05.05.2024
17:30

Osób online 1083

Remis do przerwy

Po pierwszej połowie piłkarze Liverpoolu remisują na wyjeździe z Southampton 1:1. Święci wyszli na prowadzenie zaskakująco w 9. minucie gry, kiedy Alissona pokonał Shane Long. Do wyrównania po uderzeniu głową doprowadził Naby Keita. Był to debiutancki gol Gwinejczyka w klubie z Anfield.

Komentarze (23)

burmanek8 05.04.2019 21:47 #
Fajnie, że Keita strzelił bramkę, ale poza tym wygląda jak dziecko we mgle
Radbug 05.04.2019 21:47 #
Co z tego, że strzeliliśmy na farcie bramkę, jeszcze po spalonym Salaha, skoro Southampton i tak gra od nas 10 razy lepiej?
użytkownik zablokowany 05.04.2019 21:48 #
redartur76 05.04.2019 21:48 #
I dziwicie się że Fab i Keita nie grają w podstawie, gol cieszy ale reszta to kupa.
Norton 05.04.2019 21:48 #
Dramat z tymi wyjazdami.
poprzerwie2 05.04.2019 21:48 #
wyglada to srednio, srodek pracuje przecietnie, widac to po wielu dlugich pilkach stoperow, znowu mamy farta przy spalonym, mo bez formy, to podanie do giniego przy kontrze dramat, juz dawno powienien dac szanse szakirze, ogolnie trzeba wrzucic wyzszy bieg bo mozemy stracic punkty
HyppiaYNWA 05.04.2019 21:49 #
Co by nie mówić bez wybieganych Anglików w środku pola mamy jedną wielką czarną dziurę. Gini wygląda zdecydowanie lepiej gdy ma obok kogoś kto zapieprza po całym boisku, Keita nie jest takim zawodnikiem zdecydowanie. Plus wydaje mi się że Keita mógł krzyknąć naszym że Hojberg wbiega im za plecy. No cóż, trzymamy kciuki dalej, po zwycięstwo!
redartur76 05.04.2019 21:49 #
Środek siedzi na ławce.
AndreBontemps 05.04.2019 21:49 #
milner > keita
Juluz 05.04.2019 21:50 #
Taka autostrada jak u nas w środku pola to by nam się w Polsce przydała, od razu by się lepiej jeździło bez opłat.
alkoholik_lfc 05.04.2019 21:50 #
Klopp nie ma jaj.. W końcu będzie poezja.. Bla bla.. Milne i hendo na lawę! Brawo Wy! "kibice"
Jedi13 05.04.2019 21:50 #
TAA dzisiaj jak dziecko we mgle. Spalony nie wpłynął na bramkę. Później mieli jeszcze 3 szanse żeby się wybronić. Gramy dzisiaj słabo i nieskładnie, ale tak to bywa z autobusami. Po 3pkt !!!
dmn 05.04.2019 21:50 #
Pozostaje wierzyć, że Naby po tym golu przypomni sobie, że jest świetnym grajkiem, bo jak na razie ciężko się na niego patrzy.
Chętnie posłucham teraz tych wszystkich, którzy jeżdżą po Hendo.
Jak dla mnie masz środek dziś nie istnieje ani z przodu, ani z tyłu, ani przy asekuracji boków.

Wierzymy do końca!!
Pabloitto 05.04.2019 21:51 #
Nasza druga linia nie daje bezpieczeństwa, są lepsi w grze do przodu, a słabsi w tyłach, rozumiem dlaczego Klopp nie zawsze na nich stawia, dzisiaj grają bo rotacja.
ynwa19 05.04.2019 21:52 #
Gra Trenta to jest skandal!Zresztą cała obrona wygląda fatalnie.
Dobrze,że wpadło przed przerwą na 1:1 ale teraz trzeba wcisnąć gaz do dechy.

Come on LFC!-:)
Klopp12 05.04.2019 21:53 #
Jak dla mnie to musi Milner wejść do środka, bo środek przegrywamy i to tragicznie. Cieszy bramka Keity, ale gra bardzo słabo, nie da się ukryć. Oby poprawić zaraz po przerwie na 2, bo Klopp pewnie będzie czekał ze zmianami do 70 minuty.
thomas 05.04.2019 21:53 #
Gra TTA w pierwszej połowie to po prostu kryminał.
redartur76 05.04.2019 21:54 #
Najpiew Milner za Keite, później Hendo za też słabego Fabinho. Klopp tym razem naprawdę był ślepy że wystawił ich w podstawie, ale ok, gol trochę ratuje keite ale on ma przede wszystkim zapierdalać w środku pola i kreować akcje bramkowe
radoLFC 05.04.2019 21:54 #
Gramy tak jak Świętym pasuje, trzeba zacząć zgarniać drugie piłki bo na razie większość padła łupem rywali.
Klopp12 05.04.2019 21:54 #
Nie tylko jego. Tylko on kryminał gra? dobrze, że przynajmniej zaliczył asystę. Nie ma Hendersona to sobie znaleźli drugiego kozła ofiarnego. Ale innych to się już nie widzi.
dmn 05.04.2019 21:55 #
Klasyczny mecz, który trzeba po prostu wygryźć.
Ch_j z moim kolejnym zawałem, nie mam absolutnie nic przeciwko, żeby Bednarek w 95' wcisnął swojaka.
Magerlfc 05.04.2019 21:55 #
Zacznijcie blokować forum w czasie meczu... Boże ludzie, czy wy naprawdę umiecie się tylko prześcigać w gadaniu? Co wam daje, takie pesymistyczne myślenie? Bedziecie wielcy, gdy lfc przegra ten wyścig o tytuł? Po co to? Nie lepiej się zmobilizować i zacząć kibicować? Ledwie South strzelilo i już sępy się zleciały. Może wygramy ten jeba ny tytuł, może nie. Ale od Stycznia słyszę tylko, wygramy tytuł, przegramy tytuł. I tak w kółko. Nie lepiej po prostu zacząć kibicować i czekać na ostatnią kolejkę? Dla mnie ta nasza walka o tytuł jest ekscytująca. A co będzie w maju, zobaczymy
Klopp12 05.04.2019 21:56 #
KLOPP To chu*j. Wystaw w końcu środek Fabinho, Keita, Gini.

Klopp to zrobił - Klopp jest ślepy XD

Boże, przecież to nawet już nie jest śmieszne.
Liverbird1979 05.04.2019 21:56 #
Nasz środek dzisiaj nie ma jaj... Oby w 2 połowie uspokoili to i ukuli, najlepiej dwa razy.

Van Dijk może nie zagać z Tottenhamem  (0)