05.05.2024
17:30

Osób online 579

Lovren awansował do 1/8 finału

Dejan Lovren i jego Chorwacja zapewnili sobie awans do 1/8 finału Mistrzostw Świata po dzisiejszym zwycięstwie 3:0 w starciu z Argentyną. Stoper Liverpoolu zaliczył pełne 90. minut w Niżnym Nowgorodzie i pomógł swojej reprezentacji w odniesieniu wygranej.

W pierwszej połowie Lovren popisał się bardzo dobrą interwencją w polu karnym, kiedy zablokował strzał Maximiliano Mezy.

Chorwaci wszystkie gole strzelali w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisali się: Ante Rebić, Luka Modrić i Ivan Rakitić.

Komentarze (9)

jajim 21.06.2018 22:14 #
Lovren awansował dzięki Caballero, który zagrał jak nasz Karius ;)
Tak na poważnie, super mecz Chorwatów.
Klopp12 21.06.2018 22:21 #
Argentyna bardzo naszych piłkarzy z wtorku przypominała.
Redzik90 21.06.2018 22:59 #
Lessie wraca do domu. Ohh, jakże przykro...
PonuryGrabarz 21.06.2018 23:02 #
Messi sobie pospacerował 90min, kapitan jak się patrzy.
18LBoY92 21.06.2018 23:06 #
Lovren zaliczył bardzo dobry występ ale jeden błąd w pierwszej połowie i gdyby nie to że argentyna jest daremna i gość nie trafił do pustej bramki to było by to typowo gol lovrena jakich miał już sporo w ostatnich latach w LFC :) cieszę się że ma wysoką formę, oby ją utrzymał na przyszły sezon.
RedforDead 21.06.2018 23:53 #
Zagrali świetnie, Lovren miał klasycznie jednego babola ale też ratował zespół kilka razy np. blokując w pięknym stylu uderzenia.

A Modric to kozak nad kozakami. Cieszy też dobra gra Rakitica której moim zdaniem nie było w pierwszym meczu. Jak utrzymają razem formę to mogą namieszać
scorpionlfc5 22.06.2018 02:45 #
Mam już dość tego kolesia. Partacz. Obrońca ma być pewny a nie że przez cały mecz gra ok a nagle robi głupotę.
Bengaloe 22.06.2018 06:08 #
Bardziej błąd Lovrena niż nieporozumienie z Subasicem. Dobrze, że bez konsekwencji, bo poza tą sytuacją Dejan zagrał świetnie. Bardzo podoba mi się, jak ten facet żyje każdym meczem i cieszy się z sukcesów drużyny.

Kciuki za Chorwatami w dalszej fazie turnieju! Przed Mundialem typowałem dla nich medal i dalej tak obstawiam.
Kowal 23.06.2018 13:45 #
To jest kawał solidnego obrońcy, który potrafi nieraz odstawić taką trzodę, że masakra. W jednym meczu się kocha, a w drugim nienawidzi. Człowiek zagadka :D