05.05.2024
17:30

Osób online 1140

Liverpool wygrywa w końcówce!

Liverpool wygrał w końcówce meczu z Burnley 2:1. Prowadzenie Czerwonym dał w 61. minucie Sadio Mané. Gospodarze grali ambitnie i wyrównali w 88. minucie rywalizacji. Gola z bliskiej odległości strzelił Johann Berg Gudmundsson. The Reds po rzucie wolnym w 93. minucie i zamieszaniu w polu karnym Burnley zadali gospodarzom śmiertelny cios. Gola zdobył Ragnar Klavan. Wywozimy cenne 3 punkty Turf Moor!

Komentarze (55)

Radbug 01.01.2018 17:52 #
Ku*wa mać! Od 10 minut pisze pełen żalu i narzekań poemat, a oni sobie strzelają na 2-1 w ostatniej akcji! I wszystko w dupę! Znowu mnie zawiedli! Klopp out!
Juluz 01.01.2018 17:53 #
Po co nam Coutinho i Salah jak Lovren i Klavan sobie klepią w polu karnym rywala?
Sezonowiecinho 01.01.2018 17:53 #
Panie Lovren dziękujemy
deekuu 01.01.2018 17:53 #
ALL HAIL KING RAGNAR
Klopp12 01.01.2018 17:53 #
Nie dość, że kac.. to jeszcze stan przedzawałowy !
Brawo chłopaki, takimi meczami Top 4 będzie nasze.
Dżeku 01.01.2018 17:53 #
W końcu wygrywają ciężkie mecze! tak sie robi miejsce w tabeli..
Kuyt922 01.01.2018 17:54 #
I gdzie te gówniaki co kazały Mane zejść w przerwie????????????????????????????
AndyLFC 01.01.2018 17:54 #
Po co nam Matip i VVD jak jest Lovren i Klavan?

P.S - nic nie smakuje lepiej niż pokonać Burnley ich własną bronią!
A co jeśli piłkarze są dobrzy, tylko my kibice (nie wszyscy) jesteśmy nie wierzący?
Klopp12 01.01.2018 17:54 #
Ale Mane to by mógł się trochę uśmiechnąć, a nie jakiś nafuczony jakbyśmy mecz przegrali.
lukigerrard 01.01.2018 17:55 #
Szok!!! Pokazaliśmy wreszcie jaja upokarzając przeciwników w ostatniej minucie!!!
jocker2013 01.01.2018 17:56 #
Nareszcie to nam dopisało szczęście. Najważniejsze 3pkt....
Bengaloe 01.01.2018 17:57 #
O jasny szlag, co to było... Po bramce na 1-1 pomyślałem, że szkoda, bo w drugiej połowie byliśmy dużo lepsi i zasłużyliśmy na zwycięstwo. A tu ostatecznie taki finał, świetnie!

Myślałem, że to będzie MotM dla Mane za przebłysk wygrywający mecz, ale jednak za solidną postawę w defensywie i decydujący głos w końcówce głos oddaję na Dejana.

PS Mam nadzieję, że humor Mane to coś prywatnego, a nie oznaka braku satysfakcji z gry u nas.

YNWA!!! Można spokojnie oglądać starcie autobusów na Goodison. :D
Szpilu97 01.01.2018 17:57 #
Mane chyba ma jakieś prooblemy w życiu prywatnym, pewnie żałoba.
RedJan 01.01.2018 17:57 #
Mane to jak Balotelli cały czas smutny
Przemytnik 01.01.2018 17:57 #
Wreszcie wygrywamy takie mecze! Przykro się patrzyło na te męczarnie ale pokazaliśmy charakter. Brawo!! Nie ważny styl, ważne 3 pkt i teraz chłopaki niech odpoczywają :)
despero 01.01.2018 17:58 #
Piękne zakończenie roku i piękne przywitanie nowego! Ynwa!
Tommyy 01.01.2018 17:58 #
Mane w depresji, Lovren musi odkupic pilke, Solanke do wypozyczenia i Lallana do obciecia.

Ale 3 pkt nasze! Szczesliwego Nowego Roku Wszystkim!
Orionos 01.01.2018 17:58 #
Moze by tak jeszcze jak juz zakupy rozpoczeli kupic pelnosprawnego LO?

