05.05.2024
17:30

Osób online 1267

Prowadzenie do przerwy

Po pierwszej połowie na Anfield the Reds prowadzą 2:1. Prowadzenie dał Daniel Sturridge, na 2:0 z rzutu karnego podwyższył James Milner, bramkę kontaktową dla zespołu z Paryża zdobył Meunier.

Żółte karki, oboje za faule taktyczne obejrzeli van Dijk oraz strzelec bramki Meunier. Na początku spotkania Liverpool był stroną zdecydowanie przeważającą, później mecz się wyrównał.

Komentarze (12)

Klopp12 18.09.2018 21:52 #
Jest dobrze, ale może być jeszcze lepiej.. strzelić po przerwie szybko na 3:1 i będzie trochę więcej spokoju. Co nasi kibice dzisiaj robią? słychać tylko tych z Paryża. Wkurwia mnie to niesamowicie.
kluskow 18.09.2018 21:54 #
Póki co mam 3 wnioski:
Świetny Hendrson
Millie jak zwykle Ballz of steel
No i Jinnie który zamyka mordy wszystkim znawcom futbolu z przed początku sezonu :)
Bramki PSG z Cavanim biorącym udział z metrowym spalonym nie ma nawet co komentować..
BodyChrist 18.09.2018 21:57 #
Milner złota piłka
Smuggler7 18.09.2018 21:58 #
Też tak mamy i niestety jest to bardzo uciążliwe, dlatego już od dawna nie zaglądam na forum podczas przerwy w ważnych meczach, bo często mija się to z celem.
gertar 18.09.2018 21:58 #
Jak dla mnie gola PSG nie powinno być. Cavani był na spalonym i próbował dorwać się do piłki. Powinien być odgwizdany spalony.
AgentTomek 18.09.2018 22:00 #
Dopóki nie było 2:0 to PSG grało nudniejszą piłkę, niż najgorszy mecz MU z Mourinho za sterami...

Przyjechali po remis i dostali dwie bramki. Szkoda gola na 2:1, ale wciąż PSG nie istnieje, próbują tylko świec a'la Stoke City.
Drwaluu 18.09.2018 22:00 #
Henderson dobry
Milner dobry
Gini dobry
Bramka spalony
kubaburza 18.09.2018 22:01 #
Gertar naszego pierwszego gola tez bo Wjnaldum byl na spalonym tuz przed przerzuceniem pilki na druga strone do Robertsona..
Na wlasne zyczenie zrobilismy sobid nerwowke bo obrona odwaliła szajs przy golu francuzow.
Scofield1111 18.09.2018 22:01 #
Jarekk3er
Ta, wywala co chwile.
Bramka z przypadku po dużym spalonym, naszych też słychać, ale ogólnie mnie denerwuje głośność na tym premiom i jeszcze teraz to studio na 1 kanale... PPV jak będzie to pewnie poprawią ;) a tak wracając do meczu to brawo Daniel, strzelić na 3:1 i będzie spokojniej, YNWA
Juluz 18.09.2018 22:01 #