05.05.2024
17:30

Osób online 1307

Raport z wypożyczeń

Menedżer Rangers FC, Steven Gerrard, pochwalił Ryana Kenta po zdobyciu pierwszej bramki w barwach zespołu, w wygranym 4:0 spotkaniu przeciwko Dundee.

Kent po szybkiej wymianie podań znalazł się przed bramkarzem drużyny przeciwnej, a następnie ze spokojem umieścił piłkę w siatce. 21-latek opuścił boisko na 25 minut przed końcem spotkania, a Gerrard wytłumaczył potem własną decyzję.

- Uważałem, że był najlepszym piłkarzem w meczu, gdy był na murawie - powiedział Gerrard. Chciałem zdjąć go z boiska, ponieważ będę potrzebował jego energii i kolejnego takiego występu w czwartek wieczorem.

Ovie Ejaria opuścił to spotkanie z uwagi na pomniejszy uraz, ale Gerrard ma nadzieję, że pomocnik wystąpi w meczu Ligi Europy przeciwko Villarreal.

Loris Karius stanął w bramce Besiktasu w wygranym 2:1 meczu z Yeni Malatyaspor, a Marko Grujić zagrał 90 minut meczu Bundesligi przeciwko Wolfsburgowi.

Zespoły Sheyiego Ojy i Coreya Whelana zremisowały bezbramkowo. Ojo pojawił się na boisku na 17 minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego, natomiast Whelan zadebiutował w barwach Crewe Alexandra.

Drużyna Herbiego Kane'a zwyciężyła 4:1 przeciwko Walsall, a Hibernian z Adamem Bogdanem w składzie pokonał Kilmarnock 3:2.