05.05.2024
17:30

Osób online 1306

Liverpool sięga po 3 punkty

Liverpool nie pozostawił większych złudzeń Newcastle i zwyciężył w dzisiejszym starciu 2:0 na Anfield. Bramki dla gospodarzy strzelali Mo Salah w 40. minucie, a także Sadio Mané w 55. minucie, wykorzystując dobrą asystę Roberto Firmino. Przewaga the Reds od pierwszej minuty nie podlegała większej dyskusji. Rafa Benitez w końcu przegrał, jako menadżer w starciu z Liverpoolem.

Komentarze (27)

Szpilu97 03.03.2018 20:21 #
Sędzia kibic Tottehamu albo City, nie chce żeby Salah strzelał dalej.
Klopp12 03.03.2018 20:22 #
Lekko, łatwo i przyjemnie. Brawo chłopaki.
Juluz 03.03.2018 20:23 #
Jurgen się tak wkurwił, że myślałem, że zamieni się za chwilę w super saiyana.
destrojer666 03.03.2018 20:24 #
Miałem wrażenie, że Can co piłkę miał przy nodze to ją tracił...
Klopp12 03.03.2018 20:24 #
Dawać już ten zardzewiały autobus zwany Manchesterem.
Deadlock 03.03.2018 20:25 #
Brawo. Kolejne ważne trzy punkty. Sędziowanie po raz kolejny katastrofalne. Jak Mo sam bramki nie strzeli to na pewno karnego Nam nie podyktują, żeby przypadkiem Faraon nie podszedł do jedenastki. Ja wiem, że to zalatuje teorią spiskową, ale nie pierwszy raz sędziowie robią Salahowi pod górkę w wyścigu o koronę strzelców. Pozdrawiam.
RedforDead 03.03.2018 20:26 #
Oby dzisiejsze błędy sędziego nie zadecydowały o wyniku wyścigu o króla strzelców bo Salahowi się to po prostu należy!

Brawo Lfc, mecz pod kontrolą, ogromnie ważne 3pkt!

CzerwonyBartek 03.03.2018 20:28 #
Szpilu97@ Sędzia koniobijca do zdjęć Kane. Przecie wszystko trzeba zrobić co by anglik rodak królem strzelców został. Tak to przynajmniej czasem wygląda
Kijoraptor 03.03.2018 20:28 #
Nie mogę nie powiedzieć .... kur...a nauczmy się szanować piłkę. Przy stanie 2:0 gramy jakbyśmy przegrywali 0:1 i walczyli o remis. Szarpana gra, za duży looz i niedokładność w obronie, parcie na kolejne bramki. Newcastle nie było skuteczne, ale gdyby wykorzystali to co mieli to byśmy mieli ciepło w końcówce. Karny dla nas ewidentny, dobrze, że w końcówce i przy wiadomym zwycięzcy. Ale cierpliwość nam dzisiaj była obca. Ciesze się z wygranej, ale poszanować piłkę i spokojnie rozgrywać też należy.
kamillo1892 03.03.2018 20:28 #
Z całym szacukiem do Beniteza ale polegał z Kloppem aż miło. Brawo Liverpool. Brawo Klopp.
AirCanada 03.03.2018 20:29 #
Fajnie, bo gramy naprawdę dojrzały futbol. Przyjemnie się na to patrzy. Takiego wyrachowania nam niejednokrotnie brakowało. Okey, rywal może nie zawiesił nam zbyt wysoko poprzeczki, stawiając mocne zasieki w defensywnie na Anfield, ale mimo wszystko dobrze wykonaliśmy swoją robotę. 3 punkty, mecz na zero z tyłu, brak kartki dla Cana, która wykluczyłaby go z gry na Old Trafford, co wobec problemów zdrowotnych Wijnalduma, byłoby mimo wszystko problemem dla Kloppa. Teraz spokojnie 'odfajkować' rewanż z Porto i szykujemy się do derbów Anglii.
Norton 03.03.2018 20:31 #
FA przeanalizowało już sytuację z Salahem. Nie było fulu, Salah powinien dostać żółtą kartkę z symulację. Jednocześnie potwierdzili że gdyby to był Keane sytuacja była by inna...
witka 03.03.2018 20:32 #
Ale co Virgil daje spokój w obronie... Coś wspaniałego :D
scorpionlfc5 03.03.2018 20:39 #
Wreszcie fajnie gramy ze słabszymi drużynami. Super że Karius się wyrabia. Mega parada i chwyty i rozgrywanie piłki nogami.

Newcastle tak naprawdę poza tym jednym strzałem nie miało sytuacji żadnej. Dobrze że jest Van Dijk. Defensywa wygląda 100 razy lepiej niż na przykład rok temu.
Ziaja 03.03.2018 21:21 #
Kijoraptor
Inny mecz oglądaliśmy. Od początku kontrola, spokojne rozegranie. Przy stanie 2:0 klepaliśmy tak, że Newcastle nie chciało już nawet biegać. Dwa zrywy na 90minut tego nie zmienią. A że nasi czasem się zerwą to dobrze.
romanelli 03.03.2018 21:35 #
fajnie że MANE się zbudził i oby na długo i teraz jak cały atak będzie sprawny to tytuł za rok wreszcie bedzie nasz
Arek400 03.03.2018 21:54 #
Brawo oby tak dalej.
CzanYNWA 03.03.2018 21:58 #
Faul na Salahu ewidentny,ale przed polem karnym.Ox MOTM.
Kijoraptor 03.03.2018 22:19 #
Ziaja chodzi mi o momenty szarpanej gry, kiedy nasi tak poszli do przodu, że Sroki miały przewagę na naszej połowie chyba 4 na 2 i tylko fuks nas uratował. Nie było potrzeby tak cisnąć kolejnych bramek tylko kontrolować mecz. Nie narzekam, ciesze się bardzo z wygranej, ale mam pewien niesmak.
Bakens 03.03.2018 22:38 #
Cieszy to, że Mane strzela ostatnio regularnie. Mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu. Jak w pierwszej połowie pokazała się statystyka 83-17 w posiadaniu to aż się morda sama cieszyła. Teraz odbebnic Porto i pokonać Manu co jak najbardziej jest możliwe. Miłego wieczoru.

PS. Jak ktoś interesuje się piłka na szeroką skalę to Roma wali Napoli 4-2. Przegrali scudetto tym meczem?
Liverbird1979 03.03.2018 23:09 #
Mane ostatnio zaczyna strzelać regularnie, no ale mimo wszystko forma nie ta. Często przewraca się na piłce.
Jeśli odzyska pełną sprawność to tercet napadziorów może dużo zdziałać.
Liczę na tytuł w przyszłym sezonie.
Klop to honorowy człowiek, zapowiedział tytuł w przeciągu 3 lat, więc zrobi wszystko żeby słowa dotrzymać, trzeba mu zaufać. Jeśli mu się nie uda to wesprzeć w dążeniu do sukcesów.
Batigol 03.03.2018 23:40 #
Tak juve na mistrza niestety, my bardzo dobry wazny mecz wygrywamy ale na lfc tego nie widac..
kubaburza 04.03.2018 08:05 #
Anime oglądają .. a zamiast piwa piją kefir i jedza tofu..
rcolor 04.03.2018 08:21 #
Grał u nas kiedyś taki Brazylijczyk, potrafił uderzyć z daleka i dobrze podać...