Solanke to obecnie poziom wchodzenia na ostatnie 10 sekund w pucharze pasztetowej
micer221 01.01.2018 17:58 #
Kolejny mecz zagrany słabo i wyszarpany w ostatnich minutach. Tak City wygrywało mecze i dlatego też ma tyle punktów zapasu. Kamil dziś znowu wygrał. Piękniej być nie może!!
Deadlock 01.01.2018 17:58 #
Uffffff... Słaba gra, ale można zrozumieć to brakiem kluczowych graczy. Ważne, że to już nami. Klavan zabrał prowadzenie, Klavan oddał :-)
JakubuLFC 01.01.2018 17:58 #
Strasznie nerwowo... najważniejsze ze są trzy punkty ! Dobrze rozpoczęty rok ! YNWA !
Kuyt922 01.01.2018 17:59 #
paranormalnY 01.01.2018 17:59 #
Gol w 93'...no i szlag trafił limit szczęścia na ten rok, ale co tam ważne 3 pkt!
Bengaloe 01.01.2018 17:59 #
A, jeszcze na marginesie: ależ TAA ma rakietę w prawej nodze! Dawno nie mieliśmy PO z takim strzałem.
RedforDead 01.01.2018 18:00 #

Kilka przemyśleń

Lallana uratował nam mecz, gdyby nie ten wślizg w pierwszej połowie to mecz byłby ciężki do uratowania.

Chamberlain dzisiaj bardzo dobrze, przy takich warunkach zagrał pewnie i z zaangażowaniem\

Mignolet bardzo źle moim zdaniem. Raz przy główce kogoś z Burnley był tak źle ustawiony, że aż na głos krzyknąłeem do TV. To był dramat

Mane... tak trafił ale zabrał piłkę Canowi który był w dużo lepszej pozycji. Może nie zroibł tego specjalnie ale ostatnio gra bardzo samolubnie. Dzisiaj fartownie bo zadziałało. Co więcej raz tam nieładnie skomentował uzasadnione pretencsje kolegi z zespołu. Na miejscu trenera poważnie porozmawiałbym z nimi sam na sam, zachowuje się jak dzieciak i drużyna wcześniej czy póżniej może ucierpiec

Ale się cieszę z ostatnich dwóch meczy!! Te dwa zwycięstwa mogą być kluczem do top4 w tym sezonie, tak jak w poprzednim mecz ze Stoke.

YNWA!
BartekLfc1993 01.01.2018 18:01 #
A tam Klavan! LOVREN!!!! Cenne 2 zwycięstwa w których pokazaliśmy pazur! YNWA!
MakeYNWA 01.01.2018 18:03 #
Nie mam sily do ogladania tych meczy, kolejny horror i w koncu to nam dopisalo szczescie!.
Mnie to dziwi to ze jak juz strzelimy bramke to znowu dajemy sie tak zepchnac do obrony, zero gry w srodku, nie potrafimy sie utrzymac dluzej przy pilce. To jest kkniecznie do poprawy i wcalw tego bie udalo sie ogarnac do tej pory, caly czas ten sam scenariusz..
Klopp12 01.01.2018 18:04 #
I 16 mecz bez porażki :D
Razack 01.01.2018 18:05 #
Brawo za 3 punkty które praktycznie były nie do zgarnięcia. .. I oby był taki cały 2018 ☺
Klopp12 01.01.2018 18:11 #
theredfutro76

A co ty byś chciał, żebyśmy co mecz zajebiście grali? tym bardziej po 48 godzinnym odpoczynku....
Szpilu97 01.01.2018 18:13 #
16 mecz bez porażki a tu tylko wywalanie obrońców i narzekanie, o masakra.
ThomasShelby3 01.01.2018 18:13 #
Ważne 3 pkt bo można było spodziewać się że tak ten mecz będzie wyglądał. brawo jedziemy dalej!.
Batigol 01.01.2018 18:13 #
Mielismy sooro szczescia grajac w takim skladzie i na trudnym terenie nie wazny jest styl tylko 3pkt i to nam sie dzis udalo wyszarpac!brawo The Reds
Marcinho1892 01.01.2018 18:15 #
Wygrywa Kamil Stoch wygrywa Liverpool :D
Bengaloe 01.01.2018 18:17 #

