05.05.2024
17:30

Osób online 1094

Liverpool rozbija Czerwone Diabły

Podopieczni Jürgena Kloppa mocnym akcentem zakończyli swój pobyt w Stanach Zjednoczonych pokonując 4:1 Manchester United. The Reds wyszli na prowadzenie w 28. minucie, kiedy po faulu na Mo Salahu w polu karnym, gola z jedenastu metrów strzelił Sadio Mane. Czerwone Diabły wyrównały 3 minuty później, kiedy efektownym strzałem z rzutu wolnego popisał się Andreas Pereira, nie dając większych szans na interwencję Kamilowi Grabarze.

Po przerwie gole strzelali już tylko piłkarze Liverpoolu. W 66. minucie Shaqiri obsłużył asystą Daniela Sturridge'a, który precyzyjnym uderzeniem przy słupku dał the Reds prowadzenie.

74 minuta to faul w polu karnym United na Andy'm Robertsonie. Arbiter wskazał po raz drugi tego dnia na wapno, a pewnym egzekutorem okazał się Sheyi Ojo.

Wisienką na torcie w tym meczu była 4 bramka dla Liverpoolu, która po efektownym strzale przewrotką padła łupem debiutującego dziś w Liverpoolu - Xherdana Shaqiriego.

Komentarze (25)

Fsobczynski 29.07.2018 00:57 #
Shaqiri, co za bezczelny gnojek
kubaburza 29.07.2018 00:57 #
Ten moment kiedy siedzisz przed telewizorem i razem z kibicami na stadionie bijesz brawo Szaqiriemu.
Juluz 29.07.2018 00:58 #
Myślałem, że Ronaldo poszedł do Juventusu, a tu się okazuje, że biega u nas z numerem 23 i dalej strzela te swoje przewrotki.
BiałyWilk 29.07.2018 00:58 #
Cóż.. młodzież ManU również nie ma ochoty grać w piłkę, tylko autobus trochę miej szczelny
Crawler 29.07.2018 00:59 #
Utrzymywanie się przy piłce w tym meczu - mistrzostwo! Każdy zawodnik LFC o klasę lepszy niż MUN.. A brama Shaquiri KOSMOS . To trzeba obejrzeć WOW! Wynik mógłby być wyższy ;)
Klopp12 29.07.2018 00:59 #
Bramka jak z Polską. Tylko tyle, że bliżej odległości. Nie mam pytań co ten pan zrobił...
PiotrGos 29.07.2018 00:59 #
Co United jest słabe i bez woli walki to bez komentarza.
Jeżeli oceniać Liverpool - Pozytywny mecz w naszym wykonaniu.
Moje oceny :
MVP : Virgil - Po prostu czyścił wszystko głową.
2. Mane - Oby ten numer dał mu „moc” na cały sezon !!
3. Shaqiri - Co przyśpiesza akcje to nie mam pytań
4. Salah jak to Salah zawsze pozytywnie :)
Kamil Grabara - Poważnie?
AdamR 29.07.2018 01:00 #
Micha sama się cieszy. Nie pozostawiliśmy żadnych złudzeń kto dzisiaj jest lepszy ;]

Na plus na pewno Salah i Mané widać, że rozumieją się już niemal bez słów, podobała mi się też gra Camacho.
Virgil - wiadomo klasa

W drugiej połowie Sturridge i to co zrobił Shaqiri... !!!
mrskee 29.07.2018 01:01 #
kubaburza, a przed oczami masz jego gol z Polska...

Shaq Attack :d
AndyLFC 29.07.2018 01:01 #
Od Stoke nie kupujmy nikogo przez najbliższe parę lat, bo też będą żądać podatek od Szwajcara...
Maati 29.07.2018 01:02 #
SHAQIRI, 13mln? Serio?
Wiadomo na skrzydle raczej nie wygryzie naszych asów, ale w miejsce typowej 10? Czemu nie, wiadomo sparing, wszystko niby bez spiny ale jednak widać tą jakość, przyjęcie od razu w kierunku biegu, przegląd pola, dokładność podań. Nie wspominając już o tej przewrotce bo to tylko świadczy o klasie i wyszkoleniu technicznym zawodnika.
Sturridge kolejny, daj mu Boże zdrówka bo się chłopak na prawdę przyda, czy na zmianę, czy też nawet obok lub przed Firmino na drużyny grające autobusem będzie się spisywał świetnie.
EtseN 29.07.2018 01:03 #
Wielki Mecz Liverpool vs Manchester United, a komentator wspomina o tym, gdzie grał Grabara... I tylko słyszę mój osiedlowy klub Wawel Wirek, ze śmiechu nie mogłem :D
kubaburza 29.07.2018 01:04 #
Wtf? Czytam ze jakis zielas pisze na forum lfc ze Fabinho gral slabo?
Ok stac go na wiecej ale z kazdym meczem gra coraz lepiej i dzis zagral naprawde na wysokim poziomie ..

