05.05.2024
17:30

Osób online 1385

Liverpool z 3 punktami na koncie

Nie zwalniają tempa w trwającym sezonie piłkarze Liverpoolu, którzy pokonali w wyjazdowej potyczce Tottenham w Londynie 2:1. Wynik rywalizacji w 39. minucie otworzył Georginio Wijnaldum. Na początku drugiej połowy kolejne trafienie dołożył Roberto Firmino. Gospodarzy stać było jedynie na honorowego gola w doliczonym czasie gry, którego autorem był Lamela.

Komentarze (37)

AGJanekYNWA 15.09.2018 15:23 #
Totki to w tym sezonie pokonują tylko słabe drużyny, jak np. Manchester United... ;)
erewu 15.09.2018 15:23 #
co mnie Mane dzisiaj rozczarował
Juluz 15.09.2018 15:25 #
Jaki paradoks, najbardziej symulancka ekipa z TOP6 nie dostała karnego, który im się należał. Karma
Kauou500 15.09.2018 15:25 #
W pewnym momencie pokazali przebiegnięte kilometry w LFC.
Milner - 10,3
Następny piłkarz za nim - coś koło 9
Jak dla mnie MOTM
rudobrody 15.09.2018 15:26 #
w tamtym sezonie nas najbardziej sędziowie karali błedami, chyba oddają nam co zabrali w tym sezonie :P
kanapka 15.09.2018 15:26 #
Brawo panowie, choć końcówka typowo w naszym stylu hehe
Klopp12 15.09.2018 15:27 #
Brawo. Dawać już ten wtorek i tego Nejmerka.
wesam 15.09.2018 15:27 #
Harry Kane: "Nie jesteśmy Liverpoolem". XD
FlawlessPlan 15.09.2018 15:28 #
@kauou500 zaskocze cię milner wtedy miał 10,8 a drugi wijnaldum 9.2 :DDD
kadam 15.09.2018 15:29 #
Cos nie trybilo z przodu. Kiedy trzeba bylo podac lecial samolubny strzal. Kiedy powinien byc strzal bylo podanie. Milner MOTM
zawad2 15.09.2018 15:30 #
Gdyby sędzia to gwizdnął ( nie bez podstaw), wynik byłby chyba rozczarowaniem sezonu. Przy całej dobrej grze, trochę irytujący jest ten brak koncentracji przy finalizowaniu akcji ofensywnych.
Sherwood97 15.09.2018 15:32 #
Drogi Trenerze. Proszę nie wpuszczaj Hendersona za Keitę tylko dlatego,że jest Kapitanem drużyny i parę minut za mecz mu się należy(nie należy). Taką zmianą Klopp osłabił nasz środek pola o jakieś 50%.
Kijoraptor 15.09.2018 15:32 #
Więcej szczęścia niż rozumu. Fartownie wygrywamy, niepotrzebne nerwy w końcówce. Ale cieszy komplet pkt. Nie ma się co rozpisywać, jest dobrze. Andrew i James dla mnie najlepsi na boisku.
elpistoliero 15.09.2018 15:36 #
Coś tu jest nie tak... co mecz gramy dobrze, wchodzi Henderson i się robi gimela...
radoLFC 15.09.2018 15:36 #
Szkoda że nie dobiliśmy dziadów, teraz Pochettino i jego ekipa będą biadolić że należał się im remis bo grali dobrze przez 5 minut
lfcproud23 15.09.2018 15:37 #
Nie fartownie wygrywamy tylko 'gospodarze' fartownie uzyskują kilkadziesiąt sekund mglistych nadziei na zdobycie punktu i zamazanie nijakiego obrazu gry przez 92 minuty...
aronley 15.09.2018 15:37 #
W ostatnim meczy z Tottkami na Anfield też był niesłuszny karny po „przewinieniu” Kariusa na Kane, także się wyrównało.
burmanek8 15.09.2018 15:39 #
Jak Salah się w końcu ogranie to dopiero wystrzelimy! Teraz nie mamy prawa narzekać, komplet punktów po 5 kolejkach, tego już daaawno nie było
Lyzwa7 15.09.2018 15:39 #
Fartownie wygrywamy:D Fartownie to Tottenham nie dostał 6 goli.
krzycho99 15.09.2018 15:40 #
My mamy problem troszeczkę z kontrolą meczu ale do samego gwizdka. Jak widzimy 2;0 to nic pewnego mogliśmy strzelić znacznie więcej. A tak to była nerwówka.
Kalbiafka87 15.09.2018 15:42 #
Mam wrażenie,czy Salah na siłę che strzelić bramke? Nawet już Klopp był wściekły,że ile można strzelać zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi. Ogólnie mecz pozytywny,gram jak dojrzały mężczyzna, a nie jak chłopiec który wyskoczył na wieczorny weenend zaszaleć. Końcówka mogła być oczywiście lepsza w obronie,ale śmiem twierdzić,gdy byśmy wykunktowali pod koniec bramkami totków tej nerwów by nie było.
RedFan1892 15.09.2018 15:48 #
Niepotrzebne nerwy w końcówce meczu, ale bardzo cieszy wygrana. Milner znów żelazne płuca.
zawad2 15.09.2018 15:49 #
Wychodzi na to, że Chelse-LFC obie ekipy mogą zagrać przy bilansue 6-0-0. Może być ciekawie.
Gruberoo 15.09.2018 15:49 #
Fart czy nie fart faktem jest że gra jako drużyna poprawiła się niesamowicie, ale zdecydowanie za dużo marnowanych jest bardzo dobrych sytuacji mane i salah trochę jakby pod siebie byle strzelić gola :/
kubaburza 15.09.2018 16:02 #
Jedno pytanie z ciekawosci.. ile lat United a ile lat Arsenal jest bez mistrza? Bo jak tak dalej pojdzie to bedzie mozna uzyc ich wlasnej broni przeciw nim xd
rudobrody 15.09.2018 16:15 #
Kubaburza Muły teraz wycierają ryja wszystkim wygraną LE którą tyle lat się śmiali dlatego każdą ekipę zniosę w Premier League tylko nie muły najwieksi hipokryci a teraz jeszcze głośniej szczekają bo Liverpool jest o 2 klasy lepszy i to ich boli i piecze dupę :P zebrały się nad nami czarne chmury na kilka lat ale teraz na Anfiled po tych chmurach nie ma śladu i wyłoniło się słońce i oby nnaszych rywali jak najdłużej raziło w oczy przed naszym polem karnym :P
rudobrody 15.09.2018 16:16 #
a co do pytania to mi jakoś świta 5-6 lat ale pewny nie jestem :P
florczak112 15.09.2018 16:35 #
5/5 i 33 do końca :)
cezarkop 15.09.2018 16:47 #
Król Egiptu abdykował, czas zacząć trafiać do bramki.
zawad2 15.09.2018 17:33 #
theredfutro76
Dokładnie. Nie ma co się bawić w dziecinadę.
Do tego, póki co nic nie wygraliśmy. Pech chce, że akurat wzrost jakości naszego klubu trafia na okres Pepa w City i wcale nie będzie go przełożyć na tytuły. Z drugiej strony ich zdobycie, tym bardziej będzie smakować. Będzie dobrze.
użytkownik zablokowany 15.09.2018 17:57 #