05.05.2024
17:30

Osób online 1198

Remis po 45 minutach

Po pierwszej połowie na Anfield mamy remis 1:1. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 9. minucie, kiedy do siatki Obywateli trafił Alex Oxlade-Chamberlain. Goście doprowadzili do wyrównania w 40. minucie, gdy Kariusa pokonał Leroy Sane.

Komentarze (68)

kacciq 14.01.2018 17:48 #
Nikt nie wygrał w tym sezonie z City grając w 11tu. Jak my mamy to zrobić grając w 9tkę? Karius ręcznik, Wijnaldum bez komentarza.
Klopp12 14.01.2018 17:48 #
Już jednak nie ma co bronić Lorisa RĘCZNIKA Kariusa... za wysokie progi dla tego pana...
Wojtek2703 14.01.2018 17:48 #
Karius out!!!!
I niech nikt nie mówi że nie organy.
To 17latek wie, że krótki słupek jest jego!!!
Juergen, why?????
Nie dzieci, bo błąd tak samo popełnił Gomez, a Karius to powinien obronić.
Sezonowiecinho 14.01.2018 17:49 #
Dobry ten Keita dzisiaj, a nie czekaj to Wijnaldum
tomek94s 14.01.2018 17:49 #
Firmino to przeciętny napastnik ale piłkarz genialny.
radoLFC 14.01.2018 17:49 #
Krzyczałem do Gomeza STÓJ, ale nie usłyszał.
Dżeku 14.01.2018 17:49 #
szczerze to większym winowajcą przy bramce był Gomez, źle się ustawił przy tym przerzucie do Sane i wjechał jak chciał.. Mane troche mi sie nie podoba w niektórych sytuacjach jakbym troche na wyjebce
AndyLFC 14.01.2018 17:50 #
Karius obronić? z 5 metrów taką bombę... no powodzenia
18LBoY92 14.01.2018 17:50 #
szanuje Kloppa ale największą jego wadą jest jego upartość i bezustanne stawianie na swoich rodaków cieniasów którzy kolejny to raz psują nam mecz.... Niech już kogoś kupią, mam wrażenie że każdej lidze jest po 10 bramkarzy lepszych od naszych ręczników
użytkownik zablokowany 14.01.2018 17:50 #
Slony92 14.01.2018 17:50 #
Wijnaldum słabiutkoooo :( oby Naby szybko przyszedł, bo jest odważniejszy przy ofensywnych akcjach
Bengaloe 14.01.2018 17:50 #
Dobrze gramy, wynik kiepski jak na razie, bo City nie gra kompletnie nic. W drugiej połowie trzeba to wygrać.

Bramka niestety do spóły na konto Gomeza i Kariusa, niestety bramkarz po prostu musi bronić takie strzały.

