13.05.2024
21:00

Osób online 1380

VVD z bramką przeciwko Portugalii

Virgil van Dijk zdobył bramkę dla reprezentacji Holandii w wygranym 3:0 spotkaniu z Portugalią, które zostało rozegrane w Szwajcarii w poniedziałkowy wieczór. Holender zapewnił sobie pierwsze zwycięstwo jako kapitan reprezentacji.

Defensor Liverpoolu podobnie jak Gini Wijnaldum znaleźli się w jedenastce desygnowanej przez Ronalda Koemana i dołożyli cegiełkę do szybkiego podniesienia się po przegranej 0:1 z reprezentacją Anglii.

Van Dijk do bramki trafił w drugiej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy, dołączają do Memphisa Depaya oraz byłego skrzydłowego the Reds – Ryana Babela, którzy zdobyli dwie pierwsze bramki dla Oranje.

Wynik w drugiej połowie nie uległ zmianie pomimo czerwonej kartki dla Joao Cancelo w 61. minucie. Wijnaldum został zmieniony 7. minut później.