13.05.2024
21:00

Osób online 1627

Raport z meczów Czerwonych

Mieszane uczucia towarzyszyły piłkarzom Liverpoolu, którzy reprezentowali barwy swoich drużyn narodowych w niedzielnych konfrontacjach. Virgil van Dijk był kapitanem Holandii, która przegrała 1:2 z Francją w Lidze Narodów.

Stoper Liverpoolu, a także Gini Wijnaldum zaliczyli pełne 90 minut w starciu z Mistrzami Świata.

Kylian Mbappe dał prowadzenie Francji, ale do wyrównania doprowadził Ryan Babel. Decydujący cios zadali jednak Trójkolorowi za sprawą Olivera Giroud.

Ben Woodburn pojawił się na placu gry z ławki rezerwowych w 79. minucie meczu Walii z Danią, który wygrała 2:0 po golach Christiana Eriksena. Harry Wilson przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Sadio Mané zagrał w barwach Senegalu, który niespodziewanie zaledwie zremisował 2:2 z Madagaskarem w ramach kwalifikacji do PNA.

Z kolei Gwinea, której barwy reprezentuje Naby Keïta, zwyciężyła 1:0 w starciu z Republiką Środkowoafrykańską.

Curtis Jones zaprezentował się ze świetnej strony w reprezentacji Anglii do lat 18, która wygrała towarzyski turniej, pokonując na swej drodze Francję, Holandię i Rosję.

Liam Millar zagrał kolejny raz w seniorskiej reprezentacji Kanady, przebywając na boisku 69. minut. Jego zespół rozgromił 8:0 Wyspy Dziewicze.