YNWA
lukigerrard 14.01.2018 17:50 #
Miał tą piłkę na rękach Karius! Na tym poziomie nie mozna wpuszczać takich bramek!!!
Milten 14.01.2018 17:50 #
Ederson i Karius po jednym bledzie. Tyle w temacie.
Komentarze w przerwie meczu powinny byl wylaczone, bo niektorym hormony buzuja.
aronley 14.01.2018 17:50 #
Komentatorow sie nasluchali i teraz wieszaja na nim psy. przy tak mocnym strzale Karius nie mial szans na reakcje, wina Gomeza i tylko jego.
Dżeku 14.01.2018 17:50 #
Oczywiście Kaius nie miał prawa tego wpuścić
kluskow 14.01.2018 17:51 #
@kacciq Ty jakiś inny mecz oglądasz czy o co chodzi co nie tak z grą Holendra?
roman2007 14.01.2018 17:51 #
Gomez jak zwykle i Karius na swoim poziomie.
olegunnar 14.01.2018 17:51 #
Dawać tego Alissona bo palpitacji serca idzie dostać jak nie Mignolet to Karius, z deszczu pod rynnę.
wycu270302 14.01.2018 17:51 #
@kacciq Wijnaldum bez kometnarza? moim zdaniem porządny występ
PiTeRo 14.01.2018 17:51 #
Wszyscy rzucili się na Kariusa, a nikt nie zauważył, że Sane ośmieszył w jednej akcji Gomeza 2 razy i to w dwóch różnych pozycjach.
GUNS 14.01.2018 17:51 #
Nie rozumiem filozofii z Gomezem... 3 mecze 3 te same błędy i 3 bramki
Przemytnik 14.01.2018 17:52 #
Dobry mecz, szkoda tylko tych błędów indywidualnych... błąd Kariusa - ok ale czy Mings by się lepiej zachował? Moze w tej sytuacji tak ale w innej by mógł zawalić. Nie ma co gdybać tylko trzeba się brać do roboty w drugiej połowie! YNWA.
Kuyt922 14.01.2018 17:52 #
Dajcie jakąś poludzką transisje jak macie?
kalifLFC 14.01.2018 17:52 #
Ludzie czy wy myślicie zanim coś napiszecie? Jak Karius miał obronić taką torpede z takiego bliska? Większość z was gdyby stała na bramce i taka bomba leciała prosto w was to wpadlibyście do siatki z piłką.
RedforDead 14.01.2018 17:52 #
Dobra jednak bramkarza kupic musimy.
Lookout 14.01.2018 17:52 #
Po co nam Lemary czy inne Mahrezy, we,ve got Chamberlain!!!
DolasLFC 14.01.2018 17:52 #
Jak dla mnie Karius bez szans. Gomez, Robertson bez mapy dziś , pomoc tylko oxlade... zbyt krótko utrzymujemy piłkę
Przemytnik 14.01.2018 17:53 #
A no i brawo dla Oxa, w ktorego wszyscy wątpiliśmy ;)
Klopp12 14.01.2018 17:53 #
Bla, bla, bla... ale Ox dzisiaj pokazuję coś czego nie pokazał chyba nigdy w Arsenalu. Gość dzisiaj gra świetnie.
marcinekk93 14.01.2018 17:53 #
Bramka po połowie na konto Kariusa i Gomeza i nie ważne, który pierwszy popełnił błąd. Do naszej bramki kontrolowaliśmy mecz po 1:0 trochę siedliśmy i City weszło w rytm. Jeszcze jest druga połowa i wygramy to!!!
zawad2 14.01.2018 17:53 #
" Wszyscy rzucili się na Kariusa, a nikt nie zauważył, że Sane ośmieszył w jednej ,...."
Wszyscy zauważyli, co nie zmienia faktu, że dobry bramkarz powinien zamknąć tą część bramki.
Deadlock 14.01.2018 17:54 #
Gramy dobrze, z pomysłem, ale niedokładnie. Świetny występ Oxa. Rozpycha, walczy, strzela.

Nie można tracić takich bramek. Karius powinien to obronić, bo puszczony strzał w krótki róg zawsze idzie na konto bramkarza.
użytkownik zablokowany 14.01.2018 17:54 #
AdaŚ24121994 14.01.2018 17:54 #
Gdzie są krytycy Oxa?
olegunnar 14.01.2018 17:54 #
Tak z innej beczki, porządna pierwsza połowa Lovrena a każdy gęgał na niego przed meczem
Redzik90 14.01.2018 17:54 #
@DuchRedWolfa a Ty wiesz mistrzu po co jest bramkarz w 11?
Klopp12 14.01.2018 17:55 #
DuchRedWolfa

W każdym klubie, i na każdej stronie jest ktoś kto musi być opluwany. U nas to Lovren i Karius, i tak już zostanie pewnie.. jeszcze niedługo zachwalany Gomez dołączy zapewne do tej dwójki..
ArtuRR 14.01.2018 17:55 #
Ktoś tu napisał , że zaraz dzieci będą winić Kariusa, cóż widocznie jestem dzieckiem bo dla mnie Karius to elektryczny węgorz . Nie ma meczu żadnego w którym serce mi nie zabije mocniej bo jego interwencjach , albo jakiś chorych pomysłach . Mignolet jest o wiele dojrzalszy . Natomiast i tak twierdzę , że nasi bramkarze to jest maks rezerwa.

