CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1885

Salah o meczu z United


Mohamed Salah nie może się doczekać wyjątkowego starcia z Manchesterem United, jednocześnie licząc na zgarnięcie pełnej puli po meczu na Old Trafford. Druga i trzecia drużyna obecnego sezonu Premier League zmierzą się w sobotę – obecnie United ma dwa punkty przewagi nad swoimi rywalami.

Salah jednak ma nadzieję na przeskoczenie rywali już w ten weekend.

- To wyjątkowy mecz. Druga i trzecia drużyna staje naprzeciwko siebie i obie chcą zgarnąć komplet punktów – stwierdził skrzydłowy.

- Mamy w sobie wystarczająco pewności siebie, by zagrać jakby to był każdy inny mecz. To ważne spotkanie, lecz ostatecznie mamy jeden cel w głowie: wygrać i zgarnąć trzy punkty.

Cztery gole w trzech występach w piątek dały Salahowi nagrodę dla zawodnika lutego Premier League – to najświeższa nagroda indywidualna z całej kolekcji zebranej w tym sezonie.

Numer 11 podczas swojego fenomenalnego debiutanckiego sezonu na Anfield strzelił dotychczas 32 gole w 39 występach we wszystkich rozgrywkach, lecz bardziej koncentruje się na celach drużynowych Liverpoolu, a nie poszerzaniu kolekcji indywidualnych nagród.

- Cieszę się tym sezonem, lecz moi koledzy i menadżer ułatwiają mi pracę – powiedział Salah.

- Dotychczas rozgrywamy dobry sezon, wciąż jesteśmy w grze o Ligę Mistrzów i zajmujemy trzecie miejsce w Premier League, lecz wciąż walczymy jeszcze o lepsze miejsce.

- Jednak tak jak powiedziałem, teraz kluczowe są wyniki. Dobrze mi idzie, czuję, że jestem w formie i że wpasowałem się do drużyny, lecz zawsze chodzi jedynie o to, by pomóc drużynie zdobyć potrzebne punkty.

- W każdym spotkaniu chcę strzelić gola, zrobić coś nowego, lecz cieszę się z naszych wyników i z miejsca, w którym obecnie jesteśmy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (3)

onlyYNWA 09.03.2018 14:50 #
jak bedzie wiecej takich durni jak ty ktorzy bede zakladac konta i otwiedzac strone to napewno upadnie ...:*
klosiek 09.03.2018 15:04 #
hahaha faktycznie nieźle nam idzie, skoro juz się antyfani pojawiają na stronie :d.
onlyYNWA 09.03.2018 15:44 #
to moj komentarz tez juz mogliscie skasowac :p

Pozostałe aktualności

Crouch: Niech powalczą o Isaka!  (3)
30.04.2025 10:38, AirCanada, liverpool.com
Kulisy meczu ze Spurs - wideo  (0)
30.04.2025 10:36, Piotrek, liverpoolfc.com
Elliott: Mógłbym tu grać do końca kariery  (5)
30.04.2025 08:43, AirCanada, Liverpool Echo
Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (23)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com