13.05.2024
21:00

Osób online 1429

Salah: Dziękuję wszystkim kolegom

Skromny Mohamed Salah podziękował kolegom z drużyny po tym jak czterokrotnie umieścił piłkę w siatce rywali i asystował przy bramce Firmino, przyczyniając się do zwycięstwa 5:0 nad Watfordem.

Egipcjanin w pierwszej połowie dwukrotnie pokonał bramkarza gości, a w drugiej połowie w ostatnim kwadransie spotkania dołożył kolejne dwie bramki.

W pomeczowej wypowiedzi najlepszy strzelec Premier League w obecnym sezonie z 28. bramkami na koncie podziękował swoim kolegom.

- Muszę podziękować każdemu z moich kolegów z drużyny. Bez nich nie osiągnąłbym tego wyniku – powiedział.

- W każdym spotkaniu walczymy o trzy punkty i to jest najważniejsze, ale w każdym meczu chcę również zdobyć bramkę i pomóc zespołowi odnieść zwycięstwo.

Salah nie krył również zadowolenia z faktu, że odegrał dużą role w powrocie na właściwe tory po rozczarowującej porażce przeciwko Manchesterowi United w ostatniej kolejce.

- Myślę, że świetnie zareagowaliśmy po ostatnim meczu, odnieśliśmy wysokie zwycięstwo i zachowaliśmy czyste konto z tyłu.

- Teraz musimy skupić się na nadchodzących spotkaniach.