05.05.2024
17:30

Osób online 1155

Przegrywamy do przerwy

Liverpool przegrywa 1:0 po tym jak Luis Suárez z niesamowitą precyzją wykorzystał idealne podanie od Jordiego Alby. W okolicach 34. minuty Sadio Mané znalazł się w bardzo podobnej sytuacji, ale na pełnej szybkości nie trafił czysto w piłkę.

W 24. minucie na boisku pojawił się Jordan Henderson, który zmienił kontuzjowanego Naby'ego Keïtę. Najmniej widoczny w ofensywie w ekipie the Reds jest zdecydowanie Georginio Wijnaldum.

Pod koniec pierwszej połowy spotkanie nieco się zaostrzyło, nikogo nie powinno dziwić, że w centrum wydarzeń wiele razy znalazł się Suárez.

Komentarze (50)

shelby1 01.05.2019 21:53 #
Gramy naprawdę dobrze, to aż niemożliwe, że Barcelonie wychodzi niemal wszystko, zwłaszcza gra obronna. W końcu muszą pęknąć.
Juluz 01.05.2019 21:54 #
Brakuje dodatkowej opcji w ataku, kogoś kto pogra na ścianę i chwilę przetrzyma piłkę. Zdecydowanie Bobby musi się pojawić na boisku i nie podlega to jakiejkolwiek dyskusji.
Scofield1111 01.05.2019 21:54 #
Oj Luis Luis, ciekawe czy będziesz się tak zachowywał na Anfield...
pawel188 01.05.2019 21:54 #
Suarez, Messi i Cou to cioty
Matcze 01.05.2019 21:55 #
Czy Wijnaldum robi coś w tym meczu oprócz tracenia piłek?
shelby1 01.05.2019 21:55 #
Ps. Jak ja się cieszę, że tego gryzonia nie ma na Anfield. Miller z bara Messiego a ten już pokazuje, że z kopa niby dostał. Sprowokowac dziada to wyleci
paranormalnY 01.05.2019 21:55 #
Milner nie lubi jak mu hormony podskakują i ten niewinny uśmieszek :)
Lookout 01.05.2019 21:55 #
Suarez to zwykła szmata, niech te bajki o tym, że Liverpool zawsze będzie w jego sercu wsadzi sobie do dupy, mam nadzieję, że jeszcze zamkniemy mu tą wredną mordę.
Bengaloe 01.05.2019 21:56 #
Ogólnie gramy dobry mecz przeciwko świetnej drużynie i wynik jest bardzo otwarty. Trzeba coś strzelić. Dwie rzeczy:

