05.05.2024
17:30

Osób online 522

Wieści z wypożyczeń

Ryan Kent, wypożyczony do zespołu Glasgow Rangers, został w sobotę piłkarzem meczu z St. Mirren. 22-letni skrzydłowy strzelił swojego piątego ligowego gola w tym sezonie w wygranym przez The Gers 4:0 spotkaniu.

Legenda The Reds i menedżer Rangers Steven Gerrard nie ukrywał zadowolenia z postawy Kenta w ostatnich spotkaniach, ale też zaznaczył, że napastnik może jeszcze zwiększyć swój wkład w grę zespołu.

- Był świetny – powiedział Gerrard RangersTV.

- Jest w dobrej formie, jest szczęśliwy, ale zamierzam dalej na niego naciskać, ponieważ chcę by był bardziej głodny goli i chcę by dążył do poprawy swoich statystyk.

- Mógł zdobyć jeszcze dwie, a może nawet trzy bramki, więc to był dobry występ i został graczem meczu, ale dla mnie moją pracą jest na niego naciskać i to właśnie zrobię.

Nathaniel Clyne rozegrał całe spotkanie w przegranym przez Bournemouth 0:2 spotkaniu z Cardiff City w sobotnim meczu Premier League.

W Championship, Harry Wilson (Derby County) i Ovie Ejaria (Reading) rozegrali po 90 minut w zremisowanych po 0:0 meczach swoich zespołów.

Hertha Berlin, w której występuje Marko Grujic, przegrała u siebie 0:1 z Wolfsburgiem, a pomocnik rozegrał całe spotkanie.

Taiwo Awoniyi grał przez 77 minut w wygranym przez Royal Excel Mouscron 3:0 meczu ze Sportingiem Charleroi w lidze belgijskiej.

Bramkarz Loris Karius wystąpił w wygranym przez Besiktas 6:2 meczu z Antalyasporem w tureckiej Super Lidze.