Ciężko nie wychwalać tej dwójki za uratowanie 3 punktów po delikatnie rzecz ujmując średnim meczu z naszej strony. Poza tym generalnie obrona zagrała bardzo solidnie, przy bramce błąd Gomeza. Problem leżał w kreacji: Can zagrał słabo, Gini jest pod formą, a Lallana dochodzi do rytmu po kontuzji.
Sezonowiecinho 01.01.2018 18:18 #
Można strasznie dużo pisać o tym meczu w pewnych aspektach był beznadziejny, a znowu w innych kapitalny, najważniejsze że mamy 6 pkt po 2 bardzo ciężkich meczach. Nie były to idealne mecz i standardowo trzeba wyciągnąć wnioski ale dziś cieszmy się po prostu 3-ma punktami.
PS. Mam nadzieję, że to my przerwiemy passę City bez porażki, myślę że po ostatniej porażce z nimi chłopaków nie trzeba specjalnie motywować.
kravelin 01.01.2018 18:22 #
Takimi meczami wygrywa się top4 na koniec sezonu. Brawo Czerwoni za WAŻNE 3 punkty na trudnym terenie ! Klavan odkupił swoje winy w koncówce za przegraną główkę z Vokesem, po której padła bramka dla Burnley. Takie zwycięstwa w ostatnich minutach spotkania smakują najlepiej, kiedy kibic już powoli godzi się z remisem.
Klopp12 01.01.2018 18:24 #
Ryan Kent już teraz opuści Freiburg i wróci na chwilę do LFC. Mówi się o kolejnym wypożyczeniu, tym razem do Leeds.
19SG90 01.01.2018 18:27 #
Jakie to wszystko smieszne:) większość tu ludzi bez przerwy wiesza psy na Lovrena a dziś Ci sami ludzie.... Heh smutne;) cieszą trzy punkty bo gra pozostawiala wiele do życzenia:D ale zwycięzców się nie sądzi:P YNWA!!!
cezarkop 01.01.2018 18:35 #
Wszystko już zostało napisane , a miałem zamiar pojechać po naszych jak po łysej kobyle .
RedJan 01.01.2018 18:38 #
Lozano ten Meksykanin ma iść do Liverpoolu lub do Arsenalu
Kowal 01.01.2018 18:49 #
Ogólnie bolały zęby od oglądania tego. Najważniejsze to 3 punkty.
PS: Solanke kompletnie zawiódł. Wielki chłop, a główki wygrać żadnej nie potrafi...
Scofield1111 01.01.2018 19:28 #
styl w tym meczu się nie liczył po tak krótkiej przerwie i składem jakim graliśmy, najważniejsze bardzo ważne 3 pkt ! Szczęśliwego CAŁEGO Roku Czerwoni bracia! i aby COU pozostał z nami! :)
Scofield1111 01.01.2018 19:31 #
AceVentura21

Też mnie martwi postawa Gomeza w obronie, kolejny raz traci orientacje po wrzutce.. co do jego gry ofensywnej nie ma co pisać bo grał po lewej stronie chyba po raz pierwszy w PL
Wecel 01.01.2018 19:53 #
@Scofield1111
Gomez gral juz na lewej obronie w PL za czasow Brendana Rodgersa.
florczak112 01.01.2018 20:05 #
3 punkty, a wątpiłem!

Na dodatek miło jest strzelić typ bramki jaką przeważnie tracimy.
aronley 01.01.2018 20:46 #
Szczerze przyznam, ze wylaczylem mecz po bramce Burnley, a tu prosze jakie zaskoczenie... Az mi wstyd :D
caharin7 01.01.2018 20:47 #
Bardzo się cieszę,mecz słaby ale ważne 3 pkt
Aklerua 01.01.2018 21:17 #
przegraliśmy 2 mecze, tylko City przegrało mniej, gdybyśmy z 8 remisów zamienili na wygrana z 4 mecze to dalej walczylibyśmy o tytuł, jakie to smutne.
pitek552 01.01.2018 23:10 #
3 punkty cieszą! wreszcie pokazaliśmy jaja w końcówce, oby tak dalej!

04.05.2024 15:03, Mdk66, skysports.com
Klopp: Mogą mnie skreślić z listy abonentów  (1)
04.05.2024 14:36, B9K, thetimes.co.uk
Klopp: Nie ma już żadnej presji  (7)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (25)