05.05.2024
17:30

Osób online 921

Liverpool w finale Ligi Mistrzów

The Reds przegrali wyjazdowy rewanż z Romą 2:4, ale potężna zaliczka z Anfield wystarczyła do wygrania dwumeczu 6:7. Podopieczni Kloppa zmierzą się w finale Ligi Mistrzów 26 maja z Realem Madryt.

Komentarze (100)

AndyLFC 02.05.2018 22:38 #
Lepiej przegrać teraz niż w Finale:)
Invar 02.05.2018 22:38 #
Mamy to, teraz powtórka jak za Dudka na bramce!
greenbert30 02.05.2018 22:38 #
Horror musi być!!!
kubaburza 02.05.2018 22:38 #
Słabizna. Fatalnie się oglądało naszych.
radoLFC 02.05.2018 22:39 #
Aferzyści ugrali więcej niż im się należało, a my cieszmy się.
cezarkop 02.05.2018 22:39 #
Mamy ten finał ,ale finaliście Ligi Mistrzów tak grać nie przystoi.Jezusek i jego mama byli po naszej stronie .Idę na ciemne Ale.
Klopp12 02.05.2018 22:39 #
Jedziemy do Kijowa!!!

A Ja na koniu jadęęę ;d

t4bask0 02.05.2018 22:39 #
Kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa dobrze że już koniec
Krzychu10 02.05.2018 22:40 #
Powiem tak :

Finał finałem ale nie możemy tak grać

Niepotrzebna nerwówka

Nie wiadomo kiedy zrobiło się 4-2

Parę minut więcej i pewnie doszło by do dogrywki

Jak zwykle wychodzimy na drugą połowę i pierwsze co robimy cofamy się głęboko we własne pole karne i masę błędów indywidualnych na tyłach

Z obrony na plus tylko Van Dijk i Robertson

Z Realem nie możemy tak zagrać bo skończy się to źle bardzo źle

Obiektywnie i na spokojnie BEZ SPINY PANOWIE

YNWA
kluskow 02.05.2018 22:40 #
Wynik chyba satysfakcjonuje wszystkich i Rzymian i nas jest git Robertson udowadnia ze nie wziął się tutaj przez przypadek swietnie wchodzi z piłką w przestrzenie między zawodnikami brawo on!
YNWA!
roman2007 02.05.2018 22:40 #
Finał najmniejszym nakładem sił, nie wiem czemu nie zamkliśmy tego meczu po przerwie.
HyppiaYNWA 02.05.2018 22:41 #
Jeden z naszych najgorszych meczów w sezonie, najważniejsze że mamy finał! Allez, Allez, Allez!!
cezarkop 02.05.2018 22:42 #
Już miałem najbardziej tępą żyletkę w łapie.
Radbug 02.05.2018 22:43 #
ARIVEDERCI ROMA
LiveTom 02.05.2018 22:43 #
MAMY TO!!! Liverpool po 11 latach znów w finale Ligi Mistrzów!
BYBOL 02.05.2018 22:43 #
2 połowa na - ale zobaczcie , ci atencjusze z romy tak naprawdę zasłużyli na 2-3 bramki z całego dwumeczu , więcej szczęścia niż rozumu mieli ze się zbliżyli do tej przewagi . Szkoda ze hurtem niema kogo konkretnego wprowadzać z ławy ale ważne jest FINAŁ !!!
YNWA
Przemytnik 02.05.2018 22:43 #
Byłem spokojny do samego końca... W końcu nie jesteśmy Barcą:)
despero 02.05.2018 22:43 #
Jak to tak bedzie wyglądało to kibiców Liverpoolu bedzie ubywało po masowych zawalach sercach. Mamy finał jest pięknie, nie ważne że przegraliśmy, ważne że awansowaliśmy. YNWA!!!
maxer11 02.05.2018 22:44 #
Panowie brawo brawo Klopp, nie wiem co powiedzieć finał LM od 2007 coś pięknego. Brawo!!!!!!!!
radoLFC 02.05.2018 22:44 #
West Bromy nam nie leżą, niezależnie czy z Anglii czy z Włoch. Dobrze że Real nie jest hiszpańskim WBA.
paranormalnY 02.05.2018 22:45 #
UEFA rozważa przeniesienie finału, Kijów jest za blisko i Liverpool może nie wyhamować.
0DDReporter 02.05.2018 22:45 #
Panowie Jurgen w garniturze 26 maja ;)
Aklerua 02.05.2018 22:45 #
wszyscy zdrowi? zdrowi, nikt nie dostał czerwonej? nie dostał. resztę mam w dupie
Sezonowiecinho 02.05.2018 22:45 #
Grę będziemy omawiać jutro, dzisiaj po prostu cieszmy się tym że NASZ KOCHANY KLUB GRA W FINALE LIGI MISTRZÓW !!!!!!! YNWA
Krzychu10 02.05.2018 22:46 #
RobertLFC89

