05.05.2024
17:30

Osób online 647

1:1 do przerwy

Po pierwszej połowie meczu w Londynie, Liverpool remisuje z Młotami 1:1. Podopieczni Kloppa wyszli na prowadzenie w 22 minucie, kiedy Fabiańskiego pokonał Sadio Mané. West Ham doprowadził do wyrównania kilka chwil później po sprytnie wykonanym stałym fragmencie gry. Na listę strzelców wpisał się Michail Antonio.

Klopp12 04.02.2019 21:47 #
Z meczu na mecz coraz gorzej to wygląda.
Wojtas126b 04.02.2019 21:48 #
Jak dla mnie bez szału ale ja bym teraz dał szansę Daniela w miejsce firmino A w miejsce lallany firmino.
Fifi 04.02.2019 21:48 #
Keita i Lallana na plus
Jedi13 04.02.2019 21:49 #
Solidna suszarka w szatni jest potrzebna. Otrząśnijcie się i do roboty. Nie jest źle. Skoczmy teraz im do gardeł.
cezarkop 04.02.2019 21:49 #
Im bliżej tego majstra to gramy coraz gorzej ,tak na dobrą sprawę to powinniśmy przegrywać co najmniej 2 golami.Obrona przy rzutach wolnych to kpina z futbolu,a City po cichu robi swoje.
ManiacomLFC 04.02.2019 21:49 #
Najgorsze są te głupie faule w groźnych sektorach boiska. Sami prosimy się o nieszczęście.

A Keita? Tragedia... Kupiliśmy środkowego pomocnika, który albo nie umie podawać, albo nie widzi rywala na wprost przed sobą... Niech on już nie wychodzi na drugą połowę.
radoLFC 04.02.2019 21:49 #
Mimo spalonego Adaś ładnie zatańczył.

Sędziowie do kryminału, najpierw gang Atkinsona, teraz banda Friendsa.

Panowie ruszcie dupy, czasem trzeba pobiegać.
Hacek7 04.02.2019 21:49 #
gramy tzw piach ,z meczu na mecz coraz wolniej wolniej i wolniej...slabo to wygada
keita out
shaqiri in

wymeczone 2-1 oby
michael14 04.02.2019 21:49 #
Ktoś chyba za bardzo głaszcze chłopaków po główkach , No i te rzuty wolne to jakiś śmiech na sali , dla przeciwników jak rzut karny a dla nas jak aut i tak co mecz , co oni ćwiczą na treningach ?
burmanek8 04.02.2019 21:49 #
Zrobili nas jak dzieci przy tym wolnym :/
Radbug 04.02.2019 21:50 #
Grają ze sobą dwie równorzędne drużyny ze środka tabeli. Żadna nie ma jakiejś znaczącej przewagi. Na pewno żadna z nich nie ma szans na mistrzostwo.

Tak bym napisał, gdybym nie interesował się liga angielską.
roberthum 04.02.2019 21:50 #
Czy mozna powiedzieć choć jedno dobre słowo o naszym zespole w pierwszej połowie? Ciężko znaleźć choć jeden pozytyw, może tylko Mane trochę poszarpał, a tak to mizeria
LFC1995 04.02.2019 21:50 #
Radek91 / VII

Pozdrawiam :)

