05.05.2024
17:30

Osób online 1225

Wieści z wypożyczeń

Siedmiu zawodników Liverpoolu znajdujących się na wypożyczeniach było zaangażowanych w grę dla swoich tymczasowych klubów. Poniżej przedstawiamy wieści z wypożyczeń.

Herbie Kane kontynuuje swoje występy dla Doncaster Rovers, dla którego zagrał pełne 90 minut i zremisował z liderem League One 1:1 Peterborough United.

Adam Bogdan w barwach Hibernian poniósł porażkę 1:2 z Livingston w Scottish Premiership.

We Francji w koszulce Stade de Reims zadebiutował Sheyi Ojo, który pojawił się na murawie na ostatnie 12 minut w wygranym 1:0 spotkaniu z Montpellier.

Ovie Ejaria i Ryan Kent w niedzielnym Old Firm derby przegrali 0:1 z Celtikiem. Ejaria zagrał pełnie 90 minut, a Kent 87.

Marko Grujić rozegrał pełne 90 minut w barwach Herthy przeciwko Schalke. Serb sprokurował karnego, ale nie został on wykorzystany przez rywali, a Hertha ostatecznie wygrała 2:0.

Loris Karius zadebiutował w Besiktasie przeciwko Bursasporowi. Niemiec bramkarz popełnił błąd cztery minuty przed końcem gry, który spowodował, że jego drużyna musiała zadowolić się remisem 1:1.