05.05.2024
17:30

Osób online 985

Raport z wypożyczeń

Marko Grujić rozegrał 71 minut meczu przeciwko Middlesborough. Serbski pomocnik pomógł ekipie Cardiff City zwyciężyć 1:0 i awansować na drugą pozycję w Championship.

Ryan Kent rozegrał w niedzielę pełne spotkanie, w którym Bristol City zremisowało 2:2 przeciwko Leeds United, natomiast Wolfsburg wraz z Divockiem Origim przegrali z Bayernem Monachium za sprawą bramki Roberta Lewandowskiego.

Harry Wilson został zdjęty z boiska w 55. minucie meczu FA Cup przeciwko Chelsea wskutek kontuzji barku.

Corey Whelan utrzymał miejsce w pierwszej jedenastce Yeovil Town, jednakże jego drużyna poległa 1:4 z Stevenage. Matty Virtue wybiegł na boisko z ławki rezerwowych przeciwko Newport County.

Pedro Chirivella oraz Willem II odnieśli kolejną porażkę, tym razem 1:2 przeciwko Ado Den Haag, a zespół Taiwo Awoniyi'ego zremisował 2:2 z Waasland-Beveren.