PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1826

Rhian może opuścić resztę sezonu


Siedemnastoletni napastnik Liverpoolu, Rhian Brewster, może opuścić dalszą część sezonu, ponieważ uszkodził więzadła stawu skokowego w spotkaniu przeciwko City dwa tygodnie temu.

Brewster miał się dziś spotkać ze specjalistą, który oceni, czy konieczna jest operacja, aby naprawić wyrządzone szkody. W każdym razie, Rhian opuści kilka najbliższych miesięcy, a Liverpool nie ma zamiaru pospieszać jego powrotu.

Sztab szkoleniowy ma nadzieję, że wymuszona przerwa w grze pomoże zawodnikowi w dalszej perspektywie.

- To jeden z plusów odnoszenia kontuzji przez młodych piłkarzy - powiedział Critchley. Mają czas, aby popracować nad sylwetką, z dala od codziennych treningów piłkarskich.

- Mogą skoncentrować się na pracy na siłowni, powracają silniejsi i sprawniejsi. Na tym się skupimy z Rhianem w najbliższych miesiącach.

Doceniasz naszÄ… pracÄ™? Postaw nam kawÄ™! Postaw kawÄ™ LFC.pl!

Komentarze (1)

Klopp12 26.01.2018 00:01 #
Szkoda chłopaka, to przystopuję trochę jego rozwój. A zadatki ma na dobrego napadziora.

Pozostałe aktualności