05.05.2024
17:30

Osób online 832

Odgadniesz brakującego zawodnika?

Liverpool pokonał Barcelonę 2:1 kiedy po raz ostatni oba zespoły spotkały się na Camp Nou. Był to mecz fazy pucharowej Ligi Mistrzów w 2007 roku. Czy będą potrafili Państwo odgadnąć brakujących zawodników wyjściowej jedenastki the Reds?

Barcelona podchodziła do spotkania z Liverpoolem jako obrońca tytułu Ligi Mistrzów i bardzo szybko podkreśliła chęć zwycięstwa, kiedy to w 16. minucie meczu Deco wykorzystał dośrodkowanie Gianluci Zambrotty. Jednak pomimo ogromnej przewagi na boisku podopieczni Rafaela Beniteza pokazali mentalność prawdziwych zwycięzców.

Hiszpan zdecydował się na ofensywną formację 4-4-2 przeciwko drużynie, która opierała się na atakach Lionela Messiego, Ronaldinho, Xaviego Hernandeza i Andreasa Iniesty, było to nieco ryzykowne. Jeszcze przed przerwą the Reds doprowadzili do remisu, Craig Bellamy wykorzystał dośrodkowanie Finnana.

Na lewej obronie Benitez postawił na rodaka Alvaro Arbeloę, który w teorii miał wykorzystać fakt, że dysponuje lepszą prawą nogą i poradzić sobie z ofensywnymi atakami Messiego. Oczywiście był to kolejny strzał w dziesiątkę, bowiem Arbeloa w zdecydowanym stopniu przyczynił się do zatrzymania Barcy.

15 minut przed końcem spotkania został wyprowadzony ostateczny cios. Zablokowany strzał spowodował, że przy piłce w polu karnym znalazł się Bellamy, zerknął na bramkę i wyglądało na to, że będzie próbował oddać strzał, ale oddał futbolówkę do Riise, który z okolicy dwunastego metra umieścił piłkę w bramce strzeżonej przez Víctora Valdésa.

Bellamy był jednym z najjaśniejszych punktów tej nocy, ale czy potrafią Państwo odgadnąć pozostałych zawodników z ekipy Beniteza? Aby nie psuć zabawy innym użytkownikom prosimy o wytypowanie tylko jednego zawodnika, odgadnijmy całość wspólnymi siłami!