Oby tak było jak mówisz :)

Ale faktem jest że w obronie będzie trzeba zagrać perfekcyjnie

Bo o atak jakoś się nie boję
Juluz 02.05.2018 22:46 #
Kogo obchodzi wynik? Kogo obchodzi styl? Jesteśmy w finale. Reszta się nie liczy. Real ma w dupie jakieś błędy sędziowskie, są w finale, tak jak my. Reszta nie ma znaczenia.
alexrulez 02.05.2018 22:47 #
Ty wiesz kto to jest? To jest Pan Jurek!!!!
dudzik 02.05.2018 22:47 #
ahhhh ohhh Finał brak mi słów... wiec przestanę pisać no chyba że..ALLEZ ALLEZ!!!!!
TheGuy 02.05.2018 22:48 #
mi się wynik podobał, Roma odpadła z honorem zapewniając fantastyczne widowisko kibicom, zasłużyli za wydymanie barcy na sucho nawet nie dając im buzi na koniec. A wynik? Kogo to gówno obchodzi? To MY zagramy z Realem, nic więcej nie ma znaczenia.
wesam 02.05.2018 22:49 #
Martwi mnie to, że znowu tracimy gole po zmianach. Schodzi Mane, schodzi Firmino i z 2:2 robi się 4:2.
micer221 02.05.2018 22:50 #
Kilka temu będąc w okolicach 7 miejsca w lidze i grając w Lidze Europy regularnie nawet nie marzyłem o takim sukcesie. Mam gdzieś teraz styl. Jesteśmy w finale i cieszmy się tym bracia! YNWA! ALLEZ!
Lat*
Juluz 02.05.2018 22:50 #
I jeszcze dodam. Miło mi się patrzy na te spinające się dupska fanów Arsenalu, fanów Romy czy ogólnie ludzi negatywnie nastawionych do Liverpoolu, ze nie zasłużyliśmy na awans. Chrzanić was, możecie nas pooglądać w finale i miłej gry jutro w lidze europy.
caharin7 02.05.2018 22:50 #
Bosko,po tylu latach znów mamy lm,finał jest nasz,fart realu skończył się
lfcproud23 02.05.2018 22:51 #
Wielki Liverpool w finale, ilu z nas szczerze w to wierzyło np. po pierwszym meczu z Hoffenheim'em czy po remontadzie Sevilli. Ale po Nas ZAWSZE należy się spodziewać wielkich rzeczy, bo jesteśmy European Royalty. A jak komuś się wydaje, że mieliśmy dzisiaj szczęście, że tylko jedną bramką on aggregate... Panowie, Roma przez 180 minut była na Naszej łasce, i na Anfield i na olimpijskim, świadczą o tym choćby zmiany Jurgena, gdyby się obawiał że dojdzie do dogrywki nie ściągnąłby z boiska Sadio i Bobby'ego, zapewne myślał już o wyjeździe na SB. Osobiście dużo bardziej denerwowałem się 11 lat temu niż dzisiaj.
RevoWdZ 02.05.2018 22:51 #
JAKI FART XDD
FankaLFC 02.05.2018 22:53 #
Coś pięknego! Oby ławka nam ozdrowiała do tego 26 maja.
amciek2 02.05.2018 22:54 #
Hue Hue Hue a gdzie była Roma tydzień temu na anfield mieli tyle samo czasu co my mieli dwa karne i jeszcze super lovrena u nas...
MaksiuLFCSanok 02.05.2018 22:54 #
2 godziny temu na gierce dumnie grałem w koszulce LFC - i chłopaki tyko do mnie Maksiu Maksiu Liverpool w tym roku wygra LM... ja tylko się uśmiechałem pod nosem ( szkoda ze tak jak pisze Juluz w ciul osób wykształciło negatywne podejscie do naszej drużyny ) . Marzy mi się tego 26 maja żebysmy podnieśli puchar , i może wybiore sie do Kijowa :) pozdro dla wszystkich
ploters 02.05.2018 22:56 #
wprowadź dwóch obrońców a i tak tracisz gole wtf
scorpionlfc5 02.05.2018 22:58 #
Obrona jest bardzo słaba w naszej drużynie. Nie ma to znaczenia czy wynik był ok czy nie. To jest robota obrońców aby bronić bramki. A gdy tylko nie atakujemy to te gole padają.
Tommyy 02.05.2018 22:58 #
Dalibyśmy trzecią w pierwszej i mielibyśmy spokój.