1. Suarez bardzo mnie zawiódł, pokazał niestety brak szacunku dla naszego klubu i nie chodzi mi o strzeloną bramkę.

2. Messi chyba tęskni za Neymarem, biedaczysko sam musi się toczyć.

YNWA na drugą połówkę.
amciek2 01.05.2019 21:56 #
Hehe suarez to prawie jak nasi politycy mówi jedno robi drugie. Prowokator... A gdzie sedzia ma kartki?
radoLFC 01.05.2019 21:56 #
Gramy nieźle, ale gramy w dziesięciu, Gini tam statystuje, ale nie mam do niego pretensji.
shelby1 01.05.2019 21:56 #
Sagittarius 01.05.2019 21:56 #
By uniknąć bana - Suarez ty wacku ;)
Scofield1111 01.05.2019 21:56 #
Rozumiem że jest naładowany, ale zdążył już mieć na pieńku z połową składu. Na Anfield będzie miał gorąco!
Są do ukłucia, trzeba tylko cierpliwości i ostatniego podania, damy radę!
Gensheimer 01.05.2019 21:56 #
Gini dzisiaj statystuje. Millie traci dużo ważnych piłek i to on jest do zmiany. Suarez traci dzisiaj reputację naszych kibiców. Szok
AndyLFC 01.05.2019 21:56 #
Ludzie, wezcie przestańcie wyzywac i nie robcie wiochy...
Kontuzja Keity nam zawalila ten mecz taktycznje i widać, ze Gini na falszywej 9 nie daje sie. Klopp musi cos innego wymyśleć.
WojtekYNWA 01.05.2019 21:56 #
Nie wierze ze taki huj mogl grac dla LIVERPOOLU
Kauou500 01.05.2019 21:58 #
Rozumiem juz innych kibiców jak hejtowali suareza gdy grał u nas. Kawał ch*ja z niego(i nie chodzi tu o strzelona bramkę) ;)
Scofield1111 01.05.2019 21:58 #
Messi 7 obrotów- mistrz w tańcu na lodzie
Kijoraptor 01.05.2019 21:58 #
Całkiem kulturalnie, jak tylko mogę... Nie przejmować się suarezem, ruletką messiego, czy samą farsą ... Kuuuurde do boju Liverpool!!! Dacie radę panowie !!!!
ArtuRR 01.05.2019 21:59 #
Gini i Gomez nie radzą sobie totalnie.. niestety Klopp musi coś zmienić.
FankaLFC 01.05.2019 21:59 #
Za te szarpaniny i pyskówki chyba już każdemu odwidział się pewien Urus itp... Co za irytująca, arogancka drużyna
reddsPL 01.05.2019 21:59 #
I cyk cały szacunek do Suareza poszedł w pizdu. W główce się poyebało.
roman2007 01.05.2019 21:59 #
Manę jak by nie wstał po tym starciu z Piqe to myśle że byłby karny.
Sędzia chyba uznał że Mane szybka wstając nie był faulowany.
alkoholik_lfc 01.05.2019 21:59 #
Ktos szanuje jeszcze tego szczura?
ivers 01.05.2019 21:59 #
Jest dobrze, po przerwie na pewno wpadnie coś dla nas.Suarez ty psi chuj,mam nadzieje, że na Anfield zostaniesz odpowiednio przywitany.
LiveTom 01.05.2019 21:59 #
Zawsze lubiłem Suareza i nawet wybaczyłem mu ten transfer, ale tym zachowaniem i celebracją gola dużo u mnie stracił.
BigAnfield 01.05.2019 22:00 #
Mecz bardzo wyrownany. Bramka troche z dupy.ale tak naprawde barsa nic nie gra. Jak sie ja przycisnie to podaja do bramkarza i laga. Wynik spomojnie do wyciągnięcia.
burmanek8 01.05.2019 22:00 #
Ale bym chciał, żeby Suarez ugryzł Van Dika i wyleciał na pół roku...
Ale bym chciał, żeby Suarez ugryzł Van Dijka i wyleciał na pół roku...
hrust 01.05.2019 22:02 #
A mnie denerwuje komentarz na polsat sport - dzizas jak można tak w dupe włazić....
Magerlfc 01.05.2019 22:03 #
Długo jeszcze te buraki z barcelony będą faulować naszych bez konsekwencji? Buskets kasuje fabinho po nogach i nic. Suarez prostą noge w Milnera i nic. Pique od tylu atakuje Mane w polu karnym i nic. Swoją drogą co myślicie o rece Matipa? Taka niby nabita, ale w sumie taka stykowa jednak sytuacja. A ten pomysł z Wijnaldumem w ataku to przemilczę.
Gerrard32 01.05.2019 22:03 #
Wijnaldum wyszedł na ten mecz? Kompletnie nie odnajduje się na tej pozycji... Biega od niechcenia... pierwszy do zmiany i to jak najszybciej. Suarez jest dla mnie nikim... co za buc :( Messi też świetny parodysta. Gdzie kartki za faule na Keicie i Fabinho?
gagarin 01.05.2019 22:05 #
@burmanek8

Gdyby Suarez ugryzł VVD to by pauzował przez pół roku, ale przez połamanie wszystkich zębów
ElFirmino 01.05.2019 22:06 #
Ręka niby była, ale idąc tym tropem również był faul na Mane.
mwynwa96 01.05.2019 22:06 #
Pojebalo się tym szczura... Suarez i Coutinio bardzo was miło przywitamy u nas....sędzia też do wyjebania szmaciarz...YNWA FOREVER
burmanek8 01.05.2019 22:07 #