05.05.2024
17:30

Osób online 942

Prowadzimy z Brighton 2:0

Czerwoni prowadzą po pierwszej połowie z Brighton & Hove Albion 2:0, co tymczasowo daje im 3. miejsce w tabeli. Bramki dla The Reds strzelali Salah i Lovren.

Od samego początku spotkania liverpoolczykom nie sprzyjał jednak Kevin Friend. Arbiter najpierw nie podyktował jedenastki za zagranie ręką Stephensa, a następnie za faul na Salahu.

W 26. minucie po podaniu Solanke bramkę dla Liverpoolu strzelił Salah.

Czerwoni niesieni dopingiem kibiców przejęli kontrolę nad spotkaniem i stworzyli sobie wiele okazji bramkowych.

W 40. minucie po uderzeniu głową do listy strzelców dopisał się Dejan Lovren. Chorwat wykorzystał dobre dośrodkowanie Robertsona.

Biorąc pod uwagę wyniki pozostałych rywali, podopieczni Jürgena Kloppa są już bardzo blisko zagwarantowania sobie miejsca w przyszłorocznej Lidze Mistrzów.