13.05.2024
21:00

Osób online 1121

Leicester prowadzi do przerwy

Po pierwszej połowie gospodarze niespodziewanie przegrywają na Anfield 0:1 z Leicester. Po błędzie przy wyprowadzaniu piłki na własnej połowie, gola dla Lisów strzelił już w 3. minucie pojedynku Jamie Vardy. Liverpool przeważa i kreuje sobie sytuacje bramkowe, lecz póki co brakuje wykończenia pod bramką Schmeichela.

Komentarze (26)

Klopp12 30.12.2017 16:47 #
Ox i Lallana jak najszybciej na boisko !
Milner i Can to jakaś żenada jest.
Mane dalej bez formy, a Salah chyba się zaciął.
Szpilu97 30.12.2017 16:47 #
Czasem wydaje mi się że te sytuacje Salaha to ja bym strzelił słabszą nogą gdzie on nie robi tego mocniejszą...
Lukasch 30.12.2017 16:47 #
Ox i Lallana >>>>> Can i Milner , ta zmiana odmieni calkowicie gre, uwierzcie mi
kadam 30.12.2017 16:47 #
z przodu poziom trzyma tylko coutinho. salah wraca do formy z poczatku sezonu, mane wroc mentalnie do poprzedniego sezonu bo az przykro sie to oglada. btw co jest z naszymi podaniani dzosiaj? co trzecie jest niecelne lub niedokladne..
PiTeRo 30.12.2017 16:47 #
U normalnego trenera Milner albo Can nie wyszliby na drugą połowę, ale Klopp jest zbyt miły, żeby przyznawać się do błędów.

Lukasch 30.12.2017 16:48 #
A co do Cana, nie mialem jeszcze takiego pilkarza, ktorego uwielbialem i nagle stal sie takim co wkurwia mnie niesamowicie, ogolem jest niesamowity
radoLFC 30.12.2017 16:48 #
Matip jak Lovren
erewu 30.12.2017 16:49 #
pierdu pierdu ... znawcy, spokojnie druga połowa program 3.0 nowej wersji której lisy nie znają i zobaczycie jak będziecie ganiać małego
użytkownik zablokowany 30.12.2017 16:49 #
Nie rozumiem skąd ten Hype na Matipa.
Gościu jest słaby. Lovren miewał o wiele lepsze spotkania od niego.
Van Dijk Lovren lub Van Dijk Gomez - innego wyjścia nie ma
burmanek8 30.12.2017 16:49 #
Strasznie wolno i bez pomysłu :/ wprowadzić Oxa albo Adama to może coś się ruszy
kulsky 30.12.2017 16:49 #
Milnera nie powinno tutaj już być, a co dopiero w pierwszej jedenastce. Potrzeba nam DMa, bo nie ma dobrej asekuracji obrońców. Salah powinien mieć już dwie bramki na koncie, Mane bez formy, podania w ogole nie wychodzą. Nie wiem, kto bedzie partnerował Van Dijkowi, bo Matip już się dzisiaj popisał.
Deadlock 30.12.2017 16:50 #
Emre Can't do zmiany. Środek pomocy bardzo kuleje. Milner się stara, ale brak szybkości robi swoje. Salah coś się zaciął. Szkoda tych dwóch setek. Leicester nic nie gra, a my po raz kolejny sami strzelamy sobie bramkę.
roman2007 30.12.2017 16:50 #
Miller jest dziś z innej planety.Idzie nam jak k...ie w deszcz.
radoLFC 30.12.2017 16:50 #
@DuchRedWolfa

Taka piłkę zagrywa się do nogi, to Matip zjebał (wiem że nie Lovren)
radoLFC 30.12.2017 16:51 #
Kosztowny brak koncentracji, czyli jak zwykle.
Wojteklfc92 30.12.2017 16:53 #
no brakuje snajpera i tyle...
Klopp12 30.12.2017 16:53 #
Jak Klopp ma zamiar robić zmiany znowu 68 albo 75 minucie, to na bank tego nie wygramy. W szatni już powinien zostać Can albo Milner.
użytkownik zablokowany 30.12.2017 16:53 #
@DuchRedWolfa - ściągnij okulary. Tak jak uważam, ze Can jest przereklamowanym zawodnikiem tak tutaj zawinił tylko i wyłącznie Matip. Piszecie o jego idealnym rozegraniu piłki. Najlepsi obrońcy Premier League maja za zadanie przetransportować pilke jak najdalej się da od swojego pola karnego, od rozgrywania są inni.
radoLFC 30.12.2017 16:54 #
Jedna dobra akcja i rozpieprzymy ich w drobny mak.
LFCForest 30.12.2017 16:54 #
Pretensje do Liverpoolu jak gra. Na szczęście nie grają tak żałośnie jak co poniektóre komentarze.
caharin7 30.12.2017 16:54 #
Can jest gdzies na boisku,poprawiamy skutecznosc i mamy zwyciestwo
micer221 30.12.2017 16:55 #
Czuje że ugramy najwyżej remis. Obrona jest tak niepewna dziś że obawiam się że Leicester coś może jeszcze z kontry strzelić. Niestety albo dośrodkowania nieudane albo samolubna gra Firmino czy Mane. Obym się mylił co do drugiej połowy ale wygląda to nienajlepiej. YNWA!!!
Klopp12 30.12.2017 16:55 #
@AceVentura21
Dokładnie, dam sobie dwie łapy uciąć, że zmian nie będzie teraz żadnych.
Orionos 30.12.2017 16:57 #
Milnera na LO (bo Robertson obecnie jak Biglia z Milanu - do tarcia chrzanu), na srodek Cou cofnac i Wijnaldum za Cana (ktory dzis co najwyzej do obierania kartofli na stolowce sie nadaje) dorzucic Oxa i jadymy.

A na poczatku 2018 roku na zakupy i kupowac pelnosprawnych umyslowo pilkarzy na ŚO, LO, PO, DM bo jest zenada juz nieomal co mecz.

Przynajmniej kibic LFC oszczedzi na kawie...