Zespół wygląda całkiem nieźle, damy radę !
MrMMYNWA 14.01.2018 17:55 #
Jak można winić za bramkę Kariusa kiedy to Gomez dwa razy w tej akcji dał się porobić jak dziecko którym wciąż jeszcze mimo wszystko jest. Brakuje Clynea mimo wszystko. Z Gomeza będą jeszcze ludzie ale na razie wciąż popełnia błędy młodości. A co do Kariusa to była taka bomba że naprawdę nie przesadzajmy. Tylko absolutny top jak de Gea był by w stanie to wyciągnąć.
HyppiaYNWA 14.01.2018 17:55 #
A mi się dziś bardzo podoba OX, gra niczym Gerrard, dzieli i rządzi w środku pola, do tego ta bramka. Widać tą odwagę w jego grze, ten jego charakter zadziorny. Konkretny chłop. Bardzo dojrzale gra, świetny progres zalicza na bieżąco, czuję że za rok będzie pewnym elementem zespołu.
Bueno89 14.01.2018 17:55 #
Jeżeli Clyne nie dojdzie do siebie po tym co kolwiek go dręczy w tym sezonie to jednym z piorytetów na lato musi być PO.. Co z tego że mamy Trenta? Chłopak dopiero sie ogrywa w poważnej piłce.. a ten cyrk z Gomezem na tej pozycji trzeba jak najszybciej skończyć niech wraca na stopera. Przykład Robertsona pokazuje że można sensownego bocznego obrońce za nie głupie pieniądze ogarnąc.. Mam nadizeje że panowie w sztabie podzielają moją opinie.
Kuyt922 14.01.2018 17:55 #
Lovren ma wyjebane na krytyke kurwy szczekaja a on robi swoje :)
PPSG8 14.01.2018 17:56 #
dezjan karius!
radoLFC 14.01.2018 17:56 #
Z Gomeza będą ludzie, ale kiedy?
PiTeRo 14.01.2018 17:56 #
Łatwo jest krytykować Kariusa, ale sprawa jest taka, że on w takiej sytuacji nie może być przyklejony do słupka. Musi mieć kontrolę nad polem bramkowym, bo w sytuacji kiedy stałby przybity do słupka to odsłoniłby resztę bramki. Sane mu przełamał łapy i tyle.
Klopp12 14.01.2018 17:56 #
HyppiaYNWA

A co powiesz o Kariusie, mógł to wyjąć?
wilqlak 14.01.2018 17:56 #
Damy radę! Nie przegramy tego.Druga połowa jest nasza!
Mort 14.01.2018 17:56 #
Ciekawe ze nikt nie pisze o Matipie. Bramka na wspolne konto Gomeza, za blad w ustawieniu, to samo Karius. I do twgo Matip ktory przy asekturacji poszedl ma raz. Csly stadion wiedzial ze Sane zejdzie na lewa noge a on i tak noe zdazyl dobrze zarwagpwac i posedl na raz...
Wiktorus 14.01.2018 17:56 #
Obyśmy wytrzymali kondycyjnie tą drugą połowę :)
aronley 14.01.2018 17:56 #
@Klopp12 A to ciekawe, bo sam go opluleś w swoim pierwszym komentarzu...
kacciq 14.01.2018 17:56 #
Wijnaldum pierwsze podanie do przodu zaliczył w okolicach 30. minuty, nie mówiąc o tym że koncertowo zepsuł kilka groźnych akcji potykając się o własne nogi/zagrywając do rywala
ArtuRR 14.01.2018 17:56 #
@Deadlock
"bo puszczony strzał w krótki róg zawsze idzie na konto bramkarza."

nic dodać nic ująć .
Gensheimer 14.01.2018 17:57 #
Ja nie wiem jaki musiałby wpaść gol, aby już przestać obwiniać Kariusa o utratę gola. To był naprawdę piekielnie silny strzał. Gdyby stał przyklejony do słupka a strzał padłby w długi róg to winilibyście go, że stał za blisko słupka. Zawsze źle.

