05.05.2024
17:30

Osób online 1016

Jednobramkowe prowadzenie

Po stojącej na dobrym poziomie pierwszej połowie prowadzimy z Wolverhampton 1:0. Jedyne trafienie zapisał na swoim koncie niezawodny Mo Salah w 18 minucie spotkania a asystą popisał się Fabinho.

Komentarze (24)

burmanek8 21.12.2018 21:49 #
mamy dużo szczęścia... widać, ze ulewa nam przeszkadza, sporo niedokładności
greenbert30 21.12.2018 21:49 #
Chaos, ale dobrze jest. A czym Keita tak podpadł fanom wilków???
OWeN96 21.12.2018 21:50 #
Tutaj nie przeszkadza ulewa tylko Lolvren
radoLFC 21.12.2018 21:50 #
Dobrze grają wilki, ale być może za dużo biegają, jedną dobra akcja i możemy zabić ten mecz.
Sobi 21.12.2018 21:52 #
Strasznie nerwowo dzisiaj gramy, dużo niedokładności, oby wyjść z luzem na drugą część meczu, strzelić na 2-0 i spokojnie dojechać do końca spotkania.

Jedi13 21.12.2018 21:53 #
To chyba jest moda żeby czepiać się Lovrena ...
Wilki postawiły dzisiaj bardzo wysoko poprzeczkę.
Pamiętajmy, że póki co tylko Rosoły z nimy wygrały z drużyn top 6
Aklerua 21.12.2018 21:53 #
To ja oglądam inny mecz bo Lovren bardzo dobry. Warunki są tragiczne. Będzie bardzo ciężko
radoLFC 21.12.2018 21:53 #
@greenbert30
Bodaj po faulu na Keicie była akcja bramkowa.
Razack 21.12.2018 21:53 #
Salah w formie...
Vultur 21.12.2018 21:54 #
Nie do końca gramy tak nerwowo, końcówka już troszkę tak, ale spójrzcie jak wychodzą spod pressingu. Clyna za milnera, shaq lub lallana za keitę i pewnie mane wraca na lewe skrzydło . A propos ktoś pisał że jak cipki to od razu skojarzenie Panowie, co to ten adama ? :D
Jakiś taki wyrośnięty jakby dupe kuł a obcisłe ciuszki, ociera sie o mokrych facetów widać lubi i malowane włoski no dziwne... xD
ovelydlfc 21.12.2018 21:56 #
@Vultur
Żenujący komentarz.
Reso 21.12.2018 21:56 #
Ja rozumiem, że można mieć inne zdanie na temat gry jakiegoś zawodnika itd, ale ze Lovren dziś bardzo dobry to przesada. Objezdzany jest jak do tej pory mocno. Dla mnie to absolutnie nie jest typ do stałego składu w "11" obok VVD.
saw 21.12.2018 21:57 #
Rozbić bank za de Ligta. Gra w kadrze z Virgilem, jeszcze jak w klubie będą pykać to stworzą kosmiczny duet. Do tego Gomez, a Top 5 pewnie znajdzie pracodawcę, bo jest świetny i sobie poradzi. W drugiej połowie koniecznie coś strzelić, bo nerwówka będzie.
RedFan1892 21.12.2018 21:58 #
Pogoda nie dopisuje, będzie ciężko ale wierzę w dowiezienie zwycięstwa do końca. YNWA
adamne 21.12.2018 21:58 #
Wielki szacun dla Wilków, MU z zeszłej kolejki wygląda przy nich jak niższa liga.
Dowiezienie 3 punktów uznam za duży sukces.
Lovren to tykająca bomba, oby Gomez i Matip wyleczyli się jak najszybciej.
Fab poza tym felernym podaniem do przeciwnika gra jak natchniony, broni, atakuje, drybluje, podaje i asystuje. Jeśli dalej się będzie tak rozwijał to przejdzie do historii.
radoLFC 21.12.2018 22:01 #
Lovren jest słabszy od VVD, to wiadomo i dlatego napastnik wilków Adama ciągle się obok niego kręci, a wy przeciw komu wolelibyście grać?