PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1801

JK: Virgil ma się coraz lepiej


Jürgen Klopp powiedział, że Virgil van Dijk gra z coraz większą pewnością siebie, gdy przychodzi zakładać mu koszulkę Liverpoolu. Holenderski stoper w weekend zaliczył dobry występ w starciu z Newcastle, w którym the Reds odnieśli 4 zwycięstwo z rzędu.

Van Dijk dobrze zaaklimatyzował się w Liverpoolu, zapewniając drużynie potrzebny spokój i równowagę w defensywie.

- Jest bardzo fajnym facetem, który z łatwością nawiązuje kontakty z innymi - powiedział na wstępie boss.

- Kupiliśmy go jednak nie dlatego, lecz przede wszystkim jest świetnym piłkarzem. To w tym aspekcie jest najistotniejsze.

- Znalazł się w sytuacji, gdzie musiał natychmiastowo wpasować się w grę zespoły i poradził sobie znakomicie.

- Nie ulega wątpliwości, że jest klasowym zawodnikiem. To samo mogę powiedzieć o naszych pozostałych stoperach.

- Mówiąc szczerze, jego mowa ciała na boisku jest fantastyczna. Ma cechy przywódcze, jest wojownikiem, co dla Liverpoolu jest bardzo dobrą wiadomością.

- To oczywiste, że pomógł nam w naszej grze. Właśnie po to, go sprowadziliśmy - podsumował.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Kariera Diogo Joty w Liverpoolu na zdjęciach (0)
03.07.2025 16:33, Bartolino, thisisanfield.com
Darwin Núñez oddaje hołd Jocie (3)
03.07.2025 15:27, Olastank, Liverpool Echo
Klopp zdruzgotany odejściem Diogo Joty (0)
03.07.2025 15:10, Olastank, Liverpool Echo
Carragher żegna Diogo Jotę (0)
03.07.2025 14:48, Olastank, Liverpool Echo
Nie żyje Diogo Jota (135)
03.07.2025 10:36, Piotrek, Liverpool Echo