05.05.2024
17:30

Osób online 1136

Składy na derby

Już za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek oznaczający rozpoczęcie derbów Merseyside! Liverpool kontra Everton, Jürgen Klopp kontra Marco Silva, the Reds kontra the Toffees!

Liverpool XI: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Shaqiri, Salah, Mane, Firmino.

Rezerwowi: Mignolet, Matip, Moreno, Milner, Keita, Origi, Sturridge.

Everton XI: Pickford, Digne, Keane, Mina, Coleman, Gueye, Gomes, Bernard, Sigurðsson, Walcott, Richarlison.

Rezerwowi: Stekelenburg, Baines, Zouma, Tosun, Davies, Calvert-Lewin, Lookman.

Komentarze (18)

Juluz 02.12.2018 16:17 #
Kto się wystraszył Hendersona? Oczywiście kapitan dziś nie może grac, bo dostał czerwoną kartkę ;)
TheFilu 02.12.2018 16:19 #
@Juluz dobry śmieszek! W końcu skład, na który co niektórzy tutaj czekali ;)
John 02.12.2018 16:20 #
Skład był łatwy do przewidzenia. Świetnie, że Shaq wraca - on jako jedyny umie zagrać coś nieszablonowego ze środka boiska.

Jedyna "niespodzianka" to Matip kosztem Lovrena na ławce. Oby musiał wejść tylko jako zmiana taktyczna w 90 min przy naszym prowadzeniu 3-0.
Glajskor 02.12.2018 16:20 #
Lovely!
Bastianek96 02.12.2018 16:22 #
Jurek chyba czyta nasze komentarze. Super skład :)
macios89 02.12.2018 16:24 #
3 pkt muszą zostać na Anfield z takim składem! Nie ma innej możliwości Pany! Jazda!!!
redartur76 02.12.2018 16:29 #
Hmm, keita siedzi, Fabinho gra, derby Liverpoolu i mamy oddać środek pola? Obym się mylił
Kalbiafka87 02.12.2018 16:32 #
To trzeba wygrać! Żeby City nie odjechało nam! Po zwycięstwo!
kravelin 02.12.2018 16:34 #
Lepszego składu nie dało się wystawić. W 2. połowie Keita i Sturridge in.
Liverbird1979 02.12.2018 16:37 #
Liczę na 2:0 do przerwy po nawałnicy Czerwonych przez całe 45 minut. Po przerwie Keita na boisku, tak by mógł w końcu wskoczyć na swój wysoki, nieszablonowe poziom no i kolejne 2 bramki.
Magerlfc 02.12.2018 16:44 #
Ależ kapitalny mecz na emirates, mam nadzieję,że na Anfield bedzie podobny. Jest szansa umocnić sie na 2 miejscu i nie dać odetchnąć city. Jesteśmy w stanie na spokojnie wygrać, chyba że sędziemu zachce się utrudniać nam zadanie
Klopp12 02.12.2018 16:49 #
Skład marzenie! musimy to wygrać.
kravelin 02.12.2018 16:56 #
ktoś wie jak zmienić avkę ? Siłuję się z tym i nwm jak zmienić.
Magerlfc 02.12.2018 17:00 #
A własnie odnośnie Sona. Czy on czasem nie dostanie kary od FA za uzyskanie korzyści po symulowaniu? Nie wszedł czasem taki przepis?
bedzietyleXD 02.12.2018 17:01 #
Sklad dobry i na ten moment wydaje sie optymalny, choć wolalbym Keite zamiast Fabinho no ale zobaczmy :)
Ps. Prosiłbym o link do jakiejś dobrej transmisji, z gory dzieki
YNWA
Redzik90 02.12.2018 17:02 #
Everton dawno nie wyglądał tak dobrze na papierze.
Liverbird1979 02.12.2018 17:07 #
Z tym Keitom zamiast Fabinio od początku to nie przesadzajmy. Równowaga między obroną i atakiem powinna być zachowana tak aby nie uciszyli nas kontami.