Za to dzisiaj nasza druga linia gra świetne zawody. Brawo, trochę więcej szczęścia i może uda się zgarnąć 3 punkty.
wesam 14.01.2018 17:57 #
Polecam niektórym włączyć TV a nie czytać relacje live na jakiejś lipnej stronie. Środek pola pewnie, zadziornie co bardzo mi się podoba. Więcej więcej i jeszcze więcej Mane z Salahem, chcemy znacznie więcej. Bramka to błąd zarówno Gomeza jak i Kariusa. Gomez źle się ustawił, później został jeszcze ograny natomiast Loris powinien bronić to co przy krótkim. Nie ważne jaka była siła strzału ma ręce wiec powinien zbić to do boku.
ManiacomLFC 14.01.2018 17:57 #
@DuchRedWolfa -> ok, Gomez popełnił błąd, który kosztował nas utratę bramki. Zadowolony?

Ale nie zakłamuj rzeczywistości, Karius też się tu nie popisał. Krótki słupek jest jego, a on stał tam jakby nie wiedział na czym polega jego praca... Poza tym - pytanie do wszystkich zwolenników Kariusa - co on dla nas kiedyś wybronił? Szymek chociaż karne broni i czasem ma dobre mecze, w których ratuje punkty, a Loris jak ma 1 czy 2 interwencję w meczu dobre to i tak puszcza 3 bramki.
Dżeku 14.01.2018 17:57 #
Ox to gra ogień dzisiaj, wszyscy się od Niego odbijają
Klopp12 14.01.2018 17:57 #
@aronley

No dlatego piszę, że wszędzie taki piłkarz się znajdzie.
cachemire 14.01.2018 17:57 #
Gramy dobry mecz, sam początek tego nie zapowiadał ale widać jak chłopaki walczą dziś, szacunek. Przy bramce nawet połowa winy nie leży po stronie Kariusa. Ogólnie jakbym miał sie dziś kogoś czepiać to statysty z numerem 23 który spowalnia dosłownie każdą akcje która przez niego przechodzi. To jak miałbym sie czepiać, ale nie będe. 3 punkty wciąż do wyrwania!
Razack 14.01.2018 17:57 #
Fajne widowisko z delikatną przewagą po naszej stronie. Genialne zachowanie Sane przy bramce dla City. Myślę że realnie możemy wygrać ten mecz gramy bardzo dobrze a City tylko dobrze także 3 punkty mogą zostać na Anfield i oby tak było. ..
ptaku29 14.01.2018 17:58 #
zaliczamy asysty drugiego stopnia przy bramkach przeciwników
liverpool01892 14.01.2018 17:58 #
Dlaczego macie prestensje do Kariusa? Dobry bramkarz powinien coś takiego sparować na rzut rożny, ale chyba wszyscy zauważyli, że jest bramkarzem średnim. Liverpool ma od zawsze z tym problem, bo Reina nie był lepszy od Lorisa. Mignolet za to wielokrotnie ratował nas broniąc rzuty karne i owszem strzał wpuszczony z Arsenalem był żałosny, mimo tego nie mamy lepszego bramkarza i nie sądzę by nowy goalkeeper coś w tej sytuacji zmienił. Jeteśmy zespołem lepszym i zapewne uda się wygrać jedynej dobrej drużynie z Liverpoolu w PL.
HyppiaYNWA 14.01.2018 17:58 #
A co do Kariusa, ciężko obronić taką bombę, przypominam mecz LE z ManU gdzie Coutinho w podobnej sytuacji pokonał De Gea'e technicznym strzałem, nikt wtedy nie wołał że De Gea cienias. A to że Gomez dał dupy po całości to już nikt nie powie, bo jest bardziej lubiany od Lorisa. Lorisa dopadł syndrom Lovrena tu na stronie i forum, kto by błędu nie popełnił to wina i tak spada na niego jak swojego czasu na Dejana, zrobiliście sobie trochę z niego kozła ofiarnego. Tu nie ma miejsca na bronienie bardziej lubianych zawodników, a gnębienie tych mniej lubianych.
HyppiaYNWA 14.01.2018 18:00 #
Ja dalej twardo upieram się przy tym, że Karius będzie bardzo dobrym bramkarzem, w Niemczech potrafił tu też da radę, amen.
wycu270302 14.01.2018 18:01 #
HyppiaYNWA, tyle osób pisało że Gomez zwalił.....
aronley 14.01.2018 18:02 #