13.05.2024
21:00

Osób online 1586

Przegrywamy do przerwy

Manchester United wykazał się większą skutecznością w pierwszej połowie i to gospodarze prowadzą 2:0 po dwóch golach Marcusa Rashforda. The Reds nie potrafią póki co poważnie zagrozić bramce Davida de Gei ze względu na dobrą grę w obronie Czerwonych Diabłów.

Komentarze (32)

Klopp12 10.03.2018 14:20 #
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie!!!!

Poszukiwany Oxlade-Chamberlain i cała drużyna Liverpoolu, ostatni raz widziani podczas rozgrzewki w Manchesterze.

Prosimy o pilny kontakt!!
kacciq 10.03.2018 14:21 #
Egipski Faraon potrzebny od zaraz. Podobno ostatnio widziany przed wejściem na stadion Old Trafford.
paranormalnY 10.03.2018 14:22 #
Jakaś ankieta za rozwiązaniem klubu?
Bengaloe 10.03.2018 14:22 #
Można się zżymać na obronę, ale skoro w czasie 45 minut nasze osiągnięcia w ofensywie kończą się na 2 strzałach w De Geę i niekontrolowanym strzale barkiem to serio nie ma co liczyć na jakąkolwiek zdobycz punktową.

Wyjść na drugą połowę i zagrać normalnie.
YNWA
Radbug 10.03.2018 14:22 #
Jeszcze tylko autobus w drugiej połowie i do domu...
kalifLFC 10.03.2018 14:22 #
Panowie spokojnie. Z Borusią też przegrywaliśmy do przerwy 0:2 a wszyscy pamiętamy jak to sie skończyło. DZISIAJ BĘDZIE TAK SAMO!
maxer11 10.03.2018 14:22 #
Kwintesencją pierwszej połowy był strzał Maty.
Orionos 10.03.2018 14:22 #
To mile ze strony Jurgena, ze pozwala osobom niepelnosprawnym umyslowo grac w obronie... no ale nie w takim meczu!
użytkownik zablokowany 10.03.2018 14:22 #
CzanYNWA 10.03.2018 14:23 #
@kalifLFC
Piona
Szpilu97 10.03.2018 14:23 #
Wątpie że strzelimy dziś bramkę - przecież oni choćby picznym włosem to strącą prostopadłą piłkę a po 18 rykoszetach jeszcze strzelą nam na 3:0.
kalifLFC 10.03.2018 14:23 #
@paranormalnY gdyby nie twój nick byś dostał ochrzan xd
A tak na serio to ludzie po 45 minutach płaczecie jakbyśmy przegrali. Co z wami? Widać że zarówno naszym piłkarzom jak i wam jest potrzebna solidna suszarka
remekiusz 10.03.2018 14:24 #
Czy Lovren to obrońca gotowy na najważniejsze mecze?
Czy powrót Clyne'a jest nam potrzebny?
Czy Ox może być liderem naszej pomocy?
Czy potrzebny nam Keita?
Czy wygramy LM, bo lrzecież rozjebaliśmy Porto 5-0?
Tyle pytań, a wystarczyło 45 minut żeby znaleźć na wszystkie odpowiedzi.
cezarkop 10.03.2018 14:24 #
Kibic potrafi znieść wiele ale takiej gry w takim meczu i takim rywalem,jaja zostały w szatni,a znając Mou i jego taktykę jakiekolwiek punkty są wykluczone.
PonuryGrabarz 10.03.2018 14:24 #
Każdy kumaty wie że Lovren to leszcz i juz 3 lata temu powinnismy go oddać za darmo do West Hamu.
Lee 10.03.2018 14:24 #
Lovren 2 - 0 Liverpool

