Joe Gomez został wybrany według fanów najlepszym piłkarzem Liverpoolu w konfrontacji z ekipą Leicester. Anglik zebrał 83% głosów, wyprzedzając Alissona Beckera (4%) oraz Andrew Robertsona (3%).

Lista wyróżnianych tytułem „Gracza Meczu” na LFC.pl w sezonie 2018/2019:

Alisson Becker - 1 raz

Joe Gomez - 1 raz

Komentarze (7)

damiand 02.09.2018 19:39 #
Kolejny dobry mecz. Mam nadzieję, że Klopp postąpi jak w poprzednim sezonie i przynajmniej jeden z młodych graczy dostanie dużo minut tak jak w poprzednim sezonie było w przypadku Gomeza i Alexandra-Arnolda.
micer221 02.09.2018 20:37 #
On jest stworzony po to by grać na ŚO i oby tam został i w rezerwie mamy Lovrena i Matipa co świadczy o tym że mamy kim rotowac na środku obrony. W reprezentacji grając na tej pozycji potrafił takiego Neymara schować do kieszeni i mile widziana byłaby powtórka 18 września w LM
kubaburza 02.09.2018 21:23 #
Mam nadzieje ze w zimie wrocimy po Fekira albo Pulisica ogarniemy bo nie ma kim rotowac.. jestt Szaqiri ale na tyle meczy jedna kontuzja i w ataku wyjdzie junior.. Salah i Firmino nie sa w takiej formie jak w poprzednim sezonie wiec lepiej miec jakies opcje do zmiany..

Btw. Te przerwy na reprezentacje mnie dobijaja.. dobrze ze po tych 2 tygodniach czekania bedziemy grac czesciej to bedzie co ogladac ;)
AndyLFC 02.09.2018 22:15 #
Po co nam Pulisic? Po to by wydać 70 mln na goscia, który będzie grzać ławę... akurat mam ludzi do rotacji, tylko narazie to nie jest az tak potrzebne
Kuj 02.09.2018 22:28 #
Czwarty mecz i nie ma żadnego gracza z naszego ofensywnego trio, ale w sumie nie dziwne, bo widać po naszych zmęczenie. Oby po przerwie wrócili "świeżsi".

Gomez i VVD świetnie się uzupełnieją, ten pierwszy jest szybki i dobry w blokach czy przechwytach Virgil z kolei to siła fizyczna świetna gra głową. Bardzo podoba mi się ten duet, jakoś doświadczenie nie pozwala mi ufać Dejanowi.
Szpieg 03.09.2018 01:09 #
Kuj - człowieku weź przestań bzdury opowiadać. 4 wygrane mecze, 9 bramek strzelonych w tym 7/9 strzeliło nasze ofensywne trio więc proszę skończ pić/pitolić bo naprawdę takie pierdoły pisać to bym się spodziewał na jakichś kanonierach czy innej stronie, a nie u nas.
kubaburza 03.09.2018 08:25 #
Andylfc
Pulisic w zimie bedzie mial pol roku kontraktu wiec albo wyciagniemy go za 20-30 mln albo w lecie wezmiemy za free

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (3)