Fatalny mecz w naszym wykonaniu. Ale jedziemy do Kijowa !

Teraz przynajmniej zremisować z Chelsea.
Exol 02.05.2018 22:59 #
Piękny ból dupska ludzi w internecie, ze niby sędzia przepchał Liverpool. A o dwóch karnych z początku meczu to nikt się nie zająknie. Od razu najlepiej by dali Romie puchar za to, że się obudzili w drugiej połowie i za 20 minut poprzedniego meczu...

Gratulacje dla chłopaków, osiągnęli coś niebywałego. Mecz jaki był każdy widział i nie ma co do niego już wracać. Teraz czas na szykowanie się na 26 maja :)
piottreek 02.05.2018 22:59 #
Niech choć jedna osoba napisze, ze było coś złe ze w półfinale padło 13 bramek. Pisz adres !! :)
POPEK 02.05.2018 22:59 #
Dziwnie to zabrzmi, ale dobrze, że nie wygraliśmy :)
Batigol 02.05.2018 23:00 #
Jestesmy w finale cos pieknego wiedzialem ze nie bedzie latwo nie moge w to uwierzyć
remekiusz 02.05.2018 23:03 #
Nie wiem skąd te komentarze o jakiejś nerwówce. Jak nan nas to bardzo spokojny awans
amciek2 02.05.2018 23:03 #
Roma obudziła się za pozno. Chamskie trybuny i brzydkie faule.
. Na co oni zasłużyli...
Scofield1111 02.05.2018 23:08 #
Panowie! 11 lat na to czekaliśmy, a wy tutaj że słaba obrona, że słaby mecz- LIVERPOOL w FINALE! To się dzisiaj liczy!
ivers 02.05.2018 23:08 #
Awans jest,a Roma nawet przez minutę w tym dwumeczu nie była blisko awansu.Martwi to,że w naszej drugiej linii nie ma praktycznie alternatywy no i Salah traci coś skuteczność.
sebix129 02.05.2018 23:12 #
Jprl. Najpiękniejszy dzień od 2005 roku !!! Dla takich chwil się żyję!
Scofield1111 02.05.2018 23:12 #
A co do sędziowania to jeśli ktoś coś mi powie, że Liverpool przepchnął sędzia do finału to palne w łeb! We've conquered all of Europe.... allez allez allez zagramy w Kijowie!
Lookout 02.05.2018 23:15 #
Po wylosowaniu grup sądziłem, że Liverpool odpadnie w 1/8, a tu proszę jesteśmy w wielkim finale, który mamy szanse wygrać, pomyślcie tylko co by było gdybyśmy go wygrali, nikt by nam nie wytykał braku trofeów w ostatnich latach.

