05.05.2024
17:30

Osób online 950

Wieści z wypożyczeń

Poniżej przyjrzeliśmy się poczynaniom 8 zawodników The Reds, którzy obecnie przebywają na wypożyczeniach. Podczas ostatniego tygodnia swoją szansę otrzymali Harry Wilson, Ben Woodburn, Taiwo Awoniyi, Ádám Bogdán, Ovie Ejaria i Ryan Kent.

Harry Wilson rozegrał pełne 90 minut w barwach Derby County. Barany po dramatycznej końcówce zapewniły sobie komplet punktów pokonując na wyjeździe Reading 2:1.

Podczas sobotniego wieczoru Ben Woodburn zaliczył swój debiut w Sheffield United. 18-latek wszedł na murawę w 72. minucie, w przegranym 1:2 starciu ze Swansea. Bramkę na wagę 3 punktów strzelił dla Łabędzi były zawodnik Czerwonych - Yan Dhanda.

Herbie Kane i Shamal George przesiedzieli na ławce całe spotkanie pomiędzy Doncaster Rovers, a Tranmere Rovers.

Taiwo Awoniyi rozegrał pełne 90 minut dla Gent, które zremisowało 1-1 z Zulte-Waregem.

W niedzielę swoją szansę wykorzystał Ádám Bogdán. Węgierski golkiper przez całe spotkanie skutecznie strzegł bramki Hibernian, które pewnie pokonało Motherwell 3:0.

Również w Scottish Premier League z ławki rezerwowych w drugiej połowie weszli grający dla Rangers - Ovie Ejaria i Ryan Kent. Podopieczni Stevena Gerrarda zremisowali z Aberdeen 1:1.