05.05.2024
17:30

Osób online 957

Prowadzimy po pierwszej połowie

Liverpool prowadzi do przerwy 2:1 z Newcastle United na St James' Park. Na listę strzelców w trakcie pierwszych 45 minut wpisali się kolejno: Virgil van Dijk, Christian Atsu i Mo Salah.

Holender otworzył wynik starcia w 13. minucie wykorzystując dośrodkowanie Trenta z rzutu rożnego.

Gospodarze po utracie bramki ruszyli do ataku i po kilku minutach wyrównali stan rywalizacji. Najpierw strzał Rondona wybił ręką z linii bramowej Arnold, a później piłkę w siatce umieścił Atsu.

Niezwykle aktywny w pierwszej połowie Trent w 28. minucie zaliczył kolejną asystę. Dośrodkowanie Anglika tym razem wykorzystał Salah.

Komentarze (14)

HyppiaYNWA 04.05.2019 21:34 #
Tak wiele pieniędzy inwestuje się w tą ligę i tak dużo pieniędzy ta liga zarabia, ale poziom sędziowania w Anglii to jest totalna kompromitacja. Trzeba coś z tym zrobić, VAR? Nie wiem czy VAR tu coś zmieni niestety..
radoLFC 04.05.2019 21:35 #
Dobrze to wygląda, potrzeba trochę więcej spokoju z tyłu i powinno być dobrze, bo trochę groźnie nas atakują.
radsonowskyyy 04.05.2019 21:35 #
Trent jest niesamowity. Błagam Klopp w rewanżu musisz go wystawic;-;
Kijoraptor 04.05.2019 21:35 #
Piłkarski slam dunk. Jest ciężko, ale damy radę do końca.
użytkownik zablokowany 04.05.2019 21:36 #
Newcastle ciężki przeciwnik. Ale tak jak się spodziewałem, wygrywamy i chcemy więcej ;). Poprawić skuteczność i wystawić Oxlade w drugiej połowie na te 30 minut, by się szykował na Barcę. W końcu ktoś musi strzelać z dystansu :). Arnold jest kozakiem. Naprawdę pięknie się rozwinął...
Radbug 04.05.2019 21:36 #
Ufff, paradoksalnie dobrze, ze Atsu strzelił gola z dobitki, bo inaczej dla Trenta czerwo a dla Newcastle karny. A tak, to po chwili, grajac nadal 11 na 11 Trencik asystuje przy golu na 2-1.
Razack 04.05.2019 21:39 #
Bardzo dobry mecz na St James Park. Trent Alexander przegiął tymi dwoma asystami a i tak uważam że ma duże rezerwy jeszcze. Grajmy swoją piłkę i 3 punkty pojadą do Liverpoolu.
zawad2 04.05.2019 21:39 #
Radbug
Nie działa to od jakiegoś czasu nieco inaczej ?
hoster 04.05.2019 21:39 #
Jak Mo skończy ten mecz bez kontuzji to będzie dobrze. VAR niepotrzebny w Anglii...
ivers 04.05.2019 21:40 #
Dobrze to wygląda , oby chłopaki tak trzymali do końca.
LfcHubcio 04.05.2019 21:41 #
Ciężki mecz, gdzie angażujemy swoje wszystkie siły, a we wtorek bój o wszystko.
Beol 04.05.2019 21:41 #
hoster
Co ma do tego VAR ?
Sędziowie nie przerywają gry co 30 sekund, żeby sprawdzić kiedy był faul a kiedy nie.
Angielskim sędziom nawet VAR nie pomoże i taka jest prawda.
Radbug 04.05.2019 21:42 #
zawad2

ale co ma działać inaczej? Zatrzymujesz ręką piłkę która leci do pustej bramki to 100% czerwo. Jakis czas temu wprowadzili zasadę, ze nie daje się automatycznie czerwonej dla bramkarza interweniujacego w polu karnym i nie trafiajacego w piłkę a w nogi napastnika i większa wyrozumiałość dla innych zaewodników powodujacych rzuty karne. Ale w tym przypadku, w ewidentnym zatrzymaniu pewnego gola to jest czerwo bezwzględne.
reddsPL 04.05.2019 21:46 #