05.05.2024
17:30

Osób online 814

Mo Salah daje prowadzenie

Po trafieniu niezawodnego Mohameda Salaha w 3 minucie spotkania prowadzimy do przerwy 1:0. Obie ekipy stworzyły sobie klarowne okazje do zdobycia bramek jednak póki co dobrze między słupkami spisują się bramkarze obydwu drużyn.

Komentarze (32)

Klopp12 04.02.2018 18:17 #
1. Dier, piękna asysta, być może asysta kolejki.

2. Lovren pięknie dzisiaj buźki co niektórym zamyka, pierwszy raz go chyba widzę w takiej równej formie.

3. Kariusa też należy dzisiaj pochwalić, bardzo pewnie, oby tak dalej. Poza tym wznowieniem do Milnera, bo go ładnie na konia wsadził.

4. Kane pięknie dzisiaj wyłączony z gry, jakby go nie było na boisku

5. Poprawić szybko na 2:0, bo z nami to nigdy nic nie wiadomo :P
HyppiaYNWA 04.02.2018 18:17 #
widać że Karius zyskuje na pewności wraz z ilością meczy, dzisiaj para stoperów robi genialną robotę! Oby tak dalej!
burmanek8 04.02.2018 18:17 #
Dobrze gramy! Trzeba coś tylko wbić na 2:0 żeby trochę uspokoić grę i będzie git
Mane irytuje mnie cholernie :/
Juluz 04.02.2018 18:18 #
Trent ma tak zajebiście ułożoną stopę, ze zacząłem się zastanawiać którą trzyma długopis
Kuyt922 04.02.2018 18:18 #
Ale nuda o Boże....
Dżeku 04.02.2018 18:18 #
Mane irytuje? Dzisiaj to już prędzej Firmino, kompletnie na chodzonego gra.
radoLFC 04.02.2018 18:19 #
Niewątpliwie czeka nas cholernie ciężka druga połowa
Sezonowiecinho 04.02.2018 18:19 #
Pewna obrona przede wszystkim,oby po przerwie nic się nie zmieniło no i Lovren tym rajdem na skrzydle skradł moje serce tego wieczoru, tak trzymać w 2 i będzie super.
Miłosz8 04.02.2018 18:19 #
Jak nie strzelimy drugiej bramki to skończy się remisem.
LFCForest 04.02.2018 18:19 #
Po 45 minut cała obrona na plus, łącznie z Kariusem.
Arnold po żółtej musi uważać, jego dośrodkowania stwarzają zagrożenie.
Hendo jakby czytał komentarze i zaczął ładne piłki posyłać
Razack 04.02.2018 18:20 #
Bramkarz dobrze obrona dobrze pomóc dobrze napastnicy dobrze więc jak mamy nie wygrywać ☺
Rado1737 04.02.2018 18:20 #
Własnie Mane dzisiaj próbuje coś więcej niż ostatnio. Miał kilka niezłych akcji.
caharin7 04.02.2018 18:20 #
brawo,tylko szybko cos trzeba strzelic,Karius ok
LFCForest 04.02.2018 18:21 #
madman99 Dalej uważasz, że TAA będzie dzisiaj najsłabszym ogniwem???
JeżykLFC 04.02.2018 18:21 #
Ma ktoś jakiś link do dobrego stream z góry dzięki bo mój szwankuje. Oby po 3 pkt YNWA
Adi15 04.02.2018 18:21 #
Karius. Na plus
Obrona I pomoc tez
Troche za duzo lagi
BOBBY obudz sie potrzebujemy cie!
madman99 04.02.2018 18:22 #
HyppiaYNWA chyba ogladasz mecz z zeszlego tygodnia bo Sadio obok Trenta jest najlepszy na boisku, ogolnie wszyscy na duzy plus, i te nasze czerwone ferrari ma depnięcie wystarczy mały błąd rywala i pilka jego, Trent dzisiaj tez pare razy wszedl odwaznie jak dzik na zlamanie nogi, swietny w ofensywie byle bez bledow w obronie i 3pkt nasze.
Domino212 04.02.2018 18:24 #
Żal patrzeć na Mane, co się z nim stało? Może jakiś odpoczynek by mu się przydał?

Reszta świetnie i chociaż tyczy się to nawet Kariusa, chyba już nigdy nie przestanę dostawać stanów przedzawałowych przy strzałach na naszą bramkę. Utrzymać taką grę w drugiej połowie i będzie pięknie!
Tommyy 04.02.2018 18:24 #
Cieszę się, że mogę odszczekać słowa na Kariusa, bo rzeczywiście wygląda coraz lepiej.

Bobby się zaciął.

Trent jest zajebisty. Boję się, że wyleci z tym swoim entuzjazmem.

Lovren super. Jakby zaliczył asystę przy tej wrzutce to chapeau bas xd
HyppiaYNWA 04.02.2018 18:24 #
Ale to jak wyłączyliśmy Kane'a coś świetnego, 10 kontaktów z piłką, najmniej na boisku. W Londynie zaczęli już pewnie wywieszać ogłoszenia "Zaginął Harry Kane, ostatni raz widziany w okolicach Anfield" :D
Razack 04.02.2018 18:24 #
Madman99 ferrari to jest sadiku ☺
RedFan1892 04.02.2018 18:24 #
Pierwsza połowa zajebista, żeby druga była jeszcze lepsza. Dobrze chłopaki!!!!!!! YNWA
madman99 04.02.2018 18:24 #
LFCForest tak, TAA jest ogolnie naszym najslabszym ogniwem w obronie, tyle ze dzisiaj daje rade, co nie zmienia faktu ze jest swietny w ofensywie i ma ulozona noge jak malo kto w naszej druzynie.
Vepson 04.02.2018 18:25 #
@akhrem9 w ten sposób nie wklejaj, bo banicja będzie :p

Edit: dokładnie, mamy od tego wątek na forum.
Klopp12 04.02.2018 18:25 #
Oby tylko Trent nie dostał drugiej żółtej.
HyppiaYNWA 04.02.2018 18:26 #
madman99 Sadio najlepszy obok Trenta? przecież ostatnie podanie u Mane dziś leży, ile piłek mu już odskoczyło też nie wspomnę, a podsumowaniem jego gry może być akcja gdy po beznadziejnym wybiciu przez Sancheza piłki na aut wbiegł w pole karne i posłał TRAGICZNĄ piłkę do Firmino.
Klopp12 04.02.2018 18:26 #
Nie dodawajcie tutaj linków bo będzie BAN..
zawad2 04.02.2018 18:27 #
"Nie dodawajcie tutaj linków bo będzie BAN :
Ok, sorki.
ElFirmino 04.02.2018 18:29 #
Klasyka gatunku. Jest niedziela, jest i rosół.
LFCForest 04.02.2018 18:30 #
madman99 jak chłopak który ma 19 lat ma być najmocniejszym ogniwem, albo co najmniej ustabilizowanym., przecież to młokos.
Uważam, że powinien grać grać i grać, mimo tego, że nieraz popełni jeszcze błędy i zdarzy na pewno mu się nie jeden jeszcze taki mecz jak tydzień temu. Już teraz mamy z niego duży pożytek, a jak mu sodówka nie uderzy, albo jakaś kontuzja to jestem przekonany, że za kilka lat to będzie jeden z najlepszych zawodników świata na PO
LoveFC 04.02.2018 18:31 #
Mane bez pomysłu i bez formy. Bobby jak zwykle waleczny ale nieskuteczny, i jeszcze ta odbijająca się piłka od nogi. Myślałem, że brazylianom tka nieporadność w kontakcie z piłką nie zdarza się zbyt często. Bardzo dobry póki co występ Van Dijka, Milnera i Hendersona. Can niech już idzie do JUVE bo najbardziej nad czym pracuje to mam wrażenie jego subtelnie ulizane uczesanie. Możliwe, że to powód, że gra bez używania głowy. Cokolwiek to znaczy. Karius niepewny, ale o dziwo dzisiaj na plus. Lovren też nieźle dzisiaj wygląda. Pochwalę jeszcze kibiców, bo ich rzadko tutaj się chwali.