BUR
Burnley
Premier League
14.09.2025
15:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1190

Wieści ws. Cana, Gomeza i Lallany


Liverpool czeka na dalsze raporty medyczne dotyczące stanu zdrowia Emre Cana oraz Joego Gomeza, aby podjąć decyzję czy obaj zawodnicy będą w stanie odegrać jakąkolwiek rolę w pozostałych trzech meczach obecnego sezonu.

Emre Can od 17 marca pozostaje niedostępny z powodu kontuzji doznanej podczas spotkania z Watfordem. Gomez nabawił się stłuczenia podczas remisu na Anfield ze Stoke City.

- Jesteśmy w stałym kontakcie z Emre. Ważny dzień to następny poniedziałek, wtedy podejmiemy decyzję jeśli powróci do treningów.

- To byłaby dobra wiadomość w kontekście meczu finałowego.

- Joe wciąż czeka na ostateczny raport medyczny i nie możemy dokładnie określić przez ile będzie jeszcze niedostępny. Prawdopodobnie sprawa wyjaśni się za kilka dni, ale już teraz wiadome jest, że zabraknie go z Chelsea.

Adam Lallana przyspieszył swój powrót do zdrowia, uczestnicząc w czwartkowej sesji treningowej bez żadnych dolegliwości.

- Adam brał czynny udział w treningu już rano po meczu w Rzymie. Wyglądał dobrze, wszystko jest w porządku. Nie mam pojęcia czy go wykorzystamy czy nie. Muszę o tym pomyśleć. Na obecną chwilę nie wiem, ale to dobra wiadomość, że wrócił do treningów.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rozmowy Liverpoolu z kadrą Szwecji o Isaku (0)
03.09.2025 22:13, Wiktoria18, thisisanfield.com
Gyökeres solidaryzuje się z Isakiem (1)
03.09.2025 19:10, Mdk66, thisisanfield.com
Salah staje w obronie Díaza i Núñeza (4)
03.09.2025 18:42, Bartolino, Sky Sports
Luiz Fernando Iubel dołącza do klubu (1)
03.09.2025 17:37, Matt_ityahu1892, liverpoolfc.com
Szoboszlai wybrany 'piłkarzem kolejki' (1)
03.09.2025 17:13, AirCanada, liverpoolfc.com
Ngumoha zadebiutował w kadrze Anglii U-19 (0)
03.09.2025 17:07, AirCanada, liverpoolfc.com