05.05.2024
17:30

Osób online 1236

Liverpool przegrywa z Borussią

Liverpoolczycy doznali pierwszej porażki w letnim okresie przygotowawczym. W Indianie lepsza okazała się Borussia Dortmund, która pokonała the Reds 3:2. Niemcy wyszli na prowadzenie w 3. minucie rywalizacji, kiedy Mignoleta pokonał Paco Alcacer. Liverpool wyrównał w 35. minucie za sprawą Harry'ego Wilsona.

W drugiej połowie w odstępie 6 minut, Dortmundczycy zadali Liverpoolowi 2 ciosy, za sprawą bramek zdobytych przez Thomasa Delaneya i Larsena.

Podopieczni Kloppa byli w stanie strzelić już tylko jednego gola, kiedy rzut karny skutecznie egzekwował Rhian Brewster.

Skład: Mignolet, Clyne (Trent Alexander-Arnold 60'), Matip (Van Dijk 60'), Gomez (Lovren 60'), Larouci (Robertson 60'), Fabinho (Henderson 60'), Milner (Lewis 60'), Oxlade-Chamberlain (Wijnaldum 60'), Wilson (Jones 60'), Kent, Origi (Brewster 60')