05.05.2024
17:30

Osób online 516

Bayern przegrał w Bundeslidze

Bayern Monachium przegrał wczoraj w meczu Bundesligi w Leverkusen z tamtejszymi Aptekarzami 1:3. Bawarczycy wyszli na prowadzenie w 41. minucie, kiedy dośrodkowanie Mullera z prawego skrzydła strzałem głową wykończył Goretzka.

Po przerwie do głosu doszli wyłącznie gospodarze. W 53 minucie po uderzeniu z rzutu wolnego do remisu doprowadził Bailey. Kolejne trafienia Bayeru były dziełem Vollanda i Alario.

Skład Bayernu: Ulreich - Rafinha (Sanches 79'), Sule, Hummels, Alaba - Kimmich, Goretzka - Rodriguez (77' Davies) - Coman, Muller (74' Gnabry), Lewandowski