CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1973

Klopp o przewadze Anfield


Menedżer Liverpoolu już wyczuwa unoszącą się w powietrzu atmosferę przed zbliżającymi się derbami. Klopp wierzy, że przewaga własnego obiektu pomoże drużynie w zakwalifikowaniu się do kolejnej rundy FA Cup.

Niemiec napisał w najświeższej kolumnie ,,This is Anfield": - Z uwagi na wyczerpujący terminarz, a także charakter starć derbowych możemy oczekiwać nieco innych jedenastek. Nie powinniśmy rozpatrywać tego jako kolejnego ligowego pojedynku.

- Sam z pewnością zmotywuje swoją drużynę najlepiej jak tylko będzie mógł, aby wyszli na murawę maksymalnie skupieni. Jego zawodnicy będą głodni zwycięstwa i za wszelką cenę będą chcieli nas wyeliminować z tych rozgrywek.

- Starcia derbowe są niesamowite, a gdy dochodzi do tego faza pucharowa - obie drużyny będą czuły wagę spotkania oraz towarzyszącą mu atmosferę.

- Przy tak dużej ilości kibiców Evertonu na Anfield będzie inaczej niż zwykle. Powinno być ich więcej niż podczas ligowych gier, jednakże to tylko zmotywuje naszych kibiców do jeszcze lepszego wykonania swojej pracy.

- Pamiętam głośny doping i wsparcie fanów podczas ostatnich starć z Leicester i na Turf Moor. Aż przeszły mi ciarki po plecach.

- Anfield nie potrzebuje dzisiaj żadnej przemowy. Kibice wiedzą co muszą zrobić, a za to zawsze jesteśmy wdzięczni.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (20)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic
Scholes: Trent musi podjąć ciężki wybór  (3)
29.04.2025 12:01, AirCanada, Liverpool Echo