Gramy piach taki że szok.. sramy w gacie przy każdej akcji West Ham a także przy stałych fragmentach gry. Drużyna Kloppa nie umie grać pod presja kiedy rywal goni w tabeli. Lepiej szło The Reds jak gonili ManCity niż na odwrót. Serce jest za kompletem punktów ale rozum znów za paniczną końcówką naszych i znów remis.
Hitomi 04.02.2019 21:50 #
Jak Friend nam dzisiaj nie pomoże to my dzisiaj nawet punktu nie wywieziemy
Wojtas126b 04.02.2019 21:51 #
A w miejsce Keity shaqiri
LoveFC 04.02.2019 21:51 #
Nie bronimy stałych fragmentów. Stoimy jak wryci. Tak nie może być. Bardziej pachnie kolejną bramką dla WHU niż naszym zwycięstwem. Tyle się mówiło o naszej jakości. Gdzie ona się podziała. To straszne uczucie kiedy oglądaniu poczynań naszych zawodników towarzyszy mi stres i niepewność. Chciałbym wierzyć, że będzie lepiej. Tylko nie potrafię znaleźć fundamentów dla tej wiary.
Scofield1111 04.02.2019 21:51 #
Nie narzekać, west hambtylko stałymi fragmentami zagraża nie licząc tych strzałów z dystansu. To My prowadzimy grę tylko trzeba dokładniej zagrać ostatnie podania, YNWA musimy w drugiej połowie !
dudzik 04.02.2019 21:52 #
Keita ma u mnie wielki minus, niewiem czy widzieliście sytuację gdy stracił piłkę u zamiast biedz i próbować odzyskać to ten sobie truchta jak panienka, a kontra już szła. Aż się we mnie zagotowało
Kijoraptor 04.02.2019 21:52 #
Przecież to nie jest Liverpool. To nie nasza drużyna, Van Dijk przegrywa walkę o pozycje z Chicharito ? No bez jaj, co się dzieje z nimi dzisiaj. Żadnej przewagi, zero kreatywności. Musi się to zmienić, albo wyrzucimy mistrza z rąk.
Sobi 04.02.2019 21:52 #
Tam na linii to chyba jakiegoś niewiadomego postawili, mam wrażenie, że on to robi na zasadzie reszka = flaga w górę, orzeł =flaga w dole. Co do gry to oby Jurgen porządną suszarkę im zrobił w przerwie, mecz z Lisami, głupi faul i po nim bum 1-1, dzisiaj to samo, Come on Reds
Gensheimer 04.02.2019 21:52 #
To co nam "zabrali" z Lisami to już nam oddali. Szczerze to powinniśmy przegrywać.
Widać, że nie potrafimy bronić stałych fragmentów gry i jeszcze z drugiego tempa, to już wywołuje u nas całkowite zamieszanie. Strzał Rice'a mógł zakończyć się celnym strzałem i mogłoby być już 2:1. Gramy słabo. Salah i Firmino ładnie wyłączeni. Milner z problemami.
Lallana totalnie bezproduktywny. Skoro Shaqiri zagrał ostatnio słabo, to szwagier to dzisiaj przebija.
Martwi mnie Alisson, znowu brak reakcji. Mam wrażenie, że przy bramce na 1:1 mógł chociaż wykonać ruch do tej piłki, a w zasadzie mam pewność, że jeszcze 3 miesiące temu rzuciłby się do takiej piłki. Wychodzą treningi z Achterbergiem?
lodi 04.02.2019 21:53 #
Trzeba wstrząsnąć szatnia koniecznie

My margines błędu musimy mieć na pózniej a nie na mecze z West Hamem
Gensheimer 04.02.2019 21:54 #
Uhmm.. A teraz West Ham będzie atakował po tej stronie, gdzie biega przy linii ten ślepiec! Trzeba wierzyć!
Aminer 04.02.2019 21:56 #
Czyżby w środę zmiana lidera? Już ostatnie trzy mecze były dla naszych jak męczarnie a nie radość z gry. Gramy za wolno, brak szybkiego odbioru, brak kreatywności w ataku, gry na jeden dotyk...jednym słowem kryzys.
Kauou500 04.02.2019 21:56 #
Bronimy jak za dawnych czasów, panika i wybijanie na oślep i kompletny brak organizacji przy stałych fragmentach ...
PROsty89 04.02.2019 21:56 #
Teraz widać jak ważną osobą w układace Kloppa jest Trent. Z nim ten zespół całkowicie inaczej gra.
StarLess 04.02.2019 21:57 #
Co do Alissona przy pierwszej bramce ewidentie widać, ze ciężar ciala przeniósł na lewa nogę, bo spodziewal sie strzalu po krótki słupku - nie da się z takiej pozycji rzucić w prawo.
ynwa19 04.02.2019 21:58 #
Grać panowie do jasnej cholery!!!
reddsPL 04.02.2019 21:58 #
Musimy obowiązkowo wcisnąć zwycięską bramkę w drugiej połowie, bo nie wiem! Pora się obudzić i do boju!
sebix129 04.02.2019 21:58 #
Zawodzi przede wszystkim obrona ale co się dziwić jak co mecz grają w innym zestawianiu brakuje im zgrania ... ciężko walczyć o mistrzostwo jak połowa obrońców i pomocników jest w szpitalu a z całym szacunkiem dla Milnera czy Hendersona gra w formacji obronnej to nie jest ich bajka. No i ten Keita jprl ...
cezarkop 04.02.2019 21:59 #
A głębia składu powala drwala.
fisztrendsetter23 04.02.2019 22:00 #
Niestety gra nie wróży happy endu, ale obym się mylił. Dalej mamy problem ze składem. Dalej nie mamy drugiego NOMINALNEGO prawego obrońcy. Rzucanie Milnera po pozycjach nie jest zbyt dobre.
Buli04 04.02.2019 22:51 #
No nie mogę uwierzyć Nasza Druzyna NIC nie gra aż płakać się chce miało być 7 pkt przewagi A zostały 3pkt. Co to ma być! Wierzę w nasza drużyny Ale ich meczów nie da się oglądać.