13.05.2024
21:00

Osób online 1231

Lekki uraz Salaha

Jürgen Klopp przyznaje, że Liverpool będzie musiał ocenić kondycję Mohameda Salaha po sobotnim występie w meczu z Leicester City. Pomocnik strzelił oba gole po tym, jak Liverpool musiał gonić wynik, gdyż bramkę na 1:0 strzelił Jamie Vardy w 3 minucie spotkania.

Po meczu menadżer ujawnił, że Salah lekko kulejąc, opuścił boisko w 83 minucie i będzie musiał być sprawdzony przez zespół medyczny klubu, aby ocenić, czy może być zaangażowany w grę przeciwko Burnley w czasie krótszym niż 48 godzin.

- Nie wiem w tej chwili dokładnie, co mu dolega, ale kuleje. Szczerze mówiąc, to nie jest dobry znak – powiedział Klopp na konferencji prasowej po meczu.

- Musimy zobaczyć, jaki jest jego problem. Zobaczymy, co możemy z tym zrobić przed następną grą.

Dublet Salaha z Leicesterem to jego 22 i 23 trafienie we wszystkich rozgrywkach do tej pory w tym sezonie, a taki wynik osiągnął zaledwie w 29 występach.