05.05.2024
17:30

Osób online 1424

Lovren kontra Mané

Dwóch zawodników Liverpoolu – Dejan Lovren i Sadio Mané – stanęło naprzeciwko siebie w towarzyskim spotkaniu przed Mistrzostwami Świata Chorwacji z Senegalem, które odbyło się w Osijeku.

Gracze the Reds rozpoczęli mecz w pierwszych składach swoich drużyn i zagrali przeciw sobie 45 minut.

Lovren był jednym z trzech chorwackich piłkarzy, którzy zostali zmienieni w przerwie, natomiast Mané rozegrał całe spotkanie.

Gospodarze odnieśli zwycięstwo 2-1, pomimo tego, że pierwsi stracili bramkę tuż po rozpoczęciu drugiej połowy.

Chorwacja w swoim pierwszym meczu na mundialu zagra z Nigerią 16 czerwca.

Senegal, który w poniedziałek ma zaplanowane kolejne przygotowawcze spotkanie z Koreą Południową, rozpocznie turniej meczem z Polską 19 czerwca.