Roma nas dziś pokonała, ale nasi nie grali na 100%, było to widać w spowalnianiu akcji oraz niedokładnym rozgrywaniem w okolicy pola karnego Romy. Śmieszy mnie to, że porównują nas z Realem, że to niby sędzia nas przepuścił do finału nie dyktując dwóch rzutów karnych, ale za to podyktował karnego, którego według mnie nie było, bo Klavan miał rękę przy sobie i nie mógł jej przylgnąć do ciała w biegu. Cieszmy się tą radosną chwilą, niech trwa jak najdłużej!
jay7575 02.05.2018 23:16 #
Napisze krótko bo wkur... Mnie ci wszyscy co tutaj nie powinni być :) myślący prawdziwi kibice Liverpool Football Club wiedzą o co chodzi :))). Mamy to a ja byłem zmuszony na antenie pokojowej na ogródku u kumpla oglądać ten zajebisty mecz!!! I słuchać tych niby komentatorów z jedynki który nazywali NAS FC Liverpool... Na początku meczu i na końcu również!!!. Ręce opadają ale w dupie to mam bo Liverpool Football Club is in the Final!!!!!!!
Zajebisty otwarty mecz i mam w dupie dewagacje o karnych rękach i innych... Dzis grały dwie fajne drużyny otwarty fajny football.... Nikt do nikogo o nic nie miał pretensji!!! I zasnę spokojnie... Za jakiś czas bo nadal we mnie mnóstwo adrenaliny :))))) YNWA
brandao 02.05.2018 23:21 #
Liverpool dziś w trybie ekonomicznym :) Oczywiście trochę szczęścia w końcu mieliśmy. Roma mogła mieć jeszcze dwa karne, LFC też jednego, nie wiadomo jakby to się potoczyło. Najważniejsze, że jest finał. W końcu wracają wielkie momenty :)
lfcproud23 02.05.2018 23:23 #
@Scofield, Farsa B z Madrytu już drugą kolejną rundę została wyciągnięta za uszy, awansowała dziś drużyna o wielokrotnie większej jakości, sędzia mylił się nie tylko na Naszą korzyść a tak w ogóle to nie Nasza wina że UEFA do sędziowania meczów na najwyższym poziomie zatrudnia szrot
Lebrok 02.05.2018 23:28 #
Udało się jesteśmy w wielkim finale W drodze po 6 trofeum. Teraz mam pytanie do nas jako kibiców Liverpoolu czy jest planowany jakiś zlot w dniu finału żebyśmy wszyscy razem we wspaniałej atmosferze mogli oglądnąć mecz ?
Norton 02.05.2018 23:31 #
Czy można prosić o komentarz dwumeczu okiem kibica Juve?
MrFocus 02.05.2018 23:33 #
Nie mam pojęcia jak Klopp doprowadził nas do tego momentu w którym właśnie jesteśmy, niedawno mogliśmy o takim finale LM tylko pomarzyć. Niech ten sen trwa dalej i nigdy się nie kończy :)
olobolo 02.05.2018 23:42 #
Nieważny wynik,nieważny styl k... jedziemy do Kijowa!!!
lfcproud23 02.05.2018 23:42 #
@MrFocus, geniusz menedżera i magia miejsca w którym pracuje, taka mieszanka prędzej czy później musiała dać piorunujący efekt :)
MrFocus 02.05.2018 23:44 #
Tak swoją drogą, LFC jest na prawdę POTĘŻNE, mówią o nas na każdej możliwej stronie internetowej, włączając w to Devilpage, Tottenham a nawet kanonierów(:D). Z jednej strony to zabawne, a z drugiej smutne, że w ludziach ciągle tyle zawiści.
scorpionlfc5 02.05.2018 23:48 #
U nas nie było tyle zawiści jak inne kluby przez ostatnie 10 lat grały w LM. Prawdopodobnie dlatego że niewiele tam ugrały. Teraz Chelsea i Arsenal niech sobie pograją w LE. My przynajmniej wstydu nie robimy i do tego finału dochodzimy.
lfcproud23 02.05.2018 23:50 #
Przeczytałem (pod Twoim wpływem) parę wpisów na devilpage, niektórzy z nich chyba bardziej nienawidzą Nas niż kochają United, lol. Na kanonierów com nie wchodzę bo mi się nie chce
Klopp12 02.05.2018 23:51 #
lfcproud23

Na Kanonierach jeszcze większa patologia.
LFCForest 02.05.2018 23:53 #
Narzekaliśmy setki razy na naszych, wytykaliśmy błędy, a teraz będziemy wspominać, żyć i chwalić tych naszych chłopaków.
Ku.... mamy to.... To jest ten czas, ta chwila, ten moment. Jesteśmy w najlepszej dwójce światowej 2018.
To będzie nasz finał, nasza gloria, nasz triumf.
WRÓCILIŚMY
scorpionlfc5 02.05.2018 23:54 #
A po co wchodzić na kanonierów? Oni przez tyle lat pokazali że nadają się max na dostanie oklepu po wyjściu z grupy. Prawda jest taka że zapakowaliśmy Romie 7 goli i tylko brak przymusu gonienia wyniku nas zatrzymała. Jak są tacy mądrzy to mogli sami takie mecze grać.
lfcproud23 02.05.2018 23:58 #
@Klopp12, Nawet trochę ich rozumiem, jak się płaci od dziesięcioleci najdrożej za bilety w Europie i ma się w zamian tyle co oni to i najwierniejszy kibic byłby pełen frustracji, a co dopiero taki co nawet własnego stadionu w życiu nie widział :D
chudy28 02.05.2018 23:59 #
Brawo
Brawo
kosciak 03.05.2018 00:06 #
Kanonierzy po 1 pierwszym meczu nam dupkę lizali a dzisiaj taka patologia. Liga Europejska to ich poziom. Dość wstydu przynieśli w całej Champions Ligue:)
scorpionlfc5 03.05.2018 00:10 #
Chyba jedynie Chelsea coś pograła w tych ponurych latach.

