05.05.2024
17:30

Osób online 1029

Prowadzenie po pierwszej połowie

Po pierwszej połowie drużyna Liverpoolu prowadzi na Vitality Stadium z ekipą Bournemouth 1:0. Jedynego gola dla the Reds strzelił w 25. minucie Mo Salah, dobijając piłkę po strzale Roberto Firmino, sparowaną uprzednio przez bramkarza Wisienek.

Komentarze (18)

burmanek8 08.12.2018 14:18 #
Słabo się kleją te akcje, ale do tego już chyba musimy się przyzwyczaić. Szkoda, że gol padł po spalonym bo ciężko się z niego cieszyć.
Gensheimer 08.12.2018 14:19 #
Trzeba brać to co nam dają.
kubaburza 08.12.2018 14:19 #
Fajnie dzis gra wyglada. Gnieciemy mocny zespol na ich stadionie.
Udalo sie streama na telefon znalezc :D
Jedi13 08.12.2018 14:19 #
Z Burnley stracony po spalonym więc teraz szczęście po naszej stronie :)
Hacek7 08.12.2018 14:19 #
salah jak nie gra na zastawke ,tylko wychodzi do pilki gra a jeden kontakt to jakos to wyglada z jego strony ale dalej nam brakuje szybkosci w akcjai i finezji
ManiacomLFC 08.12.2018 14:20 #
Nawet Salah się nie cieszył po bramce, bo był chyba pewny, że spalony. Ja też dopiero po jakichś 5 sekundach uwierzyłem, że oni to uznają. Ale teraz trzeba uważać, bo ten sędzia, który nie odgwizdał 2 czy 3 oczywistych spalonych będzie sędziował na naszej stronie.
scorpionlfc5 08.12.2018 14:20 #
Naliczyłem 3 nasze spalone, po którym gra była puszczona dalej. Z jednego padła bramka. Powinniśmy grać lepiej.
cezarkop 08.12.2018 14:20 #
Dawać ten Var w tej lidze ,bo robić się zaczyna komicznie w tej lidze uważanej powszechnie za najlepszą na świecie.
Kijoraptor 08.12.2018 14:22 #
Warunki dzisiaj nie sprzyjają, wiatr, deszcz, ale sędzia jest innego zdania. Cóż, nie tylko nam takie bramki wpadają, za rok już będzie inaczej. Nasza gra jest spokojna, ale bez przebłysku. Dobrze będzie wbić jedną brameczke jeszcze.
polo167 08.12.2018 14:22 #
Na razie gra na zaciągniętym hamulcu, trzeba przyśpieszyć grę i strzelić drugą bramkę inaczej będzie nerwowo.
Bengaloe 08.12.2018 14:22 #
Bramka z kapelusza, ale gramy całkiem w porządku, oszczędzając siły na Napoli. Żeby to się nie odbiło czkawką trzeba w 2 połowie wyprowadzić jakąś kontrę i skończyć temat tego meczu.

Fajnie gra Shaqiri, ale najlepszy na boisku VVD.
Bakens 08.12.2018 14:22 #
Co Keita I Fabinho siaty zakładają to głowa mała. :D
mistrzunio109 08.12.2018 14:23 #
a czemu szanowana redakcja nie napisze ze bramka strzelona po spalonym?
Anf 08.12.2018 14:23 #
@cezarkop czytaj co piszesz
cezarkop 08.12.2018 14:24 #
Jak stracimy gola po spalonym ,komentarze będą zgoła odmienne bądzmy poważni.
cezarkop 08.12.2018 14:26 #
Anf piszę to czego Ty nie potrafisz przeczytać i zrozumieć.
radoLFC 08.12.2018 14:28 #
Chyba te fatalne decyzje sędziów trzeba rozpatrywać w kategorii szczęścia/pecha, bo to jest mocno irytujące. Mam nadzieję że szybko strzelimy drugą bramkę tak żeby zowiać wątpliwości.
VII 08.12.2018 14:31 #
Spalony i co z tego. Nie ma co się w tańcu pier...lić. W tamtym roku byliśmy pstrykanie z punktów na potęgę właśnie w takich sytuacjach. Dla nas liczą się dziś 3 pkt + zwycięstwo Chelsea i zimny czteropaczek w lodówce...albo dwa bo w sumie jutro niedziela handlowa