05.05.2024
17:30

Osób online 879

Raport z wypożyczeń

Ovie Ejaria trafił do siatki w dzisiejszym meczu Rangersów, lecz drużyna Stevena Gerrard straciła prowadzenie po bramce Motherwall w ostatniej minucie, które ustaliło wynik spotkania na 3:3.

W meczu szkockiej Premiership zespół prowadzony przez legendę the Reds dwa razy odrabiał straty, natomiast Ejaria zdobył bramkę dającą prowadzenie drużynie z Glasgow. Był to kolejny mecz 20-letniego zawodnika, który w środku tygodnia zagrał przeciwko Ufa w ramach Ligi Europy. Gerrard nie omieszkał pochwalić swojego podopiecznego w pomeczowej wypowiedzi.

- Uważam, że był wspaniały i myślę, że to było jego najlepsze 90 minut, które nam do tej pory poświęcił - powiedział menadżer Glasgow Rangers w czwartek.

- Wcześniej także pokazywał się z dobrej strony, zaliczał udane spotkania, jednak sądzę, że to był jego pierwszy doskonały występ, który zanotował z dobrym zespołem. Myślę, że był doskonały od początku do końca spotkania.

Mecz ten z ławki rezerwowych obejrzał Ryan Kent, który nie zameldował się na murawie.

Adam Bogdan rozegrał całe spotkanie w którym Hibernian zremisował u siebie z Aberdeen 1:1.

W Championship Ben Woodburn wszedł na murawę na ostatnie cztery minuty zwycięstwa Sheffield United 3:0 z Bolton Wanderers.

W Bundeslidze Hertha Berlin zwyciężyła 1:0 z ekipą z Norymbergi, zaś na ostatnie dwie minuty meczu zameldował się Marko Grujić.

Taiwo Awoniyi wszedł na murawę w połowie drugich 45 minut mecz Gent. Drużyna Nigeryjczyka odrobiła straty i wygrała 2:1 z Lokeren.

Herbie Kane zaliczył 90 minut w meczu Doncaster Rovers, które bezbramkowo zremisowało z Portsmouth, a Shamal George przesiedział na ławce rezerwowych cały mecz Tranmere Rovers, które pokonało Port Vale 1:0.