LIV
Liverpool
Premier League
19.10.2025
17:30
MUN
Manchester United
 
Osób online 448

Eriksen: Szczęście nam sprzyjało


Christian Eriksen powiedział, że drużyna Tottenhamu miała furę szczęścia docierając w tej edycji Ligi Mistrzów do finału. W ćwierćfinale drużynę Kogutów uratował VAR, z kolei w półfinale wrócili z dalekiej podróży, dzięki show, jakie w Amsterdamie dał po przerwie Lucas Moura.

- Nie wiem, czy to przeznaczenie, ale naprawdę mieliśmy mnóstwo szczęścia w kilku meczach Ligi Mistrzów - powiedział Duńczyk.

- W meczu z City, gdy Sterling strzelił gola, myślałem, że już po wszystkim. Na szczęście udało się nam awansować. Z Ajaxem sytuacja była nieco inna, gdyż mimo niekorzystnego wyniku, cały czas trwał mecz. Nie czekaliśmy na decyzję arbitra i wciąż walczyliśmy o swoje.

- Było niezwykle nerwowo i momentami wręcz dramatycznie! Po prostu cieszyliśmy się, że uśmiechnęło się do nas szczęście.

Bramka Eriksena w 80. minucie meczu fazy grupowej z Interem Mediolan, która zapewniła Kogutom zwycięstwo, niezwykle pomogła ekipie z Londynu w wyjściu z grupy.

W rewanżowym ćwierćfinale z City, to Eriksen stracił piłkę na własnej połowie, po której City strzeliło, wydawało się, gola na wagę awansu do półfinału. Po analizie VAR, arbiter nie uznał jednak tego trafienia.

- To byłaby katastrofa, gdybyśmy stracili awans w takich okolicznościach. Na szczęście decyzja arbitra była na naszą stronę. Bardzo by nas zabolało odpadnięcie po takim widowisku - podsumował.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (5)

maresca29 31.05.2019 12:09 #
Jedyny mówi o szczęściu które naprawdę im sprzyjało, może ktoś powiedzieć że nam też, może jedynie w meczu z Napoli, patrząc na ostatnią akcje milika ale wszystkie inne mecze to była nasza praca i w każdym meczu byliśmy lepsi 3:2 z psg, 3:1 z Bayernem, w dwumeczu z Porto i w dwumeczu z Barca. Zasługujemy na ten puchar jak nikt inny w tej edycji i musimy jutro wygrać, ja przynajmniej nie widzę innej możliwości. YNWA!
jane50jw 31.05.2019 12:35 #
Drużynie Napoli też sprzyjało szczęście jak mane nie strzelał
sebix129 31.05.2019 12:46 #
Praktycznie o każdej drużynie, która wygrywała te rozgrywki można powiedzieć że miała w pewnych momentach trochę szczęścia i kto jak kto ale my powinniśmy o tym najlepiej widzieć. Pytanie tylko komu będzie ono jutro sprzyjać. Mam nadzieję że nam :)

ps niech już będzie ta sobota godzina 21:00 bo coraz większe nerwy i obawy przed ewentualną porażką nie dają mi normalnie funkcjonować :)
ks77 31.05.2019 14:21 #
Poproszę o aktywację konta na forum ks77
VII 31.05.2019 17:38 #
To był ostatni raz kiedy szczęście wam sprzyjało...

Pozostałe aktualności

Kerkez wlewa nadzieję w serca kibiców (0)
18.10.2025 17:26, Maja, liverpoolfc.com
Borini piłkarzem Salford City (0)
18.10.2025 12:59, Ad9am_, The Athletic
Sytuacja kadrowa Liverpoolu i United (0)
18.10.2025 12:18, BarryAllen, liverpoolfc.com
Liverpool z misją powrotu do wygrywania (8)
18.10.2025 12:06, ManiacomLFC, The Athletic
Slot: Isak jest już gotowy w stu procentach (1)
18.10.2025 11:30, Armani87, liverpoolfc.com
Trening przed meczem z United - wideo (0)
17.10.2025 23:07, Klika1892, liverpoolfc.com
Crouch: Presja na Slocie po serii porażek (0)
17.10.2025 20:20, MaksKon, Liverpool Echo