05.05.2024
17:30

Osób online 1123

U-19 meldują się w 1/4 UEFA YL

Podopieczni Stevena Gerrarda pokonali dziś swoich rówieśników z Manchesteru United 2:0 czym zapewnili sobie awans do ćwierćfinału UEFA Youth League gdzie czeka już na nich kolejny angielski przeciwnik - Manchester City.

Wynik spotkania w 11 minucie strzałem głową otworzył Ben Woodburn. Przez niemalże całą pierwszą połowę warunki na murawie dyktowali młodzi the Reds, dopiero w ostatnich 5 minutach do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy z Manchesteru.

Druga odsłona rozpoczęła się od kapitalnej interwencji Kamila Grabary a pierwszy kwadrans to dość znaczna przewaga gości. Po tym czasie gra się wyrównała a zespoły zaczęły coraz bardziej "odkrywać się".

Kiedy wydawało się, że w końcu musi paść bramka wyrównująca, kapitalnym strzałem zza szesnastki w 78 minucie popisał się rezerwowy - Rafael Camacho, czym ustalił wynik spotkania.

Liverpool: Grabara, N Williams, Masterson, Johnston, Lewis, Dixon-Bonner, Kane, Jones, Woodburn (McAuley), Adekanye (Camacho), Millar (Clayton).

Niewykorzystani rezerwowi: Jaros, R Williams, Boyes, Larouci.