Arsenal - dno
MU - dno
MC - dno się urwało.
kosciak 03.05.2018 00:14 #
Jutro całym sercem za ATLETICO MADRYT!!!
banditto007 03.05.2018 00:18 #
A po wchodzić na kanonierów po naszych sukcesach? Tam jest najlepszy ubaw po ich porażkach
scorpionlfc5 03.05.2018 00:28 #
Bardziej Juve zasłużyło na przejście Realu niż Roma Liverpoolu. Bo nawet się do tego nie zbliżyła.
Flymf 03.05.2018 08:23 #
Arsenal? To ta drużyna która brała udział W LM jako chłopcy do bicia?
MarkoLFC 03.05.2018 08:36 #
Awans kozakcka sprawa,Jurgen ucisza krytyków(chociaż do finału)ale każdy widzi,że nie jesteśmy stabilnym zespołem w ostatnich15-20 minutach meczu po raz kolejny i kolejny,a Real nie będzie się z nami patyczkował.Środek pola mają nieziemski+ ogromne doświadczenie w tych rozgrywkach.U nas brak alternatywy dla Hendo,Milnera i Giniego może być kluczowa.Oby coś Jurek wymyślił,a chłopaki się spięli i zagrali twardy angielski futbol-tutaj upatruje naszych szans w finale.C'mon!
Btw ktoś wie co to za czarne podkoszulki przedmeczowe w których nasi się rozgrzewali?Wyglądały przednio,zakupiłbym z chęcią.Pzdr
mayro78 03.05.2018 08:54 #
Fatalny mecz naszego młodego obrońcy Alexandra-Arnolda
Mam nadzieję, że to Clyne wystąpi w finale.
Isengrim 03.05.2018 09:14 #
Brawo a w finale jedziemy z Realem
Sezonowiecinho 03.05.2018 09:28 #
Pięknie jest wstać z przekonaniem, że jest się w finale LM, niby pamiętam Stambuł, ale wtedy byłem dość młody i tak świadomie tego nie przeżywałem, coś pięknego, chwilo trwaj !!!
YNWA
Kijoraptor 03.05.2018 09:31 #
Może zamiast pisać o Arsenalu i innych drużynach, które odpadły z LM skupmy się na nas. Kolejny mecz wygrany, idziemy na juk burza w tej LM. Chłopaki spisali się znakomicie, nowe twarze, nowi liderzy, wszystko się poukładało w odpowiedniej chwili. Co do meczu może martwić jedynie (kolejny raz) rozprężenie w końcówce, ale w ostatecznym rozrachunku wygraliśmy, a zwycięzców się nie osądza. Brawa i powodzenia w Kijowie :)
Kijoraptor 03.05.2018 09:33 #
*dwumecz
lukigerrard 03.05.2018 09:34 #
Zagraliśmy bardzo słaby mecz, a w szczególności w 2 połowie. Nie wiem jaka była taktyka Kloppa, ale zabrakło wielu aspektów do których przyzwyczaił nas Liverpool w tym sezonie w LM. W pressingu nie istnieliśmy w ogóle. Nasze ataki pozycyjne były bardzo słabe i przewidywalne, a o walce to nie wspomnę - bo jej nie było. Pierwsza połowa jeszcze jako taka. W drugiej połowie nie wyszła drużyna. Być może Klopp chciał przejść do finału jak najmniejszym nakładem sił. Mimo awansu, tym meczem pokazaliśmy, że Real wcale nie będzie się nas bał w tym finale. Ok, awansowaliśmy, cieszyliśmy się jak małe dzieci, ale proponuję zejść na ziemię. Tracąc 6 bramek w dwumeczu pokazujemy jak słabą i niestabilną obroną dysponujemy na ten moment. Finalista nie może w ten sposób się zachowywać. Kolejna sprawa, zmiany Kloppa w 80 min, kiedy to wchodzi kolejny środkowy obrońca - to jest dramat! Za każdym razem później widzimy inną drużynę, która np. traci bramki. Mam nadzieję, że Klopp wziął lekcję z wczorajszego meczu i nie zastosuje takiego numeru w finale. Podsumowując, mam cichą nadzieję że nasza słaba dyspozycja w 2 połowie była spowodowana naszą psychiką (zawodnicy wiedzieli że już są jedną i pół nogi w finale) oraz taktyką (na spokojnie, żeby odbyło się bez kontuzji i kartek). Najważniejsze, że mamy to! Finał nasz. Pozdro YNWA!!!
TaxFreek 03.05.2018 09:46 #
@lukigerrard malkontencie, zjedź Snickersa i nie narzekaj ;)
lukigerrard 03.05.2018 09:48 #
@TaxFreek mam taki charakter, zamiast się cieszyć, że jest finał to martwię się naszymi błędami
LFCForest 03.05.2018 10:05 #
lukigerrard- Graliśmy tak słabo, że tej drużyny nie powinno być w LM :) A tak na poważnie, nasi obrońcy mieli kupę roboty, więc nie dziwią mnie zmiany w obronie Clyne-Arnold, druga sprawa w 83 minucie przy stanie 2:2 można śmiało przestawić ustawienie na obronę wyniku Mane-Klavan. A co do decyzji sędziego o rzucie karnym to nie rozumie tego. Klavan nie trzymał jakoś nie naturalnie rąk i mamy rzut karny, natomiast ewidentna ręka Arnolda i brak karnego. Z dwojga złego wolę jednak rzut karny podyktowany przez rękę Klavana niż TAA, bo ten musiałby jeszcze dostać czerwień.
Pozdrowionka
Bengaloe 03.05.2018 10:12 #
Meczu nie mogłem obejrzeć na żywo, ale wynik śledziłem z względnym spokojem, Roma ani przez moment nie zagroziła naszemu awansowi do finału. Niemniej gratulacje dla nich za ten mecz, pokazali że potrafią grać i wykorzystywać nasze błędy (Naingolann- obserwuję tego zawodnika od Mistrzostw Europy- bardzo niebezpieczny pomocnik).