Mane na rozegraniu to jest tragedia, chłop powinien nie odchodzić od lini bocznej bo po prostu nie ma umiejętności rozgrywania. Ox tragedia
Sezonowiecinho 10.03.2018 14:25 #
Przed wszystkim nie gramy jak zespół tylko jak zbieranina przypadkowych osób, wytykani winy nie ma większego sensu bo do wielu się można przyczepić.
Trzeba się ogarnąć bo jesteśmy Liverpoolem i jeszcze ten mecz można odkręcić 45 min to bardzo dużo.
oAdiNo 10.03.2018 14:25 #
Obawiałem sie takiego wyniku liverpoolowi ciezko gra sie przeciwko tak murujacym sie zespołom malo miejsca, ciasno
jotpe 10.03.2018 14:25 #
No to Mourinho postawił autobus ...
cachemire 10.03.2018 14:26 #
Pozostaje liczyć że po tym meczu Lovren przynajmniej nie powącha już murawy. Inna sprawa że to wyjście Lorisa przy drugim golu było zupełnie bezsensowne, kiedyś zrobił to samo z Sevilla tylko wtedy mu sie upiekło.
kalifLFC 10.03.2018 14:27 #
@imbram daj spokój. Takie strzały jak leciały w De Gea to i amator z okręgówki wyłapie. A Karius nie miał najmniejszych szans
KrzysiuYNWA 10.03.2018 14:27 #
Nie ma to jak przyczepić się Lovrena o stratę bramek, kiedy to 2 razy nie przykrył Arnold...
Klopp12 10.03.2018 14:28 #
Po przemowie Kloppa w przerwie wygramy to!
John 10.03.2018 14:29 #
Lovren przegrał nam pierwszą połowę. TAA bardzo dobra, solidna gra w obronie. Wszystko grane jak w podręczniku obrońcy.
cezarkop 10.03.2018 14:29 #
I znowu od cholery kasy pójdzie na transfery latem , a na koniec wyjdzie kwiatek w postaci Oxa tak wielbionego przez wielu .
LFC1995 10.03.2018 14:30 #
Jeden słabszy występ i od razu krytyka... tylko to umiecie robić. Jak jest dobrze to Lovren OX czy inny chwalony jest od razu ze OX nowy Cou a Lovren nowy Carr.. szkoda słów na takich pajacow jak niektorzy z was... YNWA ! W drugiej połowie bedzje lepiej
TheGuy 10.03.2018 14:30 #
albo szostie ma kilka multikont i sam sie plusuje albo ta strona niczym sie tak naprawdę nie różni od stron barcy i realu. Przestańcie płakać, dzieci, to tylko piłka nożna.
Szpilu97 10.03.2018 14:30 #
Nie ma co gnoić Lovrena, Lukaku to wielki kloc i ewidentnie łokciem rozpychał Lovrena, w takich sytuacjach albo się liczy na faul czego od tego sędziego dziś nie doświadczymy albo się odpuszcza skakanie gdyż nie dosięgniesz piłki bo Cię kloc przepycha - dobre wyjście na przedłużenie głową i gol - przed tym bardzo ciężko się bronić - ratunkiem był Trent ale poszedł na raz.
pankracy 10.03.2018 14:32 #
Ale pierdolenia.
Mou po prostu kazał im:
1. Zatrzymać bocznych obrońców.
2. Grać długą gałę na Lukaku po stronie Lovrena.
3. Stworzyć sytuacje 1v1 Rashfordowi.
My gramy reakcyjnie i dajemy MU dyktować warunki tego meczu.
Klopp12 10.03.2018 14:33 #
TheGuy

Taka prawda. Niestety.
Solter04 10.03.2018 14:33 #
Przy obydwu bramkach to Trent nie pokrył, więc nie wiek skąd tak się prujecie na Lovrena? Tak, też gra słabo ale tak jak reszta zespołu dzisiaj.
maxer11 10.03.2018 14:35 #
Wynik jak najbardziej do odrobienia, tyle że trzeba atakować od razu i zmienić Oxa na Lallane.
sebb 10.03.2018 22:23 #
Szostie, skończyłeś tyrać do swoich farmazonów, więc masz je pod ręką? Kretynie, tfu.

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (7)