To tak miedzy ekscytacja strzalem Szakiry ;)
Redzik90 29.07.2018 01:06 #
Kibice mułów i tak pewnie powiedzą, że wygraliśmy z ich rezerwami, zapominając, że do tych ludzi którzy grali u nasi dzisiaj dojdą: Firmino, Henderson, Lovren, Matip, Clyne, TAA, Alisson, Wijnaldum i Keita. :D O taki Liverpool walczyłem! BTW Grujic dziś o niebo lepszy od Fabinho. Brazylijczyk póki co to taki bardziej Lucas niż Mascherano, ale trzeba dać mu czas. Brawo panowie.
Aviato12 29.07.2018 01:06 #
@EtseN
Komentator powiedział nawet coś w stylu, że Klavan jest dla Estonii jak Ibrahimović dla Szwecji. Tyle tylko, że się przejęzyczył i zamiast Ragnara wyszedł z tego Zlatan Klavan
Redzik90 29.07.2018 01:07 #
Zapomniałem o Chamberlainie. Pierniczy się od tego dobrobytu!
kubaburza 29.07.2018 01:23 #
Redzik ty tak serio z tym Fabinho?
Sam srodek pola w pierwszej polowie ogarnial .. dramat
reddsPL 29.07.2018 01:30 #
No Shaqiri brameczka pryma sort kurłaa!... :)
Batigol 29.07.2018 01:37 #
Rozbijmy ich w grudniu ..n
Maurycy93 29.07.2018 08:02 #
Shaqiri welcome to Liverpool!!
Mam nadzieję, że Daniel nie zdąży złamać sobie paznokcia I wylecieć ze składu na 3 miesiące, chciałbym zobaczyć jak by wyglądała współpraca Mane-Salah-Sturrige, taka współpraca gdzie każdy jest w rytmie meczowym i w pełni zdrowy, bo w takiej sytuacji chyba nigdy nie mieli okazji razem zagrać, przynajmniej sobie nie przypominam. Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie. Pzdr
jay7575 29.07.2018 08:27 #
Zajefajny mecz... BYCZEK od razu pokazał rogi i dobrze... Camacho fajnie gra też możemy mieć z niego pożytek... Tak między Sakahem Mane i Shaqiri :)
Ogólnie poza słabą drugą połową z BVB to ten turniej fajnie wyszedł jest potencjał... Czekam z nie cierpliwością na początek sezonu YNWA panowie i panie :)))
kubaburza 29.07.2018 10:28 #

Jak widac robil co do niego nalezalo z dobrym skutkiem.
Lfc-FreaK 29.07.2018 11:20 #
Shaqiri to mega transfer. Koleś powininen do nas trafić już dawno temu.
Wydaje mi się, że jego rozwój został nieco wyhamowany w Stoke.
Teraz pod Kloppem i naszymi asiorami obok dopiero pokaże na co go stać.
Nareszcie mamy kogoś naprawdę dobrego do rotacji.
Fabinho? Moim zdaniem bardzo dobry, równy mecz nie wiem czego się czepiacie.
No i Stu znowu gol ... koleś robi mega wrażenie, tylko to uczucie, gdy wiesz, że on już długo nie pogra :/
micer221 29.07.2018 13:28 #
Redzik90 W Utd też grali Sanchez Darmian Bailly Mata Smalling czy McTominay a warto zauważyć że teoretycznie gorszym składem zniszczylismy ich w drugiej połowie
LeonLFC96 31.07.2018 12:26 #
No kurcze, wszystko fajnie, ale Partner techniczny trochę przesadził ze stylistyką strojów. Bardziej przypominają dziecięce piżamki niż stroje facetów twardo walczących na boisku.