05.05.2024
17:30

Osób online 958

Prowadzenie do przerwy

Liverpool prowadzi po pełnej emocji pierwszej połowie na Anfield za sprawą gola Jamesa Milnera z rzutu karnego. Faul na Lallanie w polu karnym popełnił Holgate, który później niesportowo potraktował Firmino, ale mimo interwencji sędziego obyło się bez kartki.

Komentarze (13)

RedFan1892 05.01.2018 21:50 #
Moim zdaniem Everton powinien grać już w 10 :/
Bengaloe 05.01.2018 21:50 #
Gramy słaby mecz, początkowo myślałem, że karny maksymalnie naciągany, ale po późniejszych powtórkach jednak widać, że Lallana był trzymany obiema rękami.
Za to Holgate powinien wylecieć z boiska. To było zagranie wymierzone na zrobienie krzywdy Firmino i tyle w temacie. Oby dostał stosowną karę po meczu. Dobry mecz gra Virgil, inna rzecz, że Everton zbytniego zagrożenia nie stwarza.
W drugiej połowie dorzućmy bramkę albo dwie i pokażmy, że jesteśmy o wiele lepszą drużyną.

PS
Komentatorzy Eleven pierniczą jak potłuczeni. Sytuacja z Lallaną analogiczna do tej w meczu ligowym? Robertson w zamyśle lekarstwem na całe zło na lewej obronie? Luuudzie...
burmanek8 05.01.2018 21:54 #
Colgate powinien już wylecieć
cezarkop 05.01.2018 21:54 #
Takich karnych na poziomie Premier League się nie gwizda , ale tego jestem w stanie zaakceptować , a Holgate nie powinien grać już w tym meczu.
MakeYNWA 05.01.2018 21:54 #
Za karnego i pchniecie Firo powinien wyleciec;/ dziwne ze jeszcze gra.
Virgil profesor, pierwsze 5 min a on juz wszystkuch ustawia, ktos taki byl potrzebny! Oby na zero z tylu
MakeYNWA 05.01.2018 21:56 #
@cezarkop
Jeszcze gorszego odgwizdali w poprzednim meczu z evertonem
RedFan1892 05.01.2018 21:56 #
DuchRedWolfa
W 100% się z Tobą zgadzam, wiedzą że nie mają szans i nerwy. Tylko po co, żeby komuś krzywdę zrobić. Niech przegrają i papa.
cezarkop 05.01.2018 21:57 #
Mayke to akurat racja
Klopp12 05.01.2018 21:57 #
No niestety ale widać ile dla tej drużyny znaczą Salah i Coutinho.... Mane ciekawe czy wróci do formy w tym sezonie.. pewnie obudzi się na MŚ i pogrąży naszych
micer221 05.01.2018 21:58 #
Poziom meczu słaby. Mam nadzieje że strzelimy drugą po przerwie i będzie spokój bo myślę ze na 1-0 się nie skończy
madman99 05.01.2018 21:58 #
słabiutki mecz i karny którego nie było ale co nas to obchodzi, boje sie tylko że Bobby pojechał mu z jakimś tekstem rasistowskim, co własnie potrwierdzili komentatorzy, bo to może być dyskwalifikacja na 10 meczy
cezarkop 05.01.2018 21:59 #
Za wcześnie oceniać Dijka ale fakt jest taki że to może być lider na Boisku od czasów Gerro

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (6)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (24)