Koniec końców jesteśmy w finale, to nieprawdopodobne. Dotarcie do meczu w Kijowie samo w sobie jest ogromnym osiągnięciem, a my do tego mamy spore szanse go wygrać, jeśli tylko Jürgen i drużyna nie spala się psychicznie. Trzeba chuchać i dmuchać na naszych piłkarzy, bo obecną kadrę mamy bardzo wąską.

W weekend remis z Chelsea i ligę mamy z głowy.

YNWA!
Slony92 03.05.2018 10:14 #
Gdyby ktoś przed początkiem sezonu powiedział, że LFC w drugim meczu półfinałowym przegra 4-2 z Romą i mimo to zagra w finale, nikt by nie wierzył. Teraz też nie wierzę!!! Liverpool w finale!!!
LFCForest 03.05.2018 10:14 #
Sezonowiecinho- Również pamiętam. Byłem wtedy w wojsku, po pierwszej połowie, większość poszła spać. Ja i sześciu innych patrzeliśmy dalej, po drugiej bramce Smicera wszyscy nagle wrócili. To był wspaniały wieczór. Znając naszą drużynę to dramaturgi w finale nie zabraknie.
Będzie się działo
robi1kenobi 03.05.2018 10:52 #
jako kibic Romy chciałem pogratulować awansu i podziękować za piękny dwumecz. mam nadzieję że Roma będzie jedynym zespołem który z Wami wygrał w tej edycji LM, a ja osobiście trzymam za was kciuki w finale : )
Scofield1111 03.05.2018 11:13 #
robi1kenobi
Jesteś chyba jedynym kibicem Romy, który nam pogratulował, szacunek dla Ciebie!
Isengrim 03.05.2018 11:15 #
Na stronie Realu brak szacunku dla Liverpoolu że jesteśmy ogórkami do ogrania, mam nadzieje że pokażemy w finale wspaniała piłkę i pokonamy zbyt pewny siebie Real Madryt
Klopp12 03.05.2018 11:51 #
Isengrim

A niech sobie piszą. Przecież Ci ich "fani" to nie mają szacunku do nikogo.. zresztą w większości to gimnazjaliści. Barcelona ich sprowadzi na ziemię w Niedziele.
Jonesy 03.05.2018 11:55 #
Dwie sprawy:

