05.05.2024
17:30

Osób online 953

Raport z wypożyczeń

Divock Origi strzelił bramkę w zremisowanym 1:1 spotkaniu przeciwko Stuttgartowi, natomiast Daniel Sturridge zadebiutował w pierwszym zespole West Bromwich Albion.

Wypożyczony do Wolfsburga napastnik umieścił piłkę w siatce z 22. metra i wyprowadził zespół na prowadzenie w tym spotkaniu, jednakże po godzinie gry rezultat wyrównał Mario Gomez.

Daniel Sturridge wybiegł w pierwszej jedenastce przeciwko Southampton. Anglik rozegrał 62 minuty meczu, a jego drużyna poniosła porażkę 2:3 na własnym terenie.

Marko Grujić ma za sobą fantastyczne popołudnie, albowiem jego zespół zwyciężył 4:1 przeciwko Leeds United. Debiut Harry'ego Wilsona w barwach Hull City zakończył się przegraną 1:2, a sam Wilson pojawił się na murawie na 20 minut przed końcem meczu.

Ovie Ejaria (Sunderland) oraz Ryan Kent (Bristol City) rozegrali po 90 minut gry, ale ich zespoły odniosły porażkę odpowiednio przeciwko Ipswich Town oraz Bolton Wanderers. Jon Flanagan całe spotkanie przesiedział na ławce Boltonu.

Wypożyczony do Hearts Connor Randall zwyciężył 1:0 przeciwko St Johnstone, a Pedro Chirivella i Taiwo Awoniyi ponownie musieli uznać wyższość rywali.