05.05.2024
17:30

Osób online 1082

Bezbramkowo do przerwy

Po pierwszej połowie, pełnej walki z obu stron, na tablicy świetlnej widnieje remis 0:0. Żadna z ekip nie potrafiła poważniej zagrozić bramce rywali. Na domiar złego w 23 minucie kontuzji kostki doznał Joe Gomez, którego zastąpił Alexander-Arnold.

Komentarze (16)

LiveTom 05.12.2018 21:36 #
Niech zdejmą te piżamki. Pora się obudzić.
Juluz 05.12.2018 21:36 #
Teraz już wiecie dlaczego Henderson podaje tylko do tyłu.
burmanek8 05.12.2018 21:37 #
*ziew*
Radbug 05.12.2018 21:37 #
Pie*dolone drwale z Burnley. To nie jest gra w piłkę. Momentami wyglada to jak podczas gry z kumplem w FIFĘ gdzie on po stracie bramki już nie chce dalej grac tylko zaczyna faulować naszych zawodników.
HyppiaYNWA 05.12.2018 21:37 #
Origi słabo, Moreno to pomyłka, Matip też trochę nie ogarnia, do tego tam potrzebny jest drwal, żeby porąbać to całe ichniejsze drewno, życzę im spadku, jak to ktoś na forum napisał Stoke 2.0...
Pretorian 05.12.2018 21:37 #
Oj Oj nie jesteśmy City a nawet nami sprzed roku...
radoLFC 05.12.2018 21:37 #
Na tle Burnley Henderson wygląda jak niezły technik (poza poślizgiem, rzecz jasna).
StarLess 05.12.2018 21:37 #
Keita na +
Sedziowanie na -

Grajac podaniami z tylu nic nie ugramy.
Burnley gra lepiel presingiem niz Liverpool - żenada.
Gensheimer 05.12.2018 21:38 #
To jest ten sezon, kiedy Burnley powinien zlecieć z Premier League, co za drwale z rudzielcem na czele. Już dawno nikt nas tak nie pokopał po nogach. Z taką grą to do Championship.

P.S. Jeszcze w drugiej połówce zobaczymy Salaha i Firmino :P
ircek 05.12.2018 21:40 #
Najbardziej mi szkoda Gomeza :(. Ale to było do przewidzenia, od początku sędzia nie reagował na ostrą grę i musiało się tak skończyć. Jeśli nie spuchną, to będzie ciężko coś ugrać.
John 05.12.2018 21:47 #
Keita na duży plus. Szkoda, że koledzy nie wchodzą na jego poziom. Sturridge jakiś zardzewiały i chyba już na zawsze stracił dynamikę. Będzie nieprawdopodobnie ciężko o 3 pkt.
Bengaloe 05.12.2018 21:47 #
Są przebłyski fajnych akcji, ale ogólnie beznadzieja. Inna rzecz, że skład mocno zaskakujący. Wpuścić Salaha i Firo na podmęczonego rywala i może coś ustrzelimy.

hoster 05.12.2018 21:53 #
Gdyby nie Keita to nie było by na co popatrzeć. To jest tragedia. Na połowie rywala to te drewniaki poruszają się płynniej od naszych. Niby 7 zmian a poza Gwinejczykiem to żaden z tych świeżych nic nie daje. Jak jakimś cudem wygramolą remis z taką grą to szacun bo jak patrze na ich chęci do biegania to zdziwię się jak wogle łaskawie wyjdą na drugą połowę.