1. Twierdzenie, że sędziowie faworyzowali jakoś LFC w dwumeczu jest moim zdaniem dalekie od prawdy. Oczywiście Romie należały się dwa niepodyktowane rzuty karne, ale niejako dla równowagi dostała też dwie cholernie wątpliwe jedenastki. Tydzień temu na Anfield piłka najpierw uderzyła w brzuch Milenra i dopiero potem odbiła się do jego ręki, mieliśmy więc do czynienia z całkowitym przypadkiem. Z kolei takie sytuacje jak przy karnym Klavana, z nastrzeleniem ręki znajdującej się przy ciele obrońcy w pojedynku bark w bark z napastnikiem zdarzają się w co drugim meczu i sędziowie gwiżdżą tu jak chcą, częściej przymykając na to oko. Poza to wszyscy pomijają fakt, że LFC też należał się wczoraj rzut karny. Na początku meczu obrońca Romy ewidentnie obiema rękami popychał od tyłu Mane (widać to dobrze na powtórce) co całkowicie uszło uwadze komentatorów.

2. Kontrowersje kontrowersjami ale, prawda jest taka, że zagraliśmy wczoraj po prostu fatalną drugą połowę, jedne z najgorszych 45 minut w tym sezonie. Pierwsza część meczu była naprawdę niezła, taka jakiej można było oczekiwać od naszych piłkarzy - solidna obrona (żadnego celnego strzału na naszą bramkę), żadnego strachu przed piłkarzami Romy i atmosferą na trybunach, dobrze funkcjonujące kontrataki, itd. Stąd wynik 2:1 dla nas, choć powinno być w zasadzie 2:0, bo ten nasz samobój to było zagranie z rodzaju 'piłkarskie jaja'. Po przerwie wszystko stanęło jednak na głowie. Przestaliśmy stwarzać jakiekolwiek zagrożenie z przodu - tylko Mane trochę szarpał, Salah i Firmino grali tak jakby ich nie było (poza może jedną akcją). Nasz główny atut czyli pressing w środku pola praktycznie nie istniał. Aż prosiło się o wzmocnienie w tej części boiska, ale niestety nie mamy w tym momencie żadnej alternatywy dla trójki naszych środkowych pomocników, co nie wróży dobrze w końcówce sezonu. No i popełniliśmy całą masę błędów w obronie, szczególnie ze strony TAA gdzie Roma robiła w zasadzie co chciała. Gdyby nie van Dijk, który jako jedyny radził sobie z Dzeko mogło być jeszcze gorzej. Co do Trenta to widać, że przed nim jeszcze dużo pracy i w kontekście finału poważnie zastanowiłbym się nad wystawieniem Clyne'a.
Deadlock 03.05.2018 13:17 #
Wielkie brawa za awans. Zagraliśmy średnio, ale nikt raczej o tym nie będzie pamiętał po finale.

Co do sędziowania I lamentów "kibiców" innych zespołów, że "sędziowie pchają nas do finału" - widzą co chcą widzieć. Pamięć mają krótką bo już nie pamiętają jakie jaja przeciwko nam robił sędzia w finale z sevillą.

Co do realu I że "jesteśmy ogórkami" :) . Niech nas lekceważą. Jak ich organy to bardziej ich zabili. Pozdrawiam.
cider 03.05.2018 13:47 #
Wspaniały sukces! Myślę, że wszystkie dwumecze(Porto, MC, Roma) kontrolowaliśmy prawie w 100%. Roma w pierwszej połowie nie oddała ani jednego celnego strzału na naszą bramkę(przypomnę mecz z MC). Jedyny gol padł po wcześniejszej nakładce schicka. Powinien być karny po faulu na Sadio i co najmniej wolny po faulu na Ginim. W drugiej połowie popełniliśmy trochę błędów(TAA przy bramce na 2:2 i nie obstawiony dzeko oraz nie zablokowany naingolan). Problem to brak Oxa, Cana i Lallany.
YNWA
J0hnny88 03.05.2018 14:14 #
7:6 w dwumeczu robi wrazenie, lfc w tym sezonie pieknie cisna ale mam nadzieję ze w finale realowi nie skonczy sie szczescie i was zatrzyma, gratulacje i do zobaczenia w finale:)
nclmeister 03.05.2018 15:04 #