05.05.2024
17:30

Osób online 1385

Bez bramek do przerwy

Liverpool remisuje do przerwy ze Stoke City na Anfield. Świetnej okazji na zdobycie bramki nie wykorzystali Mohamed Salah i Trent Alexander-Arnold, a na kilka minut przed końcem pierwszych 45 minut gola strzelił Danny Ings, ale sędzia liniowy dopatrzył się spalonego i to trafienie zostało anulowane.

Komentarze (15)

Klopp12 28.04.2018 14:18 #
Komu serce stanęło w gardle widząc leżącego Hendo?
kubaburza 28.04.2018 14:19 #
robert był spalony.

Salah jak nie Salah - oby to tylko chwilowa niemoc
Sezonowiecinho 28.04.2018 14:19 #
Ingsowi dała dużo ta bramka z WBA, jednym słowem słabizna, mieliśmy swoje sytuacje powinniśmy je wykorzystać i schodzić z większym spokojem do przerwy.
Kuj 28.04.2018 14:20 #
Narazie słabo to wygląda. Ten mecz trzeba bezwzględnie wygrać.
wilqlak 28.04.2018 14:20 #
Powinno być 3:0 Nie wiem jak Salah tego nie trafił a Arnoldowi za bardzo nogi się plączą
Juluz 28.04.2018 14:20 #
Cuda się zdarzają, Salah nie wykorzystał sam na sam. Po tym to już jestem w stanie uwierzyć nawet w latającego potwora spaghetti.
ovelydlfc 28.04.2018 14:20 #
szkoda tej sytuacji Trenta
Gensheimer 28.04.2018 14:21 #
Mogło być już 2:0. Cieszy jedynie, że próbujemy grać w piłkę i gramy do przodu.
A Clemence?? On chce nam wcisnąć Butland'a? Z czym do ludzi?
kubaburza 28.04.2018 14:23 #
Gensheimer dokładnie to samo pomyslalem

Butland - Mignolet V2
ivers 28.04.2018 14:26 #
Wajnaldum,Moreno i Gomez graja taki piach,że aż oczy bola jak się patrzy na ich poczynania w tym meczu.Ogólnie chłopaki grają bez ładu i składu,piknikowo.Oby to się nie skończyło tym,że Stoke wciśnie jakiegoś przypadkowego gola i okaże się,że w okrojonym składzie każdy mecz do końca sezonu będzie meczem o wszystko.
micer221 28.04.2018 14:27 #
@Juluz
Nawet flashscore już myślał że Mo strzelił gola i pokazał na Liverpool prowadzi 1-0. Co do meczu to właśnie się tego obawiałem że może nastąpić zmęczenie po Romie i to widać. Mam nadzieje ze uda się wygrać bo może sie zrobić nerwowka