05.05.2024
17:30

Osób online 1382

Firmino strzela, Brazylia w finale

Roberto Firmino strzelił gola, a Alisson Becker zachował czyste konto w półfinałowym meczu Copa America przeciwko Argentynie. Brazylijczycy wygrali 2-0 i zapewnili sobie awans do finału turnieju.

Roberto Firmino strzelił drugą bramkę w 71 minucie, natomiast w pierwszej połowie asystował przy golu Gabriela Jesusa.

Gospodarze turnieju zagrają teraz w niedzielę z Chile lub Peru.

Komentarze (12)

Fresh88 03.07.2019 11:46 #
Jeśli Allison zachowa czyste konto w finale, to ja już nie wiem co jeszcze musiałby zrobić żeby otrzymać Złotą Piłkę.
Anf 03.07.2019 11:53 #
Ochłoń
Radek91 03.07.2019 12:34 #
xD
VII 03.07.2019 14:13 #
Obejrzałem powtórkę tego meczu i muszę powiedzieć..Ali to cyborg.
Ale z tego co widzę, dalej bawi się z tymi ryzykownymi odegraniami do obrońców. Niby wszystko jest pod kontrolą, ale wystarczy że jeden z obrońców do których adresowane jest podanie poślizgnie się albo źle przyjmie i może być pasztet. Wiadomo, że w grze nogami jest naprawdę dobry, ale nie ma sensu tego udowadniać.
adamne 03.07.2019 14:13 #
@Fresh88: Musiałby grać w Hiszpanii.
VII 03.07.2019 14:18 #
@Fresh88 Musiałby naku***ać skorpiony jak René Higuita.
MataLFC 03.07.2019 14:36 #
Jesus to bardziej celebruje asyste niż Bobby bramke
roberthum 03.07.2019 14:50 #
Bo tak szczerze, to ta bramka jest w 99,9% jego zasługa. Wykonał niesamowita pracę w tej akcji. 3 Argentyńczykow, w tym jednego dwukrotnie osmieszyl i wyłożył do Firmino, który musiał tylko odstawić noge
adamne 03.07.2019 15:35 #
Odwdzięczył się, przy pierwszej bramce było odwrotnie - dostał precyzyjne podanie od Bobbiego i też musiał tylko nogę przystawić. Ale rajd piękny, miał co celebrować.
ZeroOsw 03.07.2019 16:30 #
Ciekawostka: w meczu nasz mały ex-magik został ograny przez Juana Foytha (z Tottków) jak dziecko na podwórku. Oczywiście, piłkarze ofensywni często mają problemy z grą w defensywie, ale jakoś Bobbiego sobie nie wyobrażam tak wkręconego w ziemię.

P.S. Grymas na twarzy Filipka (w trakcie objazdu) wyraźnie mówi, że go to zabolało.
consigliere 03.07.2019 22:40 #
ZeroOsw

ale tego jak nasz ex magik parokrotnie wkrecil w ziemię rywali już nie odnotowałes?
ZeroOsw 03.07.2019 23:03 #