13.05.2024
21:00

Osób online 1561

Puel niepocieszony po porażce

Claude Puel chwalił swoich podopiecznych, mimo porażki we wczorajszym meczu z the Reds. Bramki Sadio Mané i Roberto Firmino zapewniły Liverpoolowi komfortowe prowadzenie po pierwszej połowie. Lisy były w stanie strzelić jedynie honorowego gola, którego autorem był Rachid Ghezzal.

- Wszyscy moi zawodnicy byli niesamowicie rozczarowani po ostatnim gwizdku arbitra. Daliśmy z siebie wszystko, a druga połowa w naszym wykonaniu była fantastyczna.

- Nie weszliśmy najlepiej w ten mecz. Trudno nam było znaleźć odpowiednią receptę na Liverpool. Grali wysokim pressingiem i niesamowicie nas naciskali.

- Mimo straconych goli, mieliśmy też swoje okazje, których jednak nie wykorzystaliśmy. Żałuję szczególnie tej drugiej bramki, straconej tuż przed przerwą.

- Po przerwie nasza gra uległa zdecydowanej poprawie. Zdobyty gol dodał nam otuchy i dał zespołowi pozytywnego kopa.

- Musimy dalej grać w taki sposób, gdyż pokazaliśmy świetną grę przeciwko bardzo silnej drużynie. Wygrywaliśmy wiele pojedynków i sprawiliśmy Liverpoolowi sporo problemów.

- Okey, porażka musi być rozczarowująca, ale widzę sporo pozytywnych znaków na przyszłość - podsumował.