13.05.2024
21:00

Osób online 1615

Bez bramek do przerwy

Po pierwszej połowie na Emirates kibice są świadkami ciekawego widowiska obfitującego w sytuacje strzeleckie. Póki co w Londynie mamy bezbramkowy remis. Liverpool strzelił nawet bramkę za sprawą Mane, jednak arbiter pokazał pozycję spaloną.

Komentarze (17)

Redzik90 03.11.2018 19:17 #
Mam nadzieję, że po przerwie obejrzymy Xerdana w miejsce Milnera albo Fabinho, bo to dziś jest katastrofa. Wynik lepszy niż gra. Oby druga połowa była lepsza w naszym wykonaniu.
Klopp12 03.11.2018 19:17 #
Bez środka pola to my tego meczu nie wygramy. Fabinho strasznie irytujący dzisiaj.. trzeba Shaqiriego wpuścić to rozrusza to towarzystwo.
Juluz 03.11.2018 19:18 #
Średnio
kluskow 03.11.2018 19:18 #
Klopp12 jak dobrze że Cie mamy dzwoń do Jurka!
Magerlfc 03.11.2018 19:18 #
Mane nieziemsko irytuje. Spalonego nie bylo. Virgil pechowiec największy. Nam tez szczęście sprzyja pod nasza bramka
Klopp12 03.11.2018 19:19 #
kluskow

To dzwoń jak masz chęć.
cezarkop 03.11.2018 19:19 #
Powinniśmy prowadzidz ,ale nie przegrywamy więc wychodzi na remis,jedna bramka załatwi ten mecz.
raski21 03.11.2018 19:20 #
Szkoda tej pomyłki sędziego.
lucimar 03.11.2018 19:20 #
Piłkarsko gorsi ale powinnyśmy mieć dwie bramki. Jeśli arsenal ma lepsze 2 połowy to trochę się martwię
adamne 03.11.2018 19:20 #
Nie tak to miało wyglądać. Obrona Arsenalu gra dobrze, nasz środek tragicznie. Szkoda nieuznanego gola i słupja Virgila. Oby w drugiej połowie zagrali tak jak umieją, bo armatki drugie połowy maja lepsze...
gilbert3 03.11.2018 19:20 #
Co im szkodzi wprowadzić VAR w trakcie sezonu? Najbogatsza liga a taka lipa z tymi nieuznanymi prawidłowymi bramkami
AgentTomek 03.11.2018 19:22 #
Fajny mecz, powinno być 1:0 dla nas, ale pod obiema bramkami jest gorąco

Fabinho tragedia. Wywala piłkę w siną dal, kilka strat na własnej połowie. Alisson też nie gra zbyt bezpiecznie: odbicie piłki pod nogi Henryka, wyjście z bramki, jak Miniolę. Mane schrzanił nam ze 2 dobre kontry.

Na + Salah, Wijnaldum, Gomez (imponuje mi, jak przy własnej bramcę pod naciskiem kilku piłkarzy spokojnie wyprowadza piłkę i uspokaja grę). Firmino też ok.

ManiacomLFC 03.11.2018 19:22 #
równie dobrze mogło być 3:3 do przerwy... ale niedosyt po nieuznanej prawidłowo strzelonej bramce jest... Fabinho bardzo kiepsko, Mané też nic nie pokazał, a mimo to powinien mieć bramkę na koncie
Sobi 03.11.2018 19:23 #
Szkoda że Lovren jakiś uraz złapał ,bo na tak zagubionego TAA to ,aż się patrzeć nie da. Fabinho chyba znowu zapomniał naszego systemu gry... Musimy uspokoić grę ,bo narazie to nie wygląda za dobrze
rudobrody 03.11.2018 19:24 #
Może Armatki się wystrzelały i 2 bedzie spokojniejsza w ich wykonaniu, oby ! mecz dla oka mega szkoda słabszej skuteczności i pecha bo Virgil dziś jak klasowy napadzior gra :D
Hitomi 03.11.2018 19:30 #
Świetnie się to ogląda. Arsenal naprawdę fajna piłka, Emery robi tam świetną robotę. Szkoda tych sytuacji Virgila, ale mamy w obwodzie Stu i Shaqa więc może damy radę.
zawad2 03.11.2018 19:30 #
Jak to z tym spalonym w końcu ? Był czy nie był ? Nie mówię o życzeniowości interpretacji tylko konkretnym odniesieniu do przepisów. Niby Mane cały czas brał udział w tej akcji.

Liverpool prowadzi do przerwy 2:0!  (83)
05.05.2024 18:18, Zalewsky, własne
Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (7)