13.05.2024
21:00

Osób online 1219

Anglicy zwyciężają w Hiszpanii

Synowie Albionu zrewanżowali się Hiszpanii za porażkę na Wembley i zwyciężyli dziś w Sewilli 3:2 w spotkaniu rozgrywanym w ramach Ligi Narodów. Trzy Lwy wyprowadzając zabójcze kontrataki prowadziły do przerwy różnicą 3 goli. Na listę strzelców wpisywali się Marcus Rashford, a także Raheem Sterling (2).

Gospodarze strzelili gola w 59 minucie, a konkretnie Paco Alcácera, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i dostawił głowę w polu karnym Anglików. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry bramkę, również głową strzelił Sergio Ramos. Na więcej Hiszpanom zabrakło jednak czasu.

Joe Gomez zaliczył w tym starciu pełne 90 minut. W ostatnim kwadransie na placu gry zameldował się Trent Alexander Arnold.

Jordan Henderson pauzował za żółte kartki.