05.05.2024
17:30

Osób online 1332

Bez bramek do przerwy

Po pierwszych 45 minutach remisujemy na Anfield 0:0 z ekipą FC Porto. Najbliżej zdobycia bramki był dwukrotnie Sadio Mané, który raz minimalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką a w kolejnej akcji obił słupek Ikera Casillasa.

Komentarze (8)

Mike9692 06.03.2018 21:33 #
Pierwsze pół godziny tego meczu powinni sprzedawać w aptekach ludziom z bezsennością.
kubaburza 06.03.2018 21:34 #
ćwierćfinale nadchodzimy :)
Juluz 06.03.2018 21:35 #
Nie straciliśmy bramki, takie było założenie, więc nie czepiałbym się stylu grania, bo jest bardzo dojrzały. Nic nie musimy, na horyzoncie mecz z United, po co się spinać i ryzykować nie daj Bóg kontuzje? Teraz czekamy tylko na losowanie ćwierćfinałów, nic więcej.
Beol 06.03.2018 21:37 #
Porto się boi, nam się nie spieszy, tego się można było spodziewać.
HyppiaYNWA 06.03.2018 21:37 #
w końcu i tak im coś wciśniemy, kwestia czasu.
szimi 06.03.2018 21:37 #
Pełna kontrola.
kubaburza 06.03.2018 21:37 #
A i Moreno fajnie sobie kopie :) widać że mu zależy - fajnie wiedzieć że mamy 2 LO którzy coś mogą wnieść do gry :)
scorpionlfc5 06.03.2018 21:49 #
Strasznie słaby Matip do przerwy. W pierwszych 20 min 3 razy spóźniony puścił groźne akcje. Gdyby w Porto na ataku nie grało takie zero mogłyby być już bramki. Widać że większość zawodników olewa mecz. Moreno